Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Dzienniki deweloperów: aktualizacja 0.8.5

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
238 posts
8,982 battles
godzinę temu, Partyzant_Toudi napisał:

znowu nie  dodanych napisów  po polsku  super wg tylko tak dalej

ale to jest testowy,wiec zawsze coś mogą poprawić

co ode mnie,może i trochę nie na temat,ale to wszystko są zapowiedzi prawdziwej wojny i takiego zniszczonego świata post-apo się szykuje na bazie też Fallout , twórcy pokazują co się wydarzy w przyszłości jeśli ludzie się nie obudzą i dadzą władzę nie tym co trzeba,ale pomysł do gry ciekawy,ja tylko bym dał kolorystykę i oddzielił 4 drużyny od siebie,nie,że u ciebie jest 3 po jednej stronie,po drugiej jakbyś stanął przeciwko 9 , te drużyny osobno powinny widnieć 

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
1 hour ago, Partyzant_Toudi said:

znowu nie  dodanych napisów  po polsku  super wg tylko tak dalej

Just now, adamPOLAND said:

ale to jest testowy,wiec zawsze coś mogą poprawić

co ode mnie,może i trochę nie na temat,ale to wszystko są zapowiedzi prawdziwej wojny i takiego zniszczonego świata post-apo się szykuje na bazie też Fallout , twórcy pokazują co się wydarzy w przyszłości jeśli ludzie się nie obudzą i dadzą władzę nie tym co trzeba,ale pomysł do gry ciekawy,ja tylko bym dał kolorystykę i oddzielił 4 drużyny od siebie,nie,że u ciebie jest 3 po jednej stronie,po drugiej jakbyś stanął przeciwko 9 , te drużyny osobno powinny widnieć 

Nie będzie dodanych PL napisów bo korzystało z nich mniej niż 1% PL widowni. 

[P-W-C]
Players
177 posts
15,656 battles

po zapowiedzi tego trybu nie byłem jakoś podjarany tym trybem ale po kilku grach na testowym stwierdzam ,że fajne to ;D

[T_F_N]
Players
137 posts
19,006 battles
4 godziny temu, WG_Lumberjack napisał:

Ja byłem w tym jednym proceńcie...

[A-TOM]
Beta Tester
485 posts
5,760 battles
9 hours ago, WG_Lumberjack said:

Bo i po co. Angielski zna większość i napisy (angielskie) włączone mam tylko wtedy gdy są jakieś ważne informacje i lepiej zrozumieć dobrze od razu

Players
194 posts
4,595 battles
11 godzin temu, Michciosek333 napisał:

Bo i po co. Angielski zna większość i napisy (angielskie) włączone mam tylko wtedy gdy są jakieś ważne informacje i lepiej zrozumieć dobrze od razu

Po to, aby były. Skoro gra jest w pełni spolszczona to i napisy warto byłoby zapodać, chociażby z szacunku do polskich graczy...

• Cool 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
4 hours ago, exmax said:

Po to, aby były. Skoro gra jest w pełni spolszczona to i napisy warto byłoby zapodać, chociażby z szacunku do polskich graczy...

Jak już wspomniałem korzystał z nich mniej niż 1%. 

Players
194 posts
4,595 battles
16 godzin temu, WG_Lumberjack napisał:

Jak już wspomniałem korzystał z nich mniej niż 1%. 

A Japończycy i Niemcy częściej korzystają z napisów?  :cap_yes:

[HOB]
Moderator
1,798 posts
7,478 battles
godzinę temu, exmax napisał:

A Japończycy i Niemcy częściej korzystają z napisów?  :cap_yes:

Niemcy mają prawie 3 razy więcej wpisów na forum,  a do tego więcej płacą (co także może mieć wpływ). Przy tym na YT proporcje mogą być jeszcze korzystniejsze dla nich. Do tego chyba łatwiej o tłumacza ENG-DE niż ENG-PL.

Tłumaczenie 16 minut tekstu (w tym sporo dialogów i kiepskich żartów) dla ledwie paruset osób uznali za nieopłacalne. Teraz 16,5k wyświetleń - wychodzi mniej niż 165 Polaków. Z czego pewnie znaczna większość w wystarczającym stopniu rozumie angielski przekaz.

Japonia z kolei ma ok. 8 razy mniej wpisów na forum (więc widownia chyba jeszcze mniejsza). Tu mogą decydować jakieś lokalne zasady, nieznajomość angielskiego, ekonomia (mają tylko 4 języki na utrzymaniu).

Players
194 posts
4,595 battles

Te parę linijek tekstu do tłumaczenia nie powinno być problemem dla tak wielgachnego i superaśnego Studia Wargaming... :cap_money:

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
209 posts
18,109 battles
2 godziny temu, exmax napisał:

Te parę linijek tekstu do tłumaczenia nie powinno być problemem dla tak wielgachnego i superaśnego Studia Wargaming... :cap_money:

Skoro jesteś w zagranicznym klanie to myślę, ze raczej ci to lata czy jest przetłumaczone. Chciałeś błysnąć ?, to błyszczysz .Brawo ty jesteś wielki :cat_cool:

Players
194 posts
4,595 battles
14 godziny temu, maciek001 napisał:

Skoro jesteś w zagranicznym klanie to myślę, ze raczej ci to lata czy jest przetłumaczone. Chciałeś błysnąć ?, to błyszczysz .Brawo ty jesteś wielki :cat_cool:

Jesteś oryginalny z tym cytatem  z reklam Plus-a... :Smile_teethhappy:

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
On 6/15/2019 at 12:29 PM, Silentraz said:

Niemcy mają prawie 3 razy więcej wpisów na forum,  a do tego więcej płacą (co także może mieć wpływ). Przy tym na YT proporcje mogą być jeszcze korzystniejsze dla nich. Do tego chyba łatwiej o tłumacza ENG-DE niż ENG-PL.

Tłumaczenie 16 minut tekstu (w tym sporo dialogów i kiepskich żartów) dla ledwie paruset osób uznali za nieopłacalne. Teraz 16,5k wyświetleń - wychodzi mniej niż 165 Polaków. Z czego pewnie znaczna większość w wystarczającym stopniu rozumie angielski przekaz.

Japonia z kolei ma ok. 8 razy mniej wpisów na forum (więc widownia chyba jeszcze mniejsza). Tu mogą decydować jakieś lokalne zasady, nieznajomość angielskiego, ekonomia (mają tylko 4 języki na utrzymaniu).

W Japonii język angielski nie jest tak popularny jak w EU. 

Sign in to follow this