Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Stacja rekrutacyjna: nowy program rekrutacyjny ze specjalnymi nagrodami!

15 comments in this topic

Recommended Posts

[GOFER]
Players
848 posts
10,558 battles

Jak się nazywał ten człowiek w garniturze i dlaczego się nie przedstawił?

[A-TOM]
[A-TOM]
Players
32 posts
13,133 battles

Żałosne WG, zamiast zachęcić ludzi żeby nie odchodzili. ehhhh

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,801 posts
7,493 battles

Wreszcie coś lepszego niż 1000 sztuk węgla, ale jeden problem (niedawno wprowadzony zresztą) pozostaje bez zmian.

Otóż jak gracza, który bez camo i dowódcy walczy piątką przeciwko siódemkom, przekonać do tego, iż gra jest lepsza niż na przedstawionym obrazku?

• Cool 5
  • Bad 1

[-PGS-]
Players
420 posts
8,946 battles
11 hours ago, Basmacz said:

Jak się nazywał ten człowiek w garniturze i dlaczego się nie przedstawił?

Też mnie to razi i dodatkowo gdzie jest Dasza i Aliona?

[WOB]
Players
4,755 posts
15,311 battles
9 godzin temu, Silentraz napisał:

Otóż jak gracza, który bez camo i dowódcy walczy piątką przeciwko siódemkom, przekonać do tego, iż gra jest lepsza niż na przedstawionym obrazku?

Przekonaj go do 100 gier na coopach i problem się rozwiąże. W końcu nagrody dostajesz za każdą grę, a nie tylko za randomy :)

[PLO]
Players
106 posts
11 hours ago, Silentraz said:

Trzeba jakoś wmówić, że jak on będzie siódemką to będzie sobie tak jechał po piątkach :D Bo przecież siódemka to szczęśliwa liczba i nigdy nie można zestawić jej np z dziewiątką :)

• Cool 1
  • Funny 3

[WDMF]
Players
23 posts

o taaaaa    mało gości 0,20  do 0,60  k/d ?  taa dajmy  tym gościom 10 tiery skoro nawet na 8 nie dają rady ?  przy takich ''statach,,

a)  facet jeszcze gra kilka /kilkanaście tyś bitew ?  0,29   11 ,500 bitew  wow masochist jedna ręka gra drugą ?

b ) czy aby na pewno żywy gracz ? kiedy program sprawdzający i antyczit ?

misje tygodniowe bez sensu ciągle nie przywrócono lotniskowców nowych brak

co opy graja ludzie tylko i wyłącznie jeśli  maja zadanie wymagąjace szybkiego wykonania .....  misja trwa max 5 minut    nowych po prostu nie ma  ci co pojawiają się tylko by wykonać zadania z serwisów powiedzmy Gamehag

randomy od 3 do nawet 8 warzyw w drużynie tiery   8/9/10 !!!  lepszy MM ? dla kogo

47 bb   ,8 cruiser , 7 dd ,  czekamy w kolejeczce  1 min,50 sec  moment na co czekamy ? a taaaa  lotniskowiec jest jest jeden  i nagle puuuf  ląduje w teamie z lotniskowcami (skąd drugi ?) no i oczywiście zero ogarnięty u mnie za to u przeciwnika krakenik ? małe ustawioneczko ?

już normalnie zadzirom kiece i lece  ściągać nowych

[COMA]
Players
72 posts
10,681 battles
1 minute ago, Kagaxxa said:

Aż tak źle u was?

3 hours ago, ROTOR_72 said:

co opy graja ludzie tylko i wyłącznie jeśli  maja zadanie wymagąjace szybkiego wykonania .....  misja trwa max 5 minut    nowych po prostu nie ma  ci co pojawiają się tylko by wykonać zadania z serwisów powiedzmy Gamehag

Z punktu widzenia managerów którzy kombinują aby się tylko utrzymać na stołku kolejny miesiąc to nie jest nawet źle - statystyki rosną, a co jak dlaczego, przecież nikt w to nie wnika a tym bardziej ludzie którzy siedzą na samym topie i liczą tylko pieniądze. Dlatego nie oczekiwał bym tak szybko antyczita, staty polecą a za nimi głowy co niektórych - po co więc mają piłować gałąź na której sami siedzą. 

To już nie te czasy aby ludzie chcieli aby projekt/ gra była jak najlepsza. Po co, przecież oni w to nie grają tylko liczą pieniądze!

• Cool 3

[BASIC]
[BASIC]
Players
96 posts
19,174 battles

Dla statystyk nieh dodadza sobie wiecej botow wtedy samozadowolenie wzrosnie.

[WOB]
Players
4,755 posts
15,311 battles
2 godziny temu, MonioX napisał:

Dla statystyk nieh dodadza sobie wiecej botow wtedy samozadowolenie wzrosnie.

image.thumb.png.7bec7ecd41e1449dccc213670ea12dc0.png

Uważaj, żeby ta prośba nie została spełniona - zrzut z PT i ponad 20 botów udających graczy na losówkach. Na razie po nazwach widać, że boty, ale zmiana nazwy to żaden problem.

• Cool 1

[TORPZ]
Players
7 posts
14,752 battles

A ja zapytam Was chłopaki i @WG_Lumberjack osobiście jeśli ktoś to próbował i zna odpowiedź: wysłałem 3 linki zaproszeniowe przez Facebooka (jeden kumpel który pół roku nie grał się nawrócił) a mimo to kontenera nie dostałem. 400 tych żetonów wpadło i kumpel na powrót gra ale kontenera ni widu ni słychu. Coś zrobiłem nie tak czy po prostu ten typ tak ma? Przeboleję ten kontener bo nie jest jakiś szczególny no ale zawsze coś.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
23 hours ago, ImperaGuard said:

A ja zapytam Was chłopaki i @WG_Lumberjack osobiście jeśli ktoś to próbował i zna odpowiedź: wysłałem 3 linki zaproszeniowe przez Facebooka (jeden kumpel który pół roku nie grał się nawrócił) a mimo to kontenera nie dostałem. 400 tych żetonów wpadło i kumpel na powrót gra ale kontenera ni widu ni słychu. Coś zrobiłem nie tak czy po prostu ten typ tak ma? Przeboleję ten kontener bo nie jest jakiś szczególny no ale zawsze coś.

Proszę w tych sprawach kierować się do Customer Support:
https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal

[MORSA]
Players
79 posts
3,253 battles
On 10/2/2019 at 4:53 PM, ImperaGuard said:

Wydaję mi się, że to nie pół roku a 9 miechów ;) więc dobrze to sprawdź.

Ja mam inne pytanie bo przekopałem wszystkie artykuły: ile musi gracz stoczyć bitew aby zaliczał się do powracających ?   Bo w takim przypadku ma on wygrać 25 bitew IV-X poziom. Coś mi się wydaje, że pewnie ze 100 jeśli od 4T do 10

Sign in to follow this