Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.5 - Hlášení chyb

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.8.5 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles

Máte někdo (z těch co byli na testu) problém se stabilitou hry nebo s neustálým padáním? Protože mě to spadne pokaždé když vlezu do tý eventový bitvy :Smile_sad:ale nejsem si jistý jestli to není kalkulačkou na které teď hraji, ale normální hra mi běhá dobře...

EDIT: tak jsem zkusil i náhodnou bitvu a také to nefunguje o moc líp; ale psali lidi v in-game chatu že jim to také nefunguje, tak budu předpokládat, že je chyba u WG a budu doufat, že se jim to do druhého kola podaří opravit... 

[CRYO]
Players
138 posts
21,249 battles

do dnešní doby jsem neměl ani jeden problém s testy. V tomto testu téměř pravidelně začne odpočet, zastaví se a hru musím restartovat a pak jede bez problému. Taky jednou spadla. Toto je opravdu s chybou. Letadla se motala kolem jednoho vrcholu, nešlo s nimi nic dělat. Ukončení hry je občas s chybou, vždy se kousne a vypnout jde jen druhým programem.

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
18 hours ago, Dave6 said:

Máte někdo (z těch co byli na testu) problém se stabilitou hry nebo s neustálým padáním? Protože mě to spadne pokaždé když vlezu do tý eventový bitvy :Smile_sad:ale nejsem si jistý jestli to není kalkulačkou na které teď hraji, ale normální hra mi běhá dobře...

EDIT: tak jsem zkusil i náhodnou bitvu a také to nefunguje o moc líp; ale psali lidi v in-game chatu že jim to také nefunguje, tak budu předpokládat, že je chyba u WG a budu doufat, že se jim to do druhého kola podaří opravit... 

5 hours ago, 8ka said:

do dnešní doby jsem neměl ani jeden problém s testy. V tomto testu téměř pravidelně začne odpočet, zastaví se a hru musím restartovat a pak jede bez problému. Taky jednou spadla. Toto je opravdu s chybou. Letadla se motala kolem jednoho vrcholu, nešlo s nimi nic dělat. Ukončení hry je občas s chybou, vždy se kousne a vypnout jde jen druhým programem.

Díky za ty reporty, máme více těch hlášek o pádu. Čistě náhodou python log byste mi neposlali?

Players
20 posts
9,012 battles

Bez ohledu na typ hry nefunguje strelba levym tlacitkem mysi. Vysledoval jsem ze hra bezi a strelba funguje, po zmene z AP na HE a nebo naopak strelba prestane fungovat. Pokud v nastaveni zvolim jako druhou klavesovou zkratku napr. mezernik tak strelba mezernikem funguje. Po restartu hry vse funguje jak ma.

DxDiag.txt

[CRYO]
Players
138 posts
21,249 battles

Aktualizace moje problémy odstranila.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this