Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Náborová stanice: nový náborový program s čerstvými odměnami!

31 comments in this topic

Recommended Posts

Players
371 posts
2,145 battles

Za mě dobrý. Jen je trochu zvláštní ten cashback. Skoro to vypadá jako vybízení k reklamě na prémiový obsah...:cap_horn:

[PPH]
Players
827 posts
16,338 battles

Jednu ovečku jsem vám přivedl.. pár tisíc vám tu vypláznul ale odešel a vracet se nehodlá.. Takže za mě už nikoho tahat nehodlám  a moje peníze jsou před váma už taky od ledna v bezpečí..

• Cool 3
  • Funny 1

Players
228 posts
19,528 battles

Já už jsem asi závislák :Smile_ohmy:, ale někoho sem lanařit?:cap_fainting:Své kamarády mám celkem rád, takže díky, ale raději s nima půjdu posedět k nealku (nechte mě prosím být, děkuji:Smile_hiding:) nebo někam na výlet a o tomhle slepenci pofidérních nul a jedniček se raději nebudu vůbec zmiňovat. :Smile_bajan2:

• Cool 4
  • Funny 1

[BROS]
Players
69 posts
2,186 battles

Jak to bude s převodem dříve naverbovaných lidí? na YT se tvrdí že to proběhlo, ale realita trošku jiná :) .. ačkoliv WG poslední dobou tvrdí v 7/10 případů opak tak se raději ptám :) 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,348 posts
14,829 battles

No pozvu kamaráda dostanu kontíky, na držtičku a pak přijdu o kamaráda. Ne dík :Smile_hiding:

• Funny 7

[IDDQD]
Alpha Tester
3,750 posts
25,326 battles

Tak já někoho dotáhnu, začne ho to bavit, časem už bude vědět co a jak, pozná hráčskou komunitu  a... skončí s perma chat banem jak já. Do toho nejdu :Smile_trollface:

• Funny 7
  • Bad 1

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,522 battles

Zde se hodí následující motto: "[EDIT] se mnou může každý, ale pouze jednou." 

Se mnou už WG [EDIT], svým kamarádům, kterých si vážím, tuto skutečnost tedy na základě svých (nedobrých) zkušeností nedopřeji.  A když vidím, jakým směrem se WG posledních šest měsíců vydalo, tak bych tuto hru nedokázal doporučit snad ani svému nepříteli. Takový masochista nejsu.

• Cool 7
  • Funny 3

[BROS]
Players
69 posts
2,186 battles

Tak koukám že WG přidalo: Prohlášení: tyto výhody platí pouze od spuštění náborového programu „Náborová stanice“, nikoliv zpětně. .

Takovej bordel v komunikaci jsem dlouho neviděl. Prvně tvrdí jak převod ze starého systému už proběhl, případně proběhne a potom jinde člověk najde zase jiné info :) ... měli by si to soudruzi trošku dát dohromady jak to tedy je a né tvrdit na 1 místě "A" a na 2. "B" ... někde asi udělali soudruzi chybu :) .

• Funny 2

Players
1,213 posts
13,000 battles

Haha, tak koukám, že většina lidí sdílí stejný názor. Mohu jen souhlasit a říci, že dokud WG nezačne tu hru opravovat a strat se o ní nic se na tomto názoru nezmění.
Pár týdnů zpátky jsem se bavil s kámošem kterej to dříve hrával a okamžitě jsem mu řekl ať zpátky nechodí pokud si chce zachovat duševní zdraví.

