Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Test Publiczny - 0.8.5 - Dyskusja ogólna

19 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Kapitanowie,

Czy jesteście w stanie przetrwać Postapokalipsę i utrzymać się przy życiu aż do samego końca walki pomiędzy czterema drużynami? Przetestujcie nową mechanikę penetracji pocisków, a także weźcie udział w Sprincie bitew rankingowych!

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są niepewne i odzwierciedlają stan gry w momencie jego publikacji. Zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w finalnej wersji gry po wejściu aktualizacji.

https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-085/
https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/public-test-085/

Początek: Cz. 06 Cze. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 06 Cze. 18:30

Koniec: Pon. 10 Cze. 17:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 10 Cze. 17:30

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles

image.thumb.png.95a1d9604ba20ddd356a2ade1d135447.png

I po tej bitwie:

image.thumb.png.bebcfd2d2099f0f207b82d3506550037.png

Serio?

5 gier na różowo za zrobienie Dużego kalibru (bierność w grze?) i brak choćby jednego hp zabranego sojusznikom (uszkodzanie sojuszników?).

Players
1,703 posts
18,533 battles

To ja mam oficjalne pytanie @WG_Lumberjack, bazując na filmiku z oficjalnego kanału WoWs.

Nie dalej jak wczoraj wieczorem przyuważyłem fragment Weekly Community Streat ( MrConway & Crysantos, PTS 085 i tak dalej). Co mnie zastanowiło,  to obecność nowego kapitana (elite??) Mighty Jinglesa. Można go dostrzec chociażby w tym momencie, co do sekundy: 1:02:58 / 2:24:31. I teraz pytanie, które zadał jeden z oglądających - When we get chance to earn The Mighty Jinglles commander? - czyli Kiedy i jak będzie można zdobyć tego kapitana? I czy będzie miał jakieś zdolności specjalne, jak spora już grupa elitarnych kapitanów? Bo chyba nie zaoferują "zwykłego bolka za 3 pkt." jako nagrodę finałową po ukończeniu długiej misji - to by było niepoważne... :-)

Wprawdzie jeden z oglądających rzucił z przekąsem: They are scared to answer questions!  mimo to jednak mam cichą nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej. Chyba nie jest już super-tajemnicą to, co kontrybutorzy sami prezentują na oficjalnej stronie WoWsa, prawda? Zatem, @WG_Lumberjack  czy można liczyć na jakieś bliższe info nt. kapitana Mighty Junglesa? Bardzo ładnie proszę :-))

[MORIA]
Players
7,317 posts
36,044 battles
54 minutes ago, umbra_arboris said:

To ja mam oficjalne pytanie @WG_Lumberjack, bazując na filmiku z oficjalnego kanału WoWs.

Nie dalej jak wczoraj wieczorem przyuważyłem fragment Weekly Community Streat ( MrConway & Crysantos, PTS 085 i tak dalej). Co mnie zastanowiło,  to obecność nowego kapitana (elite??) Mighty Jinglesa. Można go dostrzec chociażby w tym momencie, co do sekundy: 1:02:58 / 2:24:31. I teraz pytanie, które zadał jeden z oglądających - When we get chance to earn The Mighty Jinglles commander? - czyli Kiedy i jak będzie można zdobyć tego kapitana? I czy będzie miał jakieś zdolności specjalne, jak spora już grupa elitarnych kapitanów? Bo chyba nie zaoferują "zwykłego bolka za 3 pkt." jako nagrodę finałową po ukończeniu długiej misji - to by było niepoważne... :-)

Wprawdzie jeden z oglądających rzucił z przekąsem: They are scared to answer questions!  mimo to jednak mam cichą nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej. Chyba nie jest już super-tajemnicą to, co kontrybutorzy sami prezentują na oficjalnej stronie WoWsa, prawda? Zatem, @WG_Lumberjack  czy można liczyć na jakieś bliższe info nt. kapitana Mighty Junglesa? Bardzo ładnie proszę :-))

Pewnie będzie mówił “that’s a paddling” jak komuś wklepiesz 2-3 cyty albo “oh dear oh dear oh dear” :cap_haloween:

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles

Takie małe świnstewko nam zaserwował wczorajszy patch na PT - zadanie wygrania 15 bitew nagle (bez informacji czy ostrzeżenia) dostało dodatkowy wymóg - okręty minimum 7 tieru.

