Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mikhail800

Georgia

26 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,209 posts
12,502 battles

Tak som si ju obstaral..zatiaľ teda nadšenie z mojej strany nie je veľmi veľké.

PLUSY

• výborná rýchlosť s engine boostom nad 35 uzlov
  • s modulom obratnosť ala krížnik
  • rýchlo dobíjacie spotrebné doplnky
  • HP heal je dostupný cca za 35sekúnd  po použití. Nemáte problém vytankovať aj 3 milióny pot. dmg
  • solídne sekundárky

MÍNUSY

• malý počet diel len 6
  • keď tankujem na predok, tak NIE SOM SCHOPNÝ PENETROVAŤ SPREDU ANI MASSACHUSETTS fakt by som uvítal, keby ma s tou loďou niekto naučil strieľať :Smile_teethhappy:

Delá pekne nakladajú najmä krížnikom do boku...ale úprimne som čakal, že 457mm nebudú dávať toľko priestrelov za 0 do CA. A to už nehovorím o BB, kde sú zásahy za 0 veľmi časté a neskutočne fustrujúce. Viac dmg dávam často sekundárkami ako hlavnou batériou.

Niekto by sa mohol obetovať a naučiť ma s ňou strieľať :Smile_Default:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,550 battles

Vypada to ze dostane t10 "sestricku" tentokrate ale s vezi navic  (4*2 457mm) ale bez bustu na rychlost.

[T-N-T]
5,565 posts
12,550 battles
12 minutes ago, Stratos_HF said:

Nechci být zlým prorokem , ale Jiřina dostane za uši . Za DMG&planes destroyed

Je sice pravda , že zatím s ní hrají lepší hráči . Ale... A proklikejte si procenta hráčů co se týká DMG

https://wows-numbers.com/ship/3530504176,Georgia/

Reveal hidden contents

XFj0ol6.jpg

Hele tohle jsou hodne "prumerne" staty na cerstve vydanou lod.

A ty procenta jsou dost nevypovidajici jelikoz hadej jaky bude asi rozdil mezi 5% z dobrych hracu a 5% ze vsech hracu na servru? :cap_yes:

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
49 minutes ago, Sigimundus said:

A ty procenta jsou dost nevypovidajici jelikoz hadej jaky bude asi rozdil mezi 5% z dobrych hracu a 5% ze vsech hracu na servru? :cap_yes:

Jo souhlasím , uvidíme až na ní bude 100K bitev . Jenže zatím vyčnívá .

Trochu ji šlape na paty Muška , jenže ta má o dvě mega víc bitev a Je*ák ten jenom o 820K víc.

A pak je zajímavý pohled na X . Burgiňa to taky dobře válcuje , ale znova , počet bitev . Zase počkat na víc jak +100K bitev

https://wows-numbers.com/ship/3760142160,Bourgogne/

[T-N-T]
5,565 posts
12,550 battles
5 minutes ago, Stratos_HF said:

Jo souhlasím , uvidíme až na ní bude 100K bitev . Jenže zatím vyčnívá .

Trochu ji šlape na paty Muška , jenže ta má o dvě mega víc bitev a Je*ák ten jenom o 820K víc.

A pak je zajímavý pohled na X . Burgiňa to taky dobře válcuje , ale znova , počet bitev . Zase počkat na víc jak +100K bitev

https://wows-numbers.com/ship/3760142160,Bourgogne/

Bourgune nema smysl resit jelikoz tu jezdi v podstate jen fialky. Nezapominej ze to je lod za ocel a prisla teprve po Stalinovi takze kazdy nejdrive pouzil ocel na Stalina a jen opravdu dobri co si vyjeli hodne ocele si poridili tu Fr BB.

Muj odhad je ze Georgia se casem dostane nekam na uroven Alsace.