• Cool 2
  • Funny 5

Players
423 posts
10,110 battles

Asi hodně lidí naštvu ale dokáži se s tím tak nějak smířit.Od začátku hry co jsem v klanu dělám nábor podle jistého vzorce chování a herní dovedností.Do klanu jsi jsem z normální jednotlivé hry přivedl víc jak polovinu svého vlastního klanu.Otázka zní co s toho podle vašich stupidních WG pravidel mám??  Potřebujete odpověď na tvrdo a nebo bude dál šířit podobná osvětová hovna?   :cap_haloween:

Players
423 posts
10,110 battles
On 6/4/2019 at 5:55 PM, LucyCZ said:

No pozvu kamaráda dostanu kontíky, na držtičku a pak přijdu o kamaráda. Ne dík :Smile_hiding:

A nejsou to náhodou ty hlavy co tuhle hru táhnou? Tak pokud hraješ tak dlouho chytrou a vzdělanou,tak s tím něco dělej a nevymlouvej se jako poslední jouda.. na články by čas byl a na kritiku sere pes? Tak buď žijeme v jiný zemi Ty a nebo já..:cap_like:

Players
423 posts
10,110 battles
On 6/4/2019 at 10:07 PM, TheComedian1983 said:

Tak já někoho dotáhnu, začne ho to bavit, časem už bude vědět co a jak, pozná hráčskou komunitu  a... skončí s perma chat banem jak já. Do toho nejdu :Smile_trollface:

Po hodně dlouhé době si rozumíme .alespoň v jednom bodu.Je možnost najít společný názor na víc oprav ve hře? Já nejsem žádný silný skeptik, jen říkám co si myslím a nemusí to sedět úplně všem.O tom tato kooperativní hra je nebo se pletu?  :cap_like:

[BROS]
Players
69 posts
2,186 battles

Nejlepší věc: Známý co hrává WT lodě a já ho ukecal na wows se ptá: Jak se tady brání proti letadlovce? to nemůžu střílet nebo něco jako ve WT? ... a na odpověď že ne, že tady jen doufáš že CV hráč je [Editováno] a víc udělat nejde tu hru smazal a už prý nikdy nemám radit hry :D 

Edited by Haatra
Vulgarizmy
  • Cool 1
  • Funny 8

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
10 hours ago, Bounercz said:

Nejlepší věc: Známý co hrává WT lodě a já ho ukecal na wows se ptá: Jak se tady brání proti letadlovce? to nemůžu střílet nebo něco jako ve WT? ... a na odpověď že ne, že tady jen doufáš že CV hráč je [Editováno] a víc udělat nejde tu hru smazal a už prý nikdy nemám radit hry :D 

Ty by ses jako prodejce neuživil :cap_haloween:proti letadlovce se bráníš automaticky, přepínám prioritního sektoru, pohybem v blízkosti spojeneckých lodí. Zvláštní, že hru smazal, aniž by to sám zkusil...

Edited by Haatra
Editace citace
  • Cool 1
  • Bad 1

[BROS]
Players
69 posts
2,186 battles

Nevím na low tieru, ale na vyšším ti moc sektor ( totální blbina, kterou kdo vymyslel doufám dostal padáka) ani blízkost nepomůže díky nerfu AA v auře  :D ... možná bych jako prodejce neprodával zmetky :D

když už sme u toho: Jak to bude se starými invity? Na ofiko YT se tvrdí že bude převedeno, na eng stránce je jiné info než na té CZ ... tak jak to je? :D

• Cool 2
  • Funny 1

Players
371 posts
2,145 battles
Před 19 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ty by ses jako prodejce neuživil :cap_haloween:proti letadlovce se bráníš automaticky, přepínám prioritního sektoru, pohybem v blízkosti spojeneckých lodí. Zvláštní, že hru smazal, aniž by to sám zkusil...

Automaticky...jenom je AA zoufale neefektivní (mimo jiné díky fičuře, kterou jste tam, velelogicky, dali). Takže se vlastně neubráníš. A držet se s CL (dostřel 13,6 km) mezi bitevkama,co hledají Narnii na konci mapy, taky zábavu nepřidá.

On prodávat nemá. On má mít dobrý pocit ze hry, aby ho mohl předávat dál...a ten mu máte prodat vy. Evidentně vám to moc nejde...

