Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Agenor_

Pancernik GEORGIA IX Premium.

101 comments in this topic

Recommended Posts

[DK-PL]
Players
2,374 posts
27,390 battles

W statach wygląda jak Massachusetts na sterydach. Identyczne parametry naprawek i dodatkowej (podkręcona celność).

Działa art głównej co ciekawe pomimo takiej se sigmy 1.8, w porównaniu do Sovieckiego Sojuza czyli też T9, Georgia celniejsza powyżej 12km + lepsza sigma (S. Sojuz ma 1.7).

Penetracja AP poniżej 7km lepsza niż na Kremlu i nawet większa alpha o tegoż 15750 vs 15500 :Smile_glasses:

Bardzo wolno lecące APki: 732m/s.

Edit. Znalazłem i poprawiłem błędy :Smile_veryhappy:

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
1 minutę temu, mickecobra napisał:

W statach wygląda jak Massachusetts na sterydach. Identyczne parametry naprawek i dodatkowej (podkręcona celność). Działa art głównej co ciekawe pomimo takiej se sigmy 1.8, poniżej 7km celniejsze niż na Kremlu, a AP ma nawet większą alphę o tegoż 15750 vs 15500 :Smile_glasses:

Właśnie go kupiłem zobaczymy.

[DK-PL]
Players
2,374 posts
27,390 battles
Just now, _Agenor_ said:

Właśnie go kupiłem zobaczymy.

Też zaraz kupuje, tylko najpierw w kalkulatorach staty sprawdzam i kapitana "buduje". Niestety nie mam Massachusetts, bo byliby zamienni, nareszcie drugi okręt na który da się na takiego unikalnego kapitana wsadzić, posiadacze Mass pewnie już zacierają rączki :Smile_veryhappy: 

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
1 minutę temu, mickecobra napisał:

Też zaraz kupuje, tylko najpierw w kalkulatorach staty sprawdzam i kapitana "buduje". Niestety nie mam Massachusetts, bo byliby zamienni, nareszcie drugi okręt na który da się na takiego unikalnego kapitana wsadzić, posiadacze Mass pewnie już zacierają rączki :Smile_veryhappy: 

A nie wiesz kiedy wejdzie okręt X tieru za węgiel??zresztą będzie póżniej kupon to i tak mi na niego starczy węgla :Smile_coin:

[DK-PL]
Players
2,374 posts
27,390 battles
Just now, _Agenor_ said:

A nie wiesz kiedy wejdzie okręt X tieru za węgiel??zresztą będzie póżniej kupon to i tak mi na niego starczy węgla :Smile_coin:

Dlatego chyba lepiej brać Gorgię bez kuponu bo T10 będzie droższy (więcej węgla), a ma być Yoshino na który już czeka u mnie Yamamoto z Azumy :Smile_great: Niestety nie wiem kiedy i za ile. Salem był za 240k, ale w sumie to kopia Desa, Yoshino mimo wszystko jest bardziej unikalny i większy, większe okręty są droższe jak pokazuję przykłady premek BB > CA > DD :Smile_veryhappy:

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
9 minut temu, mickecobra napisał:

Dlatego chyba lepiej brać Gorgię bez kuponu bo T10 będzie droższy (więcej węgla), a ma być Yoshino na który już czeka u mnie Yamamoto z Azumy :Smile_great: Niestety nie wiem kiedy i za ile. Salem był za 240k, ale w sumie to kopia Desa, Yoshino mimo wszystko jest bardziej unikalny i większy, większe okręty są droższe jak pokazuję przykłady premek BB > CA > DD :Smile_veryhappy:

Pierwsza bitwa za mną jak to wyglądało mało jest Gerogi i jak się pokazałem to dosłownie każdy we mnie walił czym mógł....ale miałem go pod dodatkową i zajefajna jest... każdy co się znalazł w jej zasięgu dostawał pożar za pożarem i uciekał....Wiele osób pytało się skąd ją mam:Smile_veryhappy:

[DK-PL]
Players
2,374 posts
27,390 battles
1 minute ago, _Agenor_ said:

Pierwsza bitwa za mną jak to wyglądało mało jest Gerogi i jak się pokazałem to dosłownie każdy we mnie walił czym mógł....ale miałem go pod dodatkową i zajefajna jest... każdy co się znalazł w jej zasięgu dostawał pożar za pożarem i uciekał....

