Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lexy__CRO

Nowa rybka w stawie szuka akwarium :p

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
33 posts
1,076 battles

Cześć, jak w temacie, nowy gracz szuka klanu. Zdaje sobie sprawę, że większość klanów szuka graczy z odpowiednimi maszynami w porcie, ale liczę, że znajdzie się kilka które postawią na nowego :D

Na razie mam za sobą parę poradników i jakieś 70 bitew w trybie coop, odblokowałem kamuflaże i rzuciłem się w tryb gier losowych, gdzie idzie różnie, np. przed chwilą miałem pierwszą bitwę lotniskowcem którą skończyłem z 5 fragami. a chwilę wcześnie niszczycielem zginałem nie robiąc nic :p

Co do konkretów, to mój maksymalny tier na tą chwilę to kilka okrętów T4, w zamiarze mam rozwinąć drzewko brytyjskie + radzieckie pancerniki. 

Update: Dobiłem jeden okręt T6, zaraz będzie następny.

Przy jednej z rekturacji pojawił się problem ukrytych statystyk, dlatego żeby nie było dalszych nieporozumień, przy rekrutacji jak najbardziej udostępnię link do statystyk, jednak na co dzień mam zamiar grać ukrywając je. Mam dość stat warriorów z wota, i skoro ktoś wreszcie w WG pomyślał i udostępnił możliwość ukrywania statystyk, będę z niej korzystał.

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,591 posts
22,084 battles
1 hour ago, Dzialonowy_Gienek said:

Cześć, jak w temacie, nowy gracz szuka klanu. Zdaje sobie sprawę, że większość klanów szuka graczy z odpowiednimi maszynami w porcie, ale liczę, że znajdzie się kilka które postawią na nowego :D

Na razie mam za sobą parę poradników i jakieś 70 bitew w trybie coop, odblokowałem kamuflaże i rzuciłem się w tryb gier losowych, gdzie idzie różnie, np. przed chwilą miałem pierwszą bitwę lotniskowcem którą skończyłem z 5 fragami. a chwilę wcześnie niszczycielem zginałem nie robiąc nic :p

Co do konkretów, to mój maksymalny tier na tą chwilę to kilka okrętów T4, w zamiarze mam rozwinąć drzewko brytyjskie + radzieckie pancerniki. 

Doczłap się do przynajmniej 6 tieru, pograj nim trochę, a później poszukaj klan aktywny z komunikatorem głosowym to Cię czegoś nauczą, a IV tierem mało komu chce się grać.

Players
33 posts
1,076 battles

Mały update, dobiłem jedną T6, zaraz będzie następna, plus dodatkowa informacja w pierwszym poście.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.