• Cool 4

[PRDI]
Players
370 posts
4,559 battles
On 6/4/2019 at 5:55 PM, LucyCZ said:

Lucy ma recht kamaradov mam fajn a nehodlam o nich prísť nahovaraním nech hraju wows a wot

hlavne ked wg ma vždy posledne slovo v hre a rozhoduje či vyhraš alebo prehraš :D

• Cool 1

Players
45 posts
3,897 battles

Hra ktorá nemá pre solo hráča prakticky žiaden kompetitívny obsah, ja ako solo hráč, ktorý nemá záujem o klan nemám okrem randomiek v hre čo robiť tak na čo by som mal niekoho nalákať aby si to stiahol a aktívne hral, keď veľká časť random komunity sú podľa PR podpriemerný až zlý hráči, ktorých majú všetci plné zuby už z tankov tak prečo by som niekoho nahováral aby to hral?...

Žiadna motivácia pre slabých hráčov hrať lepšie, kašlete na kvalitu komunity od 2010 odkedy tu máme tanky, totálne nemožný "ranked" mód, čo v podstate ani nie je ranked (neuveríte ale zbieranie hviezdičiek nie je ranked) a my vám máme dotiahnuť nových hráčov... je taký problém implementovať do hry solo rankedy na základe herných úspechov, štatistík?... od 2015 nie ste schopný priniesť pre solo hráčov stabilne nič nové, žiadny nový zábavný a stabilný mód, ktorý by pre solo hráča nahradil alebo aspoň obohatil randomky, hlavne že stále vymýšlate kadejaké nezmyselné pič**** na ktorých by ste zarobili miesto toho aby ste spravili nejakú poriadnu vec ktorá vám pritiahne ľudí... to že do hry tlačíte stále nové prémiáky neznamená že hru niekam posúvate to nikoho nezaujíma... nie nadarmo je Wargaming top money milking herné štúdio  :cap_money::Smile_facepalm: 

Najprv s hrou začnite robiť niečo pozitívne a hráči ju budú zdieľať sami a dobrovolne aj bez nejakých trápnych odmien... 

• Cool 3

[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles

Oproti Wot slabota. Tam jsem se jako vracející se hráč dočkal krásného tier VIII prémiáku.  Ve wows jsem vygrindil nejdražší náborový kontejner a dostal jsem... 20x dragon vlajek. Ok. 

Pak jsem si ten článeček přečetl znovu a pořádně a dostanete opravdu jen 1 náhodnou odměnu. Od vlajek až po loď. Nějak jsem omylem pochopil, že z každého chlivecku dostanete jednu. No nevadí. Akorát mi přijde odměna 20 vlajek, kterých padá z každého eventu kupa směšná. Bylo na to nutno odehrát 300 her a pak toto? Nejde mi o nějakou premiovou loď, těch mám mraky, ale s takovou náborovou odměnou je celý systém pro smích. Střelba do vlastních řad. 

• Cool 2

[-NOD-]
Players
37 posts
13,011 battles

:D jako vážně za 3000 bodů tohle :D
super tak už mám 258 500 000 kreditů .... nice 

shot-19.12.12_11.13.10-0668.jpg

• Funny 2

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
On 12/12/2019 at 8:43 PM, astik said:

:D jako vážně za 3000 bodů tohle :D
super tak už mám 258 500 000 kreditů .... nice 

shot-19.12.12_11.13.10-0668.jpg

Je hromada lidí, kteří jsou rádi za každý kredit. Takový kamarád třeba vždycky vyprodá polovinu přístavu, aby si mohl pořádit další loď :Smile_facepalm:

[CSN]
Community Contributor
263 posts
9,197 battles
Před 3 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Je hromada lidí, kteří jsou rádi za každý kredit. Takový kamarád třeba vždycky vyprodá polovinu přístavu, aby si mohl pořádit další loď :Smile_facepalm:

Je to tak... pro mě jako nováčka jsou dvě hlavní položky, kterých nemám nikdy dost - místa v přístavu a kredity... když našetřím na novou loď a náhodou na ni mám místo v přístavu, tak zase dlouho nemám na vylepšení a moduly a modlím se za každý kredit :cap_win:

• Cool 2