Kapitanowie Massa robią go z perkiem IFHE, wtedy te 127 mają pene ponad 25mm. Niby za mało na BBki T8+ ale już na krążki styka (DDkom i tak wsio wchodzi rawno, bo prócz Kaby mają 16mm). Tylko że z ręcznym sterowaniem, IFHE, AFT zostaje za mało na expert marxmana, a obrót wież na Georgii jest nienajlepszy. Tak więc myślę że u mnie będzie standardowy, jak na każdym BBku pod secondarkę, build z Demo Expertem, czyli idziemy w DoTy :cap_rambo: 

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles

Powiem tak na walkę powyżej 13km nie bardzo się nadaje poniżej tej odległości robi swoje....

[AIS]
Players
129 posts
8,776 battles

Brać to coś- mam 12 pkt kapitana, ale walnięcie go do 18 nie stanowi problemu. I jeśli tak to jaki dowódca na niego?

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
34 minuty temu, jadler1 napisał:

Jaki maksymalny zasięg baterii ? Tylko 20km?

I jakie zarobki?

Zarobki zależą od twojego wkładu w bitwę...główna bateria na 20km ale mało celna dopiero jak walczysz tak na 13-14km to widać różnice....dodatkowa ma 11.3km.

[MS-B]
[MS-B]
Sailing Hamster
1,545 posts
12,144 battles

Z modułem 23,2 km. Ale celność tragiczna - tzn pociski tak wolne że lecą jeszcze 15  minut po bitwie.

• Funny 4

[FJORD]
Beta Tester
597 posts
23,388 battles
6 godzin temu, mickecobra napisał:

Może zle myślę,ale moim zdaniem WG powinno postarać o jakąś wstępną listę tych okrętów,które na pewno mają się pojawić w grze,tych za stal,za węgiel itp.  Chodzi mi o jakieś usystematyzowanie,nadanie np. priorytetu,zaznaczenie np. literką A - tych co wejdą w najbliższej kolejności i odpowiednio -  innym nadanie takiego statusu. Bo jak na razie to wszystko odbywa się w zasadzie spontanicznie. Jak na razie, to gracz gromadzący dany zasób ma dylemat,czy zużyć go teraz,czy poczekać. Taka niepewność co do nadchodzących okrętów.Myślę,że może lepiej mogłoby to przygotować graczy do dysponowania zasobami.

Co do tej Georgii,to jak na razie poczytam wasze opinie,bo kupić to nie problem ( z kuponem 171k) ,ale może ukazać się zaraz coś fajniejszego i będzie mi żal,jak w przypadku Azumy,bo może nie przypasować.

• Cool 1

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
2 minuty temu, jadler1 napisał:

Bokiem idzie grać czy zbiera jak Repubilqe?

Każdy okręt zbiera jak burtę pokaże:Smile_veryhappy:

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
3 minuty temu, komturkonrad napisał:

Co do tej Georgii,to jak na razie poczytam wasze opinie,bo kupić to nie problem ( z kuponem 171k) ,ale może ukazać się zaraz coś fajniejszego i będzie mi żal,jak w przypadku Azumy,bo może nie przypasować.

Ja tera go kupiłem bez kuponu,bo kupon bardziej się przyda jak wstawią ten okret X poziomu ma niby kosztować 350k węgla.

Sorki za posta pod postem mój błąd.

[MS-B]
[MS-B]
Sailing Hamster
1,545 posts
12,144 battles

IMHO ciężko  grać. Niby duże działa i szybki reload ale bardzo niecelne. Obrót wież tragiczny. Branie modułu na reload kosztem obrotu działa słabo - chyba że masz  EM na dowódcy. A jak chcesz wejść w zasięg secondary to zbierasz straszne buły. Jedyna przewaga to prędkość - można szybko i cichaczem zmienić flankę. Ale prędkośc kusi do pushu a push na starcie to strzał w stopę.