A fe, WG.

Players
262 posts
13,894 battles

Dziś 7 graczy po każdej stronie i po 2 cv - rzygać się chce na taki MM.

Jak testować cokolwiek jak człowiek jest masakrowany przez fanów zręcznościówek?

Albo 5 graczy, 3 capy i po jednej stronie 2 dd a po drugiej 1 i zero cv. Kto wygrał?

[KWRP]
[KWRP]
Players
14 posts
10,008 battles

jak dlamnei lotnie sa przekokszone tak samo jak ruskie panzery, na codzień gram dd i jestem celem numer jeden dla lotni po 1 maks 2 przelotach jestem dead, a fanow lotni coraz wiecej :)

[HOB]
Players
277 posts
24,527 battles
4 hours ago, ThomAS661 said:

Dziś 7 graczy po każdej stronie i po 2 cv - rzygać się chce na taki MM.

Jak testować cokolwiek jak człowiek jest masakrowany przez fanów zręcznościówek?

Albo 5 graczy, 3 capy i po jednej stronie 2 dd a po drugiej 1 i zero cv. Kto wygrał?

Niom... Wczoraj bitewkę zaliczyłem w drużynie : 2x cv , 1x dd , 1x ca . Czerwoni nie mieli niszczarki -  szans nijak nie mieli .

Czy ja coś źle zrozumiałem ? Miał być ten nowy admirał do przetestowania ?! Misja wykonana a gościa jak nie było tak nie ma - poszedł w tango , czy jaki grzyb ?!

[HOB]
Players
277 posts
24,527 battles
32 minutes ago, max7337 said:

Witam.Fajnie że gracie bo ja mam coś takiego

Z tym graniem to bez przesady , właśnie mi leci 8 minuta czekania na randoma ...  Lol w 9 minucie gra ruszyła - 3 vs 3 ....

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
On 6/7/2019 at 11:15 AM, umbra_arboris said:

Jak będzie bliżej wypuszczenia go to pojawi się więcej informacji.

On 6/8/2019 at 5:48 PM, PanNickt said:

Takie małe świnstewko nam zaserwował wczorajszy patch na PT - zadanie wygrania 15 bitew nagle (bez informacji czy ostrzeżenia) dostało dodatkowy wymóg - okręty minimum 7 tieru.

A fe, WG.

Jak to bez ostrzeżenia?
https://worldofwarships.eu/en/news/public-test/public-test-085/

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles
6 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Hm... A ten dopisek (o tierach 7-10) był od początku istnienia artykułu, czy został po cichu dopisany po mikropatchu w piątek?

W każdy bądź razie pierwsze 4 zwycięstwa w piątek rano zrobiłem na 1T i na pewno tego ograniczenia w kliencie nie było. Pojawiło się dopiero po mikropatchu w piątek po południu.

Jeśli informacja była od początku, a tylko klient działał inaczej, to bardzo przepraszam za niesłuszne oskarżenie i dziękuję za przypadkowe ułatwienie w zrobieniu części zadania.

Jeśli jednak warunek został dodany na wskazanej stronie razem z ograniczeniem w kliencie (czyli już w trakcie trwania testu), to podtrzymuję swoje wcześniejsze twierdzenie, bo zmieniono zasady w trakcie, a w artykule wprowadzono zmianę, nie wskazując co i kiedy zostało zmienione.

