Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Test Publiczny - 0.8.5 - BŁĘDY

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
46 posts
28,225 battles

Witam.Nie mogę uruchomić testu.jakby nołożyło się kilka stron na siebie .Wie ktoś o co chodzi

Bez tytułu1.png

Bez tytułu.png

Players
238 posts
8,982 battles

zawiesza się strzelanie torpedami mimo,że są przeładowane,w ogóle nie idzie strzelać,użyć sprzętu idzie,ale oddać strzał już nie

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,230 posts
10,121 battles
4 godziny temu, Firkines napisał:

Gdzie jest znacznik ostatnich znanych pozycji okrętów?

image.thumb.png.05d08dfde0b921390c9e6f574805294e.png

• Znaczniki ostatniej znanej pozycji przeciwnika są teraz automatycznie włączone dla wszystkich graczy.
  • Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,189 battles

Trzy próby zagrania czegoś (2 razy nowy tryb i raz losówka) i trzy zawiechy klienta. 

W nowym trybie tuż przed wejściem do gry, w losówce tuż po wejściu do gry.

Zdążyłem tylko screena zrobić:

image.thumb.png.fad6385a60f258779924e4e654afafb5.png

Widać nowi gracze mają małą fantazję przy wymyślaniu nazw.

Ciekawe czy przy okazji PT 0.8.5 ma miejsce test wrzucania botów udających normalnych graczy (tzn. bez oznaczenia, że to bot) na losówki.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Trzy próby zagrania czegoś (2 razy nowy tryb i raz losówka) i trzy zawiechy klienta. 

W nowym trybie tuż przed wejściem do gry, w losówce tuż po wejściu do gry.

Zdążyłem tylko screena zrobić:

image.thumb.png.fad6385a60f258779924e4e654afafb5.png

Widać nowi gracze mają małą fantazję przy wymyślaniu nazw.

Ciekawe czy przy okazji PT 0.8.5 ma miejsce test wrzucania botów udających normalnych graczy (tzn. bez oznaczenia, że to bot) na losówki.

Mieliśmy wczoraj awarię botów i to jest jeden z efektów.
Mamy nadzieję, ze tylko na tym się skończy ;)

[WOB]
Players
4,755 posts
15,189 battles
2 minuty temu, WG_Lumberjack napisał:

Mieliśmy wczoraj awarię botów i to jest jeden z efektów.
Mamy nadzieję, ze tylko na tym się skończy ;)

Ale to jest super sprawa - dzięki temu łatwiej się wygrywa bitwy do zadania.

Wystarczy ubić człowieka w czerwonym teamie, on wychodzi z gry i boty głupieją (stają w miejscu i przestają strzelać). :)

[GLORY]
Players
185 posts
16,545 battles

W każdej bitwie crash, po restarcie gry mogę grać normalnie (jeśli jeszcze żyję), podczas wejścia do następnej bitwy sytuacja się powtarza.. wygranie 15 bitew (misja) to nie lada wyczyn, wspaniały pacz :Smile_trollface:

Players
19 posts
14,092 battles
1 hour ago, wittib1 said:

W każdej bitwie crash, po restarcie gry mogę grać normalnie (jeśli jeszcze żyję), podczas wejścia do następnej bitwy sytuacja się powtarza.. wygranie 15 bitew (misja) to nie lada wyczyn, wspaniały pacz :Smile_trollface:

to samo umnie sie dzieje  na sobote i niedziele wg nie pracuje to w tym  etapie tego nie zrobie thx wg

[P-W-C]
Community Contributor
555 posts
4,919 battles

Wczoraj na streamie zdarzyła się bitwa w której nie działał klik. Robiłem chłopakom za worek HP i chłopca na posyłki :) A i tak bawiłem się świetnie :D

• Cool 1

[BTT-W]
Players
12 posts
32,377 battles

Witam mam problem z testem publicznym nie mogę go uruchomić, reinstalacja nic nie daje ciągle to samo a wygląda jak na zdjęciach i co mam z tym zrobić zawsze wszystko działało normalnie i dodam że nie robiłem żadnych zmian w systemie czy oprogramowaniu, najnowsze stery itd proszę o pomoc

588770030_Beztytuu1.thumb.png.bc431732330f355b2f6fd61193ef782a.png

1894506613_Beztytuu.thumb.png.e10181a88fcbe6f0467eea852442b00c.png

Players
46 posts
28,225 battles

Mam to samo.Reinstalacja też nie pomogła.Zapytanie w dziale technicznym ale nikt nie odpowiada.

[WOB]
Players
4,755 posts
15,189 battles

Myśliwce stawiane przez wrogie CV mają zasięg (kółeczko) zaznaczone na zielono - tak samo jak sojusznicze myśliwce. Utrudnia to mocno grę CV.

[KWRP]
[KWRP]
Players
14 posts
9,920 battles
8.06.2019 o 07:34, Druvik napisał:

Wczoraj na streamie zdarzyła się bitwa w której nie działał klik. Robiłem chłopakom za worek HP i chłopca na posyłki :) A i tak bawiłem się świetnie :D

Często mam to samo, moge próbować torpedy arte ale i tak nic niestrzela pojawilo sie to u mnie po tym jak znikł bug z ładowaniem teraz mam to jak wejde i wyjde z gry znowu jakis czas mam spokuj :(

[P-W-C]
Community Contributor
555 posts
4,919 battles

U mnie na discordzie pisali że znaleźli sposób. Wystarczy wejść w mapę pod M a następnie wcisnąć ESC. Jeszcze nie testowałem :)

Players
46 posts
28,225 battles

Witam.Dalej nie mogę odpalić gry na koncie testowym.Podpowiedzi z supportu też nic nie dały.Porażka.

Players
46 posts
28,225 battles

Najbardziej podobała mi się ostatnia podpowiedz.ZGŁOSIĆ PROBLEM NA FORUM TESTY PUBLICZNE BŁĘDY

Players
238 posts
8,982 battles

grając rundę 2 nadal nie zostało poprawione ulokowanie baretek tak jak na screenie ,nachodzą na nick gracza,to samo przeładowanie torped na początku gry,migota ikonka , na modzie od aslaina mozna sobie te baretki ulokować w lewą stronę,tak samo zmienić położenie składu drużyn niżej,takie cośpowinno być w grze standardem 

drugi błąd to taki,że ugasiło mi pożar i zostało 7 HP i mój okręt został zniszczony,na jakiej podstawie,nawet jeśli by było 1 HP to schowałem się za górą aby użyć zestawu naprawczego bo już miałem przeładowany,niestety,nie szło

shot-19.06.15_18.17.20-0932.jpg