Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Náborová stanice: nový náborový program s čerstvými odměnami!

31 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,750 posts
25,326 battles

Kredity začnou bobtnat až někdy kolem 3-4k bitev. Tahle ekonomika je nemocná a upozorňovalo se na to tolikrát, že škoda mluvit.....

Players
75 posts
3,392 battles
V 6. 6. 2019 v 1:08 Thorisin řekl/a:

Asi hodně lidí naštvu ale dokáži se s tím tak nějak smířit.Od začátku hry co jsem v klanu dělám nábor podle jistého vzorce chování a herní dovedností.Do klanu jsi jsem z normální jednotlivé hry přivedl víc jak polovinu svého vlastního klanu.Otázka zní co s toho podle vašich stupidních WG pravidel mám??  Potřebujete odpověď na tvrdo a nebo bude dál šířit podobná osvětová hovna?   :cap_haloween:

Tak nevim jestli si náhodou nepleteš 'pojem' a 'průjem'. Nábor o kterým je řeč, je přivádění lidí do hry samotný. Ty, jestli se nepletu, mluvíš o lanaření hráčů do svýho Klanu. A jak píšeš, vybíráš si lidi sám, podle svých kritérií a zřejmě se ti to daří. Super, gratuluju! A co bys chtěl dostávat dál? Odměny? Jaký? Tu nejlepší - spolehlivýho parťáka co ti kreje v bitvě záda už máš.

V 6. 6. 2019 v 1:12 Thorisin řekl/a:

A nejsou to náhodou ty hlavy co tuhle hru táhnou? Tak pokud hraješ tak dlouho chytrou a vzdělanou,tak s tím něco dělej a nevymlouvej se jako poslední jouda.. na články by čas byl a na kritiku sere pes? Tak buď žijeme v jiný zemi Ty a nebo já..:cap_like:

Tady nějak nechápu smysl. Nevim co by měla Lucy jako člen Wiki teamu dělat s Náborovým programem, to se peče někde jinde, jestli se nepletu. Lucy, stejně jako několik dalších, mám spojenou s tím, že se snaží pomoc, poradit, nebo aspoň porozumět, ale nic takovýho se mi s tvým nickem nespojuje. Nesmslným navážením se do lidí co pro hru samotnou dělaj aspoň něco sis možná udělal dobře ty sám, ale ostatním jsi nijak nepomohl.

• Cool 5

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,347 posts
14,829 battles
Před 16 hodinami Mrsk_original řekl/a:

Tak nevim jestli si náhodou nepleteš 'pojem' a 'průjem'. Nábor o kterým je řeč, je přivádění lidí do hry samotný. Ty, jestli se nepletu, mluvíš o lanaření hráčů do svýho Klanu. A jak píšeš, vybíráš si lidi sám, podle svých kritérií a zřejmě se ti to daří. Super, gratuluju! A co bys chtěl dostávat dál? Odměny? Jaký? Tu nejlepší - spolehlivýho parťáka co ti kreje v bitvě záda už máš.

Tady nějak nechápu smysl. Nevim co by měla Lucy jako člen Wiki teamu dělat s Náborovým programem, to se peče někde jinde, jestli se nepletu. Lucy, stejně jako několik dalších, mám spojenou s tím, že se snaží pomoc, poradit, nebo aspoň porozumět, ale nic takovýho se mi s tvým nickem nespojuje. Nesmslným navážením se do lidí co pro hru samotnou dělaj aspoň něco sis možná udělal dobře ty sám, ale ostatním jsi nijak nepomohl.

@Thorisinuz se trochu zmenil, na jeho obranu, ale děkuju - červenám se a děkuju což mi připomíná že musím najít čas zas makat...
leč něco už uděláno jest, že @YabbaCoe?

A díky Mrskači :Smile_amazed:

Players
423 posts
10,110 battles
On 12/19/2019 at 10:06 PM, Mrsk_original said:

Každý se snaží sám jak umí.Mě jde rozčilovat a prudit lidi. Každý máme nějakou vadu povahy. Jestli říkáš , že ne jsi ideální člověk.Kritizuji věci které se mi zdají nesmyslné a hloupé a vím ,že Luccy za ně nemůže a chápu to. Poslední dobou jsem hodně změnil přístup a nevím jestli je moje kritika teď zrovna na místě...

• Cool 3

Players
75 posts
3,392 battles
Před 1 hodinou Thorisin řekl/a:

Každý se snaží sám jak umí.Mě jde rozčilovat a prudit lidi. Každý máme nějakou vadu povahy. Jestli říkáš , že ne jsi ideální člověk.Kritizuji věci které se mi zdají nesmyslné a hloupé a vím ,že Luccy za ně nemůže a chápu to. Poslední dobou jsem hodně změnil přístup a nevím jestli je moje kritika teď zrovna na místě...

OK, super že ses změnil, jak koneckonců i Lucy potvrdila. Já taky nejsem ideál, ale fakt se neudržim když se někdo do někoho zbytečně naváží a i kritika se dá podat naúrovni. Co bylo bylo, stačí že nás včechny ****** WG (tedy kromě Žabáka :Smile_glasses:) tak si pojďme svorně zaprudit na jejich konto a mezi sebou udržujme, když ne přátelství, tak aspoň vzájemnej respekt :Smile_Default:

• Cool 2