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
1,209 posts
12,502 battles
On 6/18/2019 at 11:23 AM, Sigimundus said:

Veru tak. Ja úspešne znižujem ten priemer a to ešte 30 000 spravidla nastrieľam sekundárkami. Keď vidím tie hry s Georgiou z YT a Twitcha tak mi vychádza len to, že to sú naozaj len vypichnuté extrémne podarené hry. Inak je tá loď síce zábavná, ale vo výkonoch absolútne priemerná.

image.thumb.png.97ee1f1b0b3476b2cbdc06ec8982e6ae.png

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,681 battles
Před 20 minutami Mikhail800 řekl/a:

Veru tak. Ja úspešne znižujem ten priemer a to ešte 30 000 spravidla nastrieľam sekundárkami. Keď vidím tie hry s Georgiou z YT a Twitcha tak mi vychádza len to, že to sú naozaj len vypichnuté extrémne podarené hry. Inak je tá loď síce zábavná, ale vo výkonoch absolútne priemerná.

image.thumb.png.97ee1f1b0b3476b2cbdc06ec8982e6ae.png

Ono to bude jako s jinými loděmi, někomu sednou, někomu ne. Wolfík tady dříve chválil Fridricha, mě to s ním ale vůbec nešlo, přeskočil jsem ho za fríčka. Jen dodám, že co se výsledků týká, jsem absolutní brambora...

image.thumb.png.44a99d286de022d03a016b8d931223a6.png

[U333]
Players
111 posts
10,174 battles

Střílí slepejma skoro nic nepoškodí a bude asi dřevěná podle toho jak ubejvaj HP a hlavně jak pořád hoří

Jediná utěcha je že byla za uhlí

ona teda neco vydělá ale herní zážitek je čistá nula:cap_cool:

[T-N-T]
Players
3,574 posts
16,370 battles

Ve statech se teda Georgia propadla hodně rychle. Teď už je z T9 BB nejlepší jen o kousíček v killech a pak v sestřelených letadlech. V DMG i K/D už za Jean Bartem a Musashi zaostává. A to furt ještě nemá ani 100k bitev (69 803).

Jinak myslíte, že se vyplatí, když má někdo Missouri?

Oproti tomu, co říká Gremlaja, jsem slyšel, že je s ní sranda, přestože výsledky jsou většinou nedobré.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles
Před 3 hodinami Toivia řekl/a:

Ve statech se teda Georgia propadla hodně rychle. Teď už je z T9 BB nejlepší jen o kousíček v killech a pak v sestřelených letadlech. V DMG i K/D už za Jean Bartem a Musashi zaostává. A to furt ještě nemá ani 100k bitev (69 803).

Oproti tomu, co říká Gremlaja, jsem slyšel, že je s ní sranda, přestože výsledky jsou většinou nedobré.

Nevyplatí, Missouri pořád vydělává nejvíc. Ale kdo sbírá prémiové lodě (“zadarmo“), tak se vyplatí bo je to úplně jiný styl hraní (řekl bych i zábavnější) než s Missouri.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,209 posts
12,502 battles
14 hours ago, Toivia said:

Zábavná to je, ale na rozdiel od Missouri má Georgia podstatne viac bitiek, v ktorých zahráš prd, alebo sotva priemerne. Takže v konečnom dôsledku sa pri jej hraní len vytočíš.

[T-N-T]
Players
3,574 posts
16,370 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

Zábavná to je, ale na rozdiel od Missouri má Georgia podstatne viac bitiek, v ktorých zahráš prd, alebo sotva priemerne. Takže v konečnom dôsledku sa pri jej hraní len vytočíš.

Hmm, já měl právě s Missouri vždycky hromadu bitev, kdy jsem zahrál stěží 50k a še jsem pod vlny... (Holt když vidím radar a ty kempící idioty za sebou, tak i to nedá a chci vést příkladem.) A vytočím se stejně vždycky i v Coopu. :Smile_hiding: Možná, že s Georgiou bych zvládl prchnout s holou kůží (rychlost + rychý heal).

No, každopádně díky za potvrzení "zábavnosti". Dám si ji na seznam, ale vyčkám s oznámením měny a cen Hayate, Somerse, Thunderera, Siegfrieda, Frieslandu, Colberta, Smolensku, Ohia či potvrzení o Slavě (sakra tenhle seznam se vůbec nekrátí :cap_viking:).

