Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
anonym_slzH8OaeKKEA

LOSOWANIA TO PARANOJA

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts

Zaczynam mieć serdecznie dosyć WOWS-a bo losowania gracy to pokrętna i nieuczciwa logika wargamingu. Co bitwa to w teamie jest od 4 do 8 graczy mających na koncie do 500 bitw czyli "zielonych" zazwyczaj mających pancerniki którymi nie potrafią się poruszać po polu bitwy. Pojawiają się też boty które padają jak muchy w rezultacie nie ma szans na wygranie bitwy.

Druga strona przeciwnie tam ten automat losujący wrzuca takich mających minimum 1500 bitw co w rezultacie na dzień dobry przesądza o wyniku pojedynku.

Uważam że jest to nieuczciwe w stosunku do graczy bo każdy ma inny poziom doświadczania a ustawianie słabych przeciw silnym jest nieuczciwe i powinno zostać przez społeczność napiętnowane .

Na temat systemu napiszę tylko że gracze wykorzystują je do "uwalania" innych graczy pomniejszając ich karmę [ co to za idiotyczna funkcja]. 

• Funny 2
  • Boring 1

[TF16]
Players
2,249 posts
21,242 battles
2 minutes ago, margas_1 said:

Zaczynam mieć serdecznie dosyć WOWS-a bo losowania gracy to pokrętna i nieuczciwa logika wargamingu. Co bitwa to w teamie jest od 4 do 8 graczy mających na koncie do 500 bitw czyli "zielonych" zazwyczaj mających pancerniki którymi nie potrafią się poruszać po polu bitwy. Pojawiają się też boty które padają jak muchy w rezultacie nie ma szans na wygranie bitwy.

Druga strona przeciwnie tam ten automat losujący wrzuca takich mających minimum 1500 bitw co w rezultacie na dzień dobry przesądza o wyniku pojedynku.

Uważam że jest to nieuczciwe w stosunku do graczy bo każdy ma inny poziom doświadczania a ustawianie słabych przeciw silnym jest nieuczciwe i powinno zostać przez społeczność napiętnowane .

Na temat systemu napiszę tylko że gracze wykorzystują je do "uwalania" innych graczy pomniejszając ich karmę [ co to za idiotyczna funkcja]. 

nie graj

• Cool 2
  • Bad 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Ukryłeś swoje staty, ale sądząc po tym:

4 minutes ago, margas_1 said:

Pojawiają się też boty które padają jak muchy w rezultacie nie ma szans na wygranie bitwy.

To jesteś bardzo początkujący.

5 minutes ago, margas_1 said:

Jeśli uważasz, że 1500 bitew to dużo, to się mylisz. Zresztą, jeśli masz bory w drużynie, to znaczy, że jesteś zakwalifikowany do początkujących i takich też masz przeciwników. Zapewniam Cię, że doświadczeni gracze nie mają dolosowywanych botów do bitwy, w ogóle są losowani z innej puli. Co zresztą skutkuje tym, że jak ja chcę zagrać na 2-3 tierze to czekam na bitwę 2-3 minuty.

A jeśli nieszczęśliwie dorobiłeś się piątego tieru. To od razu mówię Ci, nie masz tu czego szukać, wracaj na niższe tiery i porób sobie przynajmniej 10-punktowych kapitanów.

[S-J-W]
Players
295 posts
11,532 battles

Zrób 5 k bitew, dojdź do 10 tieru i dalej polosuje Tobie kwiatki w stylu przegrana/wygrana 10:2. Po prostu nie przejmuj się, to tylko zabawa, a że system dobierania graczy jest zwalony, i to raczej celowo, to już inna bajka.

• Cool 1

Players
136 posts
4,722 battles
15 hours ago, rtfm_pl said:

Ukryłeś swoje staty, ale sądząc po tym:

Abstrahując od tematu, to za takie odzywki powinien być ban, tak twierdzę od czterech lat. Wsadź se chłopie te staty w (I), gacie zostaw w domu i się obnoś z tymi statami po okolicy.

Wracając do tematu to czy autor wątku jest początkujący czy nie, to jest coś na rzeczy. Od kilku miesięcy można zaobserwować drastyczną zmianę w wynikach bitew. Coraz rzadziej potyczki są wyrównane. W bitwach, w których ja uczestniczę wyniki są zdecydowane: 15:3, 15:2 itp. Jak to ktoś niedawno na forum napisał "bitwa sprowadza się obecnie do gwałtu na jednej z drużyn". Pewnie niedokładnie zacytowałem ale tak to podobnie brzmiało.