[HOB]
Moderator
1,798 posts
7,482 battles
1 godzinę temu, WG_Lumberjack napisał:

image.thumb.png.d92adc00ec54a5c6a88fd2c3b0fa52f7.png

W razie potrzeby mogę podrzucić kopię w błędach w tłumaczeniu. Od biedy można dorzucić dopisek, by na bieżąco sprawdzać także angielską wersję.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
12 minutes ago, Silentraz said:

image.thumb.png.d92adc00ec54a5c6a88fd2c3b0fa52f7.png

W razie potrzeby mogę podrzucić kopię w błędach w tłumaczeniu. Od biedy można dorzucić dopisek, by na bieżąco sprawdzać także angielską wersję.

Czyli koledzy od PL tłumaczenia zawalili. Dzięki, zgłoszę dalej. :) 

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles
46 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Czyli koledzy od PL tłumaczenia zawalili. Dzięki, zgłoszę dalej. :) 

No właśnie, akurat w tym przypadku, nie byłbym taki pewny, że to błąd tłumaczy na PL.

Nie wykluczyłbym, że w oryginalnym tekście (tłumaczonym na PL) nie było wymagania tierowego, a zostało ono dopisane później (po piątkowym mikropatchu?) na EU (kłania się przy tym brzydki zwyczaj zmian w tekstach bez informacji o dacie i zakresie aktualizacji, przez co czytelnik ma wrażenie, że obecna wersja była "od zawsze", nawet jeśli w międzyczasie wprowadzono istotne zmiany) bez propagacji zmian w sekcjach innojęzycznych.

Tę drugą wersję (oczyszczającą tłumaczy PL z zarzutów) zdaje się potwierdzać np. komunikat w wersji FR:

image.thumb.png.cf48268b851a540ab150243efb4ea61c.png

Tu też nie ma ograniczenia tierowego przy zadaniu wygrania 15 bitew.

Players
262 posts
13,894 battles
On 6/8/2019 at 5:48 PM, PanNickt said:

A fe, WG.

To akurat było sygnalizowane a dodatkowo jak to wykonasz w 3 kolejnych patch'ach to masz okręt premkę 6 poziomu. Więc raczej nie jest to świnstewko a oczekiwana akcja.

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles
3 minuty temu, ThomAS661 napisał:

To akurat było sygnalizowane a dodatkowo jak to wykonasz w 3 kolejnych patch'ach to masz okręt premkę 6 poziomu. Więc raczej nie jest to świnstewko a oczekiwana akcja.

Było sygnalizowane, że należy wygrać 3 razy po 15 bitew.

Do ubiegłego piątku nie było ograniczeń co do tieru (czego śladem jest brak informacji o wymaganiach tierowych w nie-angielskich wersjach językowych artykułu dotyczącego PT), na którym trzeba te bitwy wygrać i o tę zmianę (dołożenie wymagania tierowego) chodziło w moim poście. Zostało to nawet wytłuszczone w poście, który cytowałeś.

Players
262 posts
13,894 battles

Jeśli to miałeś na myśli to już rozumiem. Jednak co za różnica, i tak większość gra X tierami.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
On 6/10/2019 at 1:30 PM, PanNickt said:

No właśnie, akurat w tym przypadku, nie byłbym taki pewny, że to błąd tłumaczy na PL.

Nie wykluczyłbym, że w oryginalnym tekście (tłumaczonym na PL) nie było wymagania tierowego, a zostało ono dopisane później (po piątkowym mikropatchu?) na EU (kłania się przy tym brzydki zwyczaj zmian w tekstach bez informacji o dacie i zakresie aktualizacji, przez co czytelnik ma wrażenie, że obecna wersja była "od zawsze", nawet jeśli w międzyczasie wprowadzono istotne zmiany) bez propagacji zmian w sekcjach innojęzycznych.

Tę drugą wersję (oczyszczającą tłumaczy PL z zarzutów) zdaje się potwierdzać np. komunikat w wersji FR:

image.thumb.png.cf48268b851a540ab150243efb4ea61c.png

Tu też nie ma ograniczenia tierowego przy zadaniu wygrania 15 bitew.

Oryginalny tekst zawierał tiery. 
Nie wiadomo czemu tłumacze usunęli wymagania tierowe przy tłumaczeniu. 

• Cool 1
  • Funny 1

Sign in to follow this