[FJORD]
Beta Tester
597 posts
23,388 battles
Przed chwilą, _Agenor_ napisał:

Ja tera go kupiłem bez kuponu,bo kupon bardziej się przyda jak wstawią ten okret X poziomu ma niby kosztować 350k węgla.

Spoko,ale nie wiesz jaki zaraz następny się ukaże..

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
5 minutes ago, _Agenor_ said:

Sorki za posta pod postem mój błąd.

23 czerwca dostałbyś nowy kupon.

• Cool 2

[DK-PL]
Players
2,374 posts
27,390 battles
17 minutes ago, komturkonrad said:

Może zle myślę,ale moim zdaniem WG powinno postarać o jakąś wstępną listę tych okrętów,które na pewno mają się pojawić w grze,tych za stal,za węgiel itp.  Chodzi mi o jakieś usystematyzowanie,nadanie np. priorytetu,zaznaczenie np. literką A - tych co wejdą w najbliższej kolejności i odpowiednio -  innym nadanie takiego statusu. Bo jak na razie to wszystko odbywa się w zasadzie spontanicznie. Jak na razie, to gracz gromadzący dany zasób ma dylemat,czy zużyć go teraz,czy poczekać. Taka niepewność co do nadchodzących okrętów.Myślę,że może lepiej mogłoby to przygotować graczy do dysponowania zasobami.

A ja widzę w tym strategię marketingową WG. Wypuszczają te premki losowo, bez zapowiedzi, by gracz wypsztykał się z zasobów które tak skrzętnie zbierał, a nuż akurat się okaże że kolejna będzie lepsza od poprzedniej i będzie trzeba przetapiać dublony / kupować kontenery z węglem = kasa dla WG :Smile_coin: Kto teraz wyda węgiel na Georgię temu zabraknie na Yoshino, tymczasem okaże się że Yoshino będzie wymiatał na klanówkach (wiem że to raczej niemożliwe, tylko taki przykład :Smile_veryhappy:), więc by wygrywać klanówki dla stali będzie musiał kupić Yoshino z premszopu za ponad 260zł, a więc znów = kasa dla WG :Smile_coin:

PS. Na razie Georgię odpuszczam. Secondarkowy build w obecnej mecie średnio się sprawdza, poza tym i tak trza grać rankedy i na randomy T9 nie ma czasu, z kapitanem też tak średnio, max 16 bym z elitarnego zrobił, po przeliczeniu węgla jest średnio, więc mimo wszystko poczekam na Yoshino.

8 minutes ago, Greyshark said:

Dokładnie, a kupony się nie sumują, więc jak nie wydasz teraz to 23 go stracisz, bo dalej będziesz miał jeden.

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
2 minutes ago, mickecobra said:

Dokładnie, a kupony się nie sumują, więc jak nie wydasz teraz to 23 go stracisz, bo dalej będziesz miał jeden.

I dlatego kupiłem go dzisiaj z kuponem. 171.000 węgla za fajny pancernik to dobra cena, a za 9 dni i tak będę miał nowy kupon.

• Cool 1

[FJORD]
Beta Tester
597 posts
23,388 battles
7 minut temu, mickecobra napisał:

A ja widzę w tym strategię marketingową WG.

Ich folwark,ich decyzja. Zaczekam sobie i nie uszczuplę zasobów.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
455 posts
14,554 battles

Powiem szczerze, po co wywalać zasoby na amerykańskiego pancernika aby go zrobić pod dodatkową i wyszkolić dowódcę w dosyć egzotyczne na tej lini perki jak na niemieckiej linii jest zwykły drzewkowy Kurfurst idealnie do tego celu stworzony?

[P_M_W]
Players
1,425 posts
8,917 battles
43 minuty temu, Greyshark napisał:

Ale ja swojego dawno już nie miałem teraz czekam na ten nowy

Ogólnie go kupiłem..sam nie wiem czemu ale go kupiłem:Smile_veryhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.