[IDDQD]
Korzár
2,394 posts
173 battles
Před 1 hodinou Toivia řekl/a:

Hmm, já měl právě s Missouri vždycky hromadu bitev, kdy jsem zahrál stěží 50k a še jsem pod vlny... (Holt když vidím radar a ty kempící idioty za sebou, tak i to nedá a chci vést příkladem.) A vytočím se stejně vždycky i v Coopu. :Smile_hiding: Možná, že s Georgiou bych zvládl prchnout s holou kůží (rychlost + rychý heal).

No, každopádně díky za potvrzení "zábavnosti". Dám si ji na seznam, ale vyčkám s oznámením měny a cen Hayate, Somerse, Thunderera, Siegfrieda, Frieslandu, Colberta, Smolensku, Ohia či potvrzení o Slavě (sakra tenhle seznam se vůbec nekrátí :cap_viking:).

A jeste naroste. Bitevni lod Wolffnstein je na obzoru. 8x 510mm a 200 000 HP!!! Grosse power!

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
20 minutes ago, Wolffnstein said:

A jeste naroste. Bitevni lod Wolffnstein je na obzoru. 8x 510mm a 200 000 HP!!! Grosse power!

Bacha na B.J. Blazkowicz ,aby tomu nerozhodil sandál :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 2

[U333]
Players
111 posts
10,174 battles

Tak nakonec jsem to přepral a rozehrál jsem se s ní.líbí se mi  , má dobrou rychlost a dobrý sekundární baterie.

hlavníma dělama musim střílet jen na boky nepřátel a držet se na vzdálenost 9 km a pak dávaj sekundárky ranu za ranou a je to docela dobrý  

Rozhodně to neni podle mne  lod na hru zezadu na dlouhou vzdálenost byla hra pro mne utrpení

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,681 battles
Před 6 hodinami Gremlaja řekl/a:

Tak nakonec jsem to přepral a rozehrál jsem se s ní.líbí se mi  , má dobrou rychlost a dobrý sekundární baterie.

hlavníma dělama musim střílet jen na boky nepřátel a držet se na vzdálenost 9 km a pak dávaj sekundárky ranu za ranou a je to docela dobrý  

Rozhodně to neni podle mne  lod na hru zezadu na dlouhou vzdálenost byla hra pro mne utrpení

S Georgií si naopak můžeš díky přesnosti děl dovolit hrát i na větší vzdálenost, Není pak problém na jednu salvu poslat do přístavu křižník či ubrat Yamatu/Montaně/Republice 40k HP. A díky ráži nemusíš čekat, až nepřítel ukáže bůček, i přes čumák dostane kolikrát 15k na salvu. Stačí v případě, že je naúhlovaný nebo postavený čumák, mířit na nástavby a dmg naskakuje.Jo, sekundárky se dají dostat až tuším na 11,6 km a máš pravdu, jsou velmi slušné. Díky pohyblivosti není problém chvíli rozdávat dmg na 17 km a za chvíli už opruzovat u capu. Pokud Ohio bude to samé s více HP a více děly, tak potěš koště...

[POFF]
Players
80 posts
10,467 battles

Tak na účte sa nasporila zase cez 300 000 uhlia, takže spolu s kuponom to trebalo dakde roztopiť. Smolensk sa mi prieči, takže treba byť aj charakter.

Pocitovo Georgia horí ovela menej ako JeanBart. Tie dela sú také zvláštne, pocitovo sa mi zda, že existuju iba dve možnosti, bud dam citadelu, alebo overpen, nič medzi tym. Ta rýchlost je super. Za mna príjemna oddychovka. zaslužilo by si to lepšieho kapitana, ale neplatiči ako ja musia hrať stým čo je. 

[_CSR_]
Players
279 posts
8,364 battles

Těžké granáty které než někam doletí tak cíl změní třikrát směr a rychlost. Hoří poměrně pěkně - skoro stále, dostává bomby i přes čumák, je to taková stodola kterou trefí i slepej, rychlá jak křižník nebo DDčko jen nevím k čemu je to dobrý, když vás rozebírá 3 až 5 enemy lodí tak je úplně jedno jak rychle plujete. Když se podaří rána tak je to pěkný ale tolik odraženejch střel na 20 km s jinou lodí snad nemám - což mi připadá jako pěkná kravina, chtěl bych vidět tu palubu kam dopadne tenhle obrovskej granát a odrazí se ..., asi šlupka z banánu po nějakém uličníkovi zachránila loď.

