Jump to content
  • 0
WG_Lumberjack

Stacja rekrutacyjna: nowy program rekrutacyjny ze specjalnymi nagrodami!

14 comments in this topic

Question

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Witajcie doświadczeni Kapitanowie oraz nowi gracze; zasłużeni wojownicy oraz wciąż czekający na sławę marynarze, dowódcy klanów oraz samotne wilki morskie! Każdy z Was znajdzie swoje miejsce w Stacji rekrutacyjnej, więc połączmy siły!

Stacja rekrutacyjna to nowy, specjalny system nagród w grze, w którym rekruterzy zapraszają swoich znajomych do gry i otrzymują w zamian unikatowe kontenery oraz zasilenie konta w dublonach za zakupy dokonane przez tych, których zrekrutowali. 

0a84e882-83a6-11e9-a77f-38eaa735f4cc_330

Krok 1: zaproś znajomego za pomocą całkiem nowej Stacji rekrutacyjnej.

0a6b0d4a-83a6-11e9-9d80-38eaa735f4cc_330

Krok 2: zbieraj punkty rekrutacji. Graj ze znajomymi w dywizjonie, by zdobyć ich więcej!

0a85fe98-83a6-11e9-974a-38eaa735f4cc_330

Krok 3: wymień punkty rekrutacji na unikatowe nagrody — kontenery Stacji rekrutacyjnej.

ZACZNIJ REKRUTOWAĆ

Zakładka Stacji rekrutacyjnej jest już dostępna w grze oraz na głównej stronie portalu, zastępując zakładkę „Graj ze znajomymi”. Jeśli jesteście uczestnikami programu „Graj ze znajomymi”, wszystkie linki rekrutacyjne zostaną zachowane. Zrekrutowane wcześniej osoby zyskają automatycznie prawa rekruta, co oznacza, że będziecie za nich otrzymywać zwroty w dublonach oraz 0a1ff67a-83a6-11e9-8c24-38eaa735f4cc.png punkty rekrutacji.
Uwaga: zwroty w dublonach będą przyznawane wyłącznie za zakupy dokonane po rozpoczęciu programu Stacja rekrutacyjna — nie będą przydzielane wstecznie.

Więcej szczegółów o Stacji rekrutacyjnej znajdziecie  TUTAJ.

Cała naprzód, czas zdobyć nagrody!

13 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[WOB]
Players
4,755 posts
15,148 battles

Małe ostrzeżenie dla chcących założyć sobie konto w ramach nowego programu - jeśli wkleimy link rekrutacyjny (np. taki https://warships.net/pannickt) i będziemy chcieli założyć konto, to nie dostaniemy możliwości wpisania kodu zaproszeniowego (czyli dodatkowych bonusów, o których poniżej).

Żeby zmaksymalizować korzyści na start należy najpierw założyć konto (np. przez link https://eu.wargaming.net/registration/pl/?utm_campaign=cmenu_eu.wargaming.net&game=wows&utm_medium=5218&lpsn=WoWS+WGNR+reg+full+EU+SOI&sid=SIDFPR-BQEgfFRBWHv0K48yMHk8BbMvoOykJA26kNKlUjfG2fB6Xue8rEMbqYdPqHIJ7voNhqRjpYdfcHEjWfi7zG_fQ0e5aNzieary7cOuu8-b2F8LQyU1PzAuoczl29nnkGB6FUhkHJYHnAdq47fh2Ebx2eYvlkrKE-Dj6hIxHUXoB_xz2gRKHZO0Aie_kky1P6S8-Lz_yT1idx109sIyxx0uF0mqzYFuCXytTV4xcIzv1G81hdo5fKbJxxg&utm_source=wotcpu ) i podać kod zaproszeniowy,

image.thumb.png.883664a4095cde44f8a785ed8b7eb3c1.png

a dopiero potem wkleić w przeglądarce link rekrutacyjny (np. taki https://warships.net/pannickt) i przystąpić do programu rekrutacyjnego.

Korzystając z okazji wrzucę podsumowanie tego co udało mi się znaleźć jeśli chodzi o działające kody, których mogą użyć nowi adepci WOWS.

Link rekrutacyjny

Skorzystanie z linku rekrutacyjnego daje:

- Diana Lima (premium US CA 2T) - po rozegraniu pierwszej bitwy

- Warspite (premium RN BB 6T) - po rozegraniu pierwszej bitwy okrętem 6T

- 14 DP - po rozegraniu pierwszej bitwy okrętem 6T

- po 25 flag specjalnych oraz chyba tyle samo zwykłych - po rozegraniu pierwszej bitwy okrętem 6T

Kody zaproszeniowe (podajemy jeden, wybrany, przy zakładaniu konta)

1. POTENTIALHISTORYSHIPSOFWAR - Hosho (IJN CV 4T)  + 3 DP + 1M kredytów + 250 dublonów

2. PLAYLANGLEY2019 - Langley (US CV 4T) + 3 DP + 1M kredytów + 300 dublonów

3. BOOM Emden (premium KM CA 2T) + 7 DP + 2,5M kredytów + 200 dublonów + St.Louis (US CA 3T) + 20 kamo Nieprzerwany ogień (+250% do xp kapitana)

4. KAPPA - Vampire (premium CMW DD 3T) + 3 DP + Nassau (KM BB 3T) + St.Louis (US CA 3T)

Uwaga praktyczna

Obecnie poziomy konta zdobywa się poprzez granie kolejnych gier (niezależnie od osiąganych wyników).