• Cool 1
  • Boring 2
  • Bad 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,941 battles
1 hour ago, SkaranieBoskie said:

Wracając  do tematu to czy autor wątku jest początkujący czy nie, to jest coś na rzeczy. Od kilku miesięcy można zaobserwować drastyczną zmianę w wynikach bitew. Coraz rzadziej potyczki sa wyrównane. W bitwach, w których ja uczestniczę wyniki są zdecydowane: 15:3, 15:2 itp. Jak to ktoś niedawno na forum napisał "bitwa sprowadza się obecnie do gwałtu na jednej z drużyn". Pewnie niedokładnie zacytowałem ale tak to podobnie brzmiało.

Taaa. Bo 15-2 czy 15-3 to nie gwałt tylko taki „gwałcik”  za zgodą gwałconego.... 

na 10 zagranych być może jedna bitwa rzeczywiście jest emocjonująca z wynikiem 1 na 1 lub 3 na 3.... reszta jak wyżej.

• Cool 7

Beta Tester
485 posts
5,675 battles
10 hours ago, SkaranieBoskie said:

Abstrahując od tematu, to za takie odzywki powinien być ban, tak twierdzę od czterech lat. Wsadź se chłopie te staty w (I), gacie zostaw w domu i się obnoś z tymi statami po okolicy.

Wracając do tematu to czy autor wątku jest początkujący czy nie, to jest coś na rzeczy. Od kilku miesięcy można zaobserwować drastyczną zmianę w wynikach bitew. Coraz rzadziej potyczki są wyrównane. W bitwach, w których ja uczestniczę wyniki są zdecydowane: 15:3, 15:2 itp. Jak to ktoś niedawno na forum napisał "bitwa sprowadza się obecnie do gwałtu na jednej z drużyn". Pewnie niedokładnie zacytowałem ale tak to podobnie brzmiało.

3Dwie sprawy. Pokaż mi tryb gry z drużynami po 15 osób. Druga, jaki inny istnieje miarodajny wskaźnik co kto potrafi? I skończcie pie@#$lić o braku wyrównanych bitew. Mam od cholery sytuacji gdy zostają po 2 ,3 okręty na stronę pod koniec bitwy. Fakt, bywają szybkie młucki ale nie są one regułą w bitwach( czyli nie więcej niż połowa)

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
13 hours ago, SkaranieBoskie said:

Czy ja coś piszę o swoich statach? Widzisz gdzieś "obnoszenie"? Weź się chłopie zastanów trochę nad sobą, bo widzisz rzeczy których nie ma.

Przecież to oczywista oczywistość, że inną poradę można mieć dla gracza początkującego, inną dla zaawansowanego. Bez statów pytającego trzeba zgadywać. Co akurat nie było zbyt trudne, bo jak pisał o bitwach z dolosowanymi botami, to wiadomo, że początkujący.

[MS-B]
Players
52 posts
7,436 battles

Mimo wszystko coś w tym jest - tak jakby ta "wajcha" którą raz wrzuca w górę, raz w dół istniała.

Gram sobie rankedy tak co drugi/trzeci dzień - przytoczę ostatnie dwa razy:

Gra w czwartek - ponad 12 gier, raptem 1 gwiazdka do przodu. A ile namęczyłem się i nakląłem (gram lotniami, rzadko gwiazdki tracę nawet jak przegrywam).

Niedziela - 12 gier, 10 gwiazdek do przodu i 2 rank wbity. Moje umiejętności nie skoczyły jakoś nie wiadomo jak w górę przez ten 1 dzień gdy nie grałem. Robiłem dokładnie to samo co wcześniej - jeden niuansik - w ciągu tych 12 gier 3x  zostałem wylosowany razem w drużynie z kolegą z klanu, który jest dobrym graczem - ani razu nie polosowało nas przeciwko sobie.

• Cool 1
  • Bad 1

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,196 posts
18,647 battles

Po cholere się tu wypowiadacie?

@margas_1 jak zwykle od lat pojawił się na forum, założył kolejny z iluś już tam wątek, w którym musi się wypultać o tym, jak to ta gra jest z bani i wszyscy gracze to matoły z wyjątkiem jego samego i sobie dawno poszedł i ma gdzieś, cokolwiek tu napiszecie.

Wróci znowu za jakiś czas z kolejnym wątkiem, spokojnie.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this