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
304 posts
10,821 battles
34 minutes ago, Admiral_Cimbik said:

Ako zaraba tato lodicka?

Zdar. Přesná čísla bohužel neznám. Ale pocitově vydělává jako tier 8 pémiáky.

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,209 posts
12,502 battles
On 1/7/2020 at 8:15 AM, MilanMico said:

Tak na účte sa nasporila zase cez 300 000 uhlia, takže spolu s kuponom to trebalo dakde roztopiť. Smolensk sa mi prieči, takže treba byť aj charakter.

Pocitovo Georgia horí ovela menej ako JeanBart. Tie dela sú také zvláštne, pocitovo sa mi zda, že existuju iba dve možnosti, bud dam citadelu, alebo overpen, nič medzi tym. Ta rýchlost je super. Za mna príjemna oddychovka. zaslužilo by si to lepšieho kapitana, ale neplatiči ako ja musia hrať stým čo je. 

ja som mal rovnaké skúsenosti. Ale táto loď má iný herný štýl ako Bart treba si ho nájsť. A do divízií je ako stvorená.

[T-N-T]
Players
3,574 posts
16,370 battles
On 4/3/2020 at 7:57 PM, Admiral_Cimbik said:

Cuz  kapitani,

Ako zaraba tato lodicka? Lepsie ako premiove osmicky typu Lenin, Mes, Trolpiz ad.? Planujem si ju zaobstarat do mojho pristavu :) tie sekundarky a dela ma lakaju. 

T9 prémiáky vydělávají v průměru o něco více nežli T8 prémiáky (Missouri pak ještě o něco víc). Výjimky jsou některé speciální Makoto Kobayashi kamufláže např pro Romu ("beercan") a Kii. S těmi i ty osmičky vydělají zpravidla víc a jsou hned stupínek za Missouri. Z toho taky vyplývá, že ten rozdíl mezi T8 a T9 premiáky není až tak výrazný. Pokud ti sedne T8 loď a T9 spíš ne, tak s osmou vyděláš víc.

[CRYO]
Players
29 posts
1,464 battles

No tak jsem si ji pořídil jako mojí první loď za uhlí.  Mám zatím jen cca 20 bitev na této lodi , průměr držím na 90k/hru. Pořídil jsem ji hlavně kvůli sekundárkám, protože žádnou jinou loď na tento styl hry nemám. Zkoušel jsem pár bitev na dálku a to moc s touto lodí nejde, málo děl, velký rozptyl, buď odraz nebo overpen i do bitevek bokem, prostě 457mm je moc, občas mi padne citadelka na 15km, ale je to RNG jak prase, navíc s tím jak funguje tracing granátů, nebo prostě jen špatně mířím :)) Moduly a kapitána jsem postavil tedy na secondary (kapitán zatím jen 11 bodů),  dostřel mám  11km což je super, takže se snažím držet na tuto vzdálenost,  úhlovat  se a krájet lodě co se mi spotnou. Je to hodně o odhadu jak moc pushnout, protože pokud máte HE spammery proti sobě, tak pernamentně hoříte (plánuji dát fire prevention jak budou body) a i s rychlým healem jdete poměrně rychle ke dnu, další problém je, že tier X bitevky na čumák neutankujete, nemám problém dostávat 20k-30k salvy přes čumák.  Co musím vypíchnout je speed boost, tudíž se dá jet i na flank a najít dobrou pozici pro crossfire, v tom je myslím velká síla u této bitevky. Navíc mi to i slušně vydělá při nástřelu cca 100k, takže za mě je to rozhodně noob friendly loď.

[CSP]
Players
23 posts
7,760 battles

Tvl tak mám asi úplně jinou loď... vyloženě se s ní trápím a nejsem schopen nahrát ani prd... damage okolo 45tis... a skoro vždy chcípnu... 

Sign in to follow this