Do 4T włącznie w pierwszych bitwach losowych dostaje się dużo botów (w obu drużynach), więc dosyć szybko można zaliczać poszczególne tiery. 

Trzeba jednak liczyć się z tym, że wchodząc na 5T napotka się ścianę, na którą składa się:

- brak możliwości zakładania kamuflaży i flag (przed osiągnięciem odpowiedniego poziomu konta)

- częste losowania 5-7T

- wielu sealclubberów w premkach 7T (np. Belfaście)

- brak dobrego kapitana (min. 10p).

Moim zdaniem warto pograć dłużej na coopach niskich tierów (do osiągnięcia odpowiedniego poziomu konta), niż narażać się na stres bycia pulą HP do zbicia tuż po wejściu na 5T.

• Cool 4

• 1
[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles

Musiałbym chyba zapraszać tutaj osoby, których nie lubię, bo znajomym tego bym nie zrobił.:cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 5

• 1
Players
65 posts
5 minutes ago, adamL555 said:

Musiałbym chyba zapraszać tutaj osoby, których nie lubię, bo znajomym tego bym nie zrobił.:cap_haloween:

Słuszna koncepcja :cap_haloween:

Rozwalić grę idiotycznym reworkiem. Prosimy graczy żeby szukali innych chętnych do grania z lotniami. Zróbcie jeden tryb bez lotni np wyścig zbrojen i zobaczymy ilu będzie chętnych do grania z lotniami. 

• 1
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
207 posts
18,042 battles

Po co się kłócicie, jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki. Fugie i tak nie zrobi nic z nowymi CV, wiec musimy przywyknąć,  co do nowej rekrutacji to musi tabelki w exelu trochę spadły. Wiec znowu powstaną alt konta, ludzie zgarną nagrody, statystyki w tabelkach się podniosą fugie ogłosi kolejny sukces. Niestety gra nadal będzie spadać po równi pochylej.

• 1
[-PGS-]
Players
411 posts
8,886 battles

Nie ma takiej opcji żebym teraz to to komuś polecił. Nie będę sobie robił obciachu i denerwował znajomych.

• Cool 2

• 0
[TRYME]
Players
26 posts

Mam pytanie odnośnie nowej nagrody pieniężnej za rekrutację, czy wprowadzicie zabezpieczenie mające na celu blokowanie alt kont które będą zakładane ??, można to zrobić po IP i by było przynajmniej uczciwie.

• 0
[ISEN]
Beta Tester
4,630 posts
14,036 battles
16 hours ago, MadRumble said:

Mam pytanie odnośnie nowej nagrody pieniężnej za rekrutację, czy wprowadzicie zabezpieczenie mające na celu blokowanie alt kont które będą zakładane ??, można to zrobić po IP i by było przynajmniej uczciwie.

Kolega w cuda wierzy

Mad przyjacielu po takiej ilości gier jeszcze się do WG nieprzyzwyczaiłeś

• 0
[-TFD2]
[-TFD2]
Players
34 posts
1,842 battles
1 minutę temu, AhmedDetonujBoom napisał:

Kolega w cuda wierzy

Mad przyjacielu po takiej ilości gier jeszcze się do WG nieprzyzwyczaiłeś

Nie wspominając, że blokada na IP to żadna blokada :p

• 0
Players
13 posts
350 battles

Dobiłem do VI poziomu (lotniskowiec) i nie dostałem bonusów :( Czy nie powinienem dostać okrętu prenium???   Warspite 

• 0
Players
13 posts
350 battles
27.11.2019 o 16:06, PENETRATOR_24 napisał:

Dobiłem do VI poziomu (lotniskowiec) i nie dostałem bonusów :( Czy nie powinienem dostać okrętu prenium???   Warspite 

ok dostałem po ponownym zalogowaniu :P

• 0
[MORSB]
Players
1 post
1,079 battles

Dlaczego nie mogę zostać Rekrutem?

Konto utworzyłem w 2018 roku mam 230 bitew. Ostatni raz grałem w WoWS chyba z rok temu.

Przy próbie odebrania zaproszenia wyskakuje komunikat że już jestem graczem. 

czy winą jest że jestem aktywnym graczem WoT? na tym samym koncie wargaming?

• 0
Community Contributor
430 posts
11,275 battles
Cześć Kapitanowie,

Jeżeli macie 3 miesięczną przerwę w grze a chcecie powrócić zapraszam do mojego programu rekrutacyjnego. Chcecie zacząć przygodę również zapraszam. Zagramy razem, pogadamy, wymienimy się radami i doświadczeniem.

https://warships.net/strzelam_za_1hp