Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Davao

Gangut IV tier

3 comments in this topic

Recommended Posts

[K-W-M]
Players
1,349 posts
16,622 battles

Temat poświęcony pancernikowi IV tieru Gangut

%D0%93%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D1%83%D1%82_wows_main.jpg

• Bad 1

Players
195 posts
13,683 battles

Patrząc na jego same parametry, to nie zapowiadał się ciekawie. Mało punktów wytrzymałości, przeciętna prędkość, takie sobie działa (nie lepsze niż u innych pancerników tego tieru) z niezbyt dużym zasięgiem, ograniczona ilość grupy naprawczo-ratunkowej (jak to jest w całej tej linii) - praktycznie brak czegoś, co by go wyróżniało na plus (grupy naprawczo-ratunkowej nie liczę). No może, jednak pancerz - całkiem solidny, aczkolwiek jak staniemy burtą do innego pancernika to i tak mamy zapewniony szybki zgon (przed chwilą się o tym boleśnie przekonałem - Myogi zdjął mnie na jedną salwę choć miałem co najmniej 2/3 punktów wytrzymałości - i że wytrzymam jedną salwę z jego przednich dział - przeliczyłem się). 

Pomimo tego miło mi się gra tym pancernikiem. Przez to, że ma mały zasięg dział, trzeba grać na blisko, a wtedy okazuje się, że jego działa są niebezpieczne i mają całkiem dobry wygar. Gangut na pewno jest sporo lepszy niż jego poprzednik.

[PK]
Players
105 posts
7,459 battles

Cześć,

zacząłem linię radziecką - bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten okręt!

Styl gry jak Lyonem - ustawić się do pełnej salwy burtowej i z przeciwnika nie ma co zbierać :cap_wander:

Bardzo przyjemny okręcik.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.