Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Georgia

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
11 posts
2,590 battles
11 hours ago, Wolffnstein said:

Britska letadlova lod Habakkuk!

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Projekt_Habakkuk

Tu prej dají do hry jen se jim podaří implementovat novou mechaniku pro ty speciální iránské miny, které se v době návštěvy japonského premiéra připevňují na japonský tanker 2m nad čáru ponoru, a to navíc na pravobok, tedy směrem k ománskému pobřeží  :-D

• Funny 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,068 battles

Teď má člověk velké dilema, jestli uhlí utratit za Georgii a nebo si počkat na Yoshino, o kterém se říká, že by mělo být také za uhlí... To je otázka do pranice... Georgia vypadá dobře, ale desítkové Yoshino by se mi líbilo asi více... 

[PPH]
Players
583 posts
13,702 battles

Nevím kde je chyba.. možná mám málo alkoholu v krvi... možná je víkend a MM mi to dává sežrat... ale aktuálně mám s Georgií krásných 0% vítězství... Ale ona mi připadne taková divná - neslaná nemastná sama o sobě... :-( A to jsem celkem bitevkář.

Players
4,956 posts
29,671 battles
V 14. 6. 2019 v 23:33 limokola řekl/a:

Jakoupak loď si vymyslíte příště?

Což, jesti jejich báchorky nelžou, že to je z archivu, tak by se asi i postavila - oni stavět BB uměli. Narozdíl od nejmenovaného národa, kde to bylo všechno jen na papíře stylem - to chceme a mělo by to mít takové parametry - a kde dopředu věděli, že to ani nikdy nedokážou postavit.

Jen nechápu, že za to tolik lidí vyhodí takový prachy.

[VTNS]
Players
17 posts
13,951 battles

Jeden z největších nesmyslů co pustili do hry s důrazem na NEJPŘESNĚJŠÍ DĚLA ve hře.... kdo tohle byl schopen napsat a přes výstupní kontrolu pustit do světa??? To tam všichni jezdíte na kajaku do školy na užívání vodky? Zkuste si s tím někdy záhrát a mít vyndanou ruku z nočníku!!!

Sign in to follow this