Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vyzvedněte si svou kompenzaci za problémy EU serveru!

37 comments in this topic

Recommended Posts

[HUG]
Players
68 posts
15,641 battles

když jsem si to chtěl teď vyzvednout, hodilo mne to tak akorát na stránku, kde jsem si moh přečíst tohle:

Due to technical issues, the EU server is currently unavailable. We are working to resolve the issue as soon as possible.

Fakt MUHEHE! ;(

[CRYO]
Players
138 posts
21,267 battles
Před 16 hodinami hugys14 řekl/a:

když jsem si to chtěl teď vyzvednout, hodilo mne to tak akorát na stránku, kde jsem si moh přečíst tohle:

Due to technical issues, the EU server is currently unavailable. We are working to resolve the issue as soon as possible.

Fakt MUHEHE! ;(

bude další kompenzace

Players
371 posts
2,145 battles
Před 16 hodinami hugys14 řekl/a:

Fakt MUHEHE! ;(

Už by to mělo jít...zkus to znovu.

[_CSR_]
Players
280 posts
8,409 battles

Kompenzaci jsem dostal ale následně mě to vyhodilo z přístavu s tím že budu přepojen na jiný server - kolečko se točilo a točilo, pak mi to napsalo že server je přetížen a že to mám zkusit později. Později se scénka opakovala a pak ještě jednou a potom jsem se na to už vys...kadil protože nejsem nekonečně trpělivý oslík. Takže odměna - den ,,prémka,, je v zadeli, paráda. Lukašenko by měl hochy z WoWS trošku hodit do latě!

• Funny 1

[_CSR_]
Players
280 posts
8,409 battles
Před 8 minutami Tusso_2015 řekl/a:

zdravim kde a ako mozem nahlasit nadavky od hracov?? mam aj printy diky!!!

Jako vážně? Zkus se nejdřív zhluboka nadechnout, Ty asi taky nebudeš zlatíčko, Thorisin reagoval na můj příspěvek.

• Cool 1

[NA-SE]
Players
49 posts
7 minutes ago, lieutenant_42 said:

Jako vážně? Zkus se nejdřív zhluboka nadechnout, Ty asi taky nebudeš zlatíčko, Thorisin reagoval na můj příspěvek.

keby reagoval na tvuj mas ho pod tvojim ;) hero....

• Funny 1

Players
371 posts
2,145 battles
Před 7 minutami Tusso_2015 řekl/a:

keby reagoval na tvuj mas ho pod tvojim ;) hero....

Kdybys měl víc než jen ganglia všimneš si, že jsou příspěvky řazeny chronologicky...a ne každej je tu nonstop. Takže se může stát, že reaguješ na příspěvek, který je 3 řady nad Tvým.
Na reportování máš podporu. (která Tě ale z 90% odkáže na in-game systém reportů).

Takže když už spamuješ kde nemáš (vpravo nahoře máš vyhledávač, stačilo zadat heslo Report nebo Vulgarity a měl bys mnohem příznačnější vlákno.), klidni hormon.

• Cool 2
  • Funny 1

[NA-SE]
Players
49 posts
5 minutes ago, Kaz4tel said:

Kdybys měl víc než jen ganglia všimneš si, že jsou příspěvky řazeny chronologicky...a ne každej je tu nonstop. Takže se může stát, že reaguješ na příspěvek, který je 3 řady nad Tvým.
Na reportování máš podporu. (která Tě ale z 90% odkáže na in-game systém reportů).

Takže když už spamuješ kde nemáš (vpravo nahoře máš vyhledávač, stačilo zadat heslo Report nebo Vulgarity a měl bys mnohem příznačnější vlákno.), klidni hormon.

srry nikdy som tu nepisal neviem jak to funguje ale uz mi dosla trpezlivos nejedna sa o hracov SK-CZ ale cudzich ktori si pi.... a nemaju s toho ban....tak uz ma to vytaca kde to mam pisat ci primo do ruska ci kde!!!!! 

• Funny 2

Players
371 posts
2,145 battles
Před 1 minutou Tusso_2015 řekl/a:

srry nikdy som tu nepisal neviem jak to funguje ale uz mi dosla trpezlivos nejedna sa o hracov SK-CZ ale cudzich ktori si pi.... a nemaju s toho ban....tak uz ma to vytaca kde to mam pisat ci primo do ruska ci kde!!!!! 

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10242/

• Cool 2

[1-CSP]
Players
419 posts
15 hours ago, lieutenant_42 said:

Jasně , že máš recht. A nějaký zakomplexovaný mimoň mě tu fakt už nerozhodí..Ale dík :cap_like:

[1-CSP]
Players
419 posts
On 6/4/2019 at 4:34 PM, Tusso_2015 said:

Na to kolik máš odehráno jsi docela LOOSER nejen v počtu High tier lodí a, ale v trollingu. Klidně Ti v bitvě řeknu že jsi IDIOT , když hraješ sám na sebe a nehraješ podle Typu lodě pro tým.Ha je týmu a ne o jednotlivci.Spusta lidí to dodnes nechápe a snad  proto je skoro zcela nemožné hrát v pohodě CL, které mám s CH nejradši a proto musím hrát BB, které mi vůbec nejdou.Zkus mi prosím vysvětlit , jak je možné , že mě stačila polovina bitev na 3 X a 4 IX a ty máš zároveň seznam lodí spíš k smíchu? Pak provokuj...

[PRDI]
Players
316 posts
2,655 battles
8 minutes ago, Thorisin said:

Na to kolik máš odehráno jsi docela LOOSER nejen v počtu High tier lodí a, ale v trollingu. Klidně Ti v bitvě řeknu že jsi IDIOT , když hraješ sám na sebe a nehraješ podle Typu lodě pro tým.Ha je týmu a ne o jednotlivci.Spusta lidí to dodnes nechápe a snad  proto je skoro zcela nemožné hrát v pohodě CL, které mám s CH nejradši a proto musím hrát BB, které mi vůbec nejdou.Zkus mi prosím vysvětlit , jak je možné , že mě stačila polovina bitev na 3 X a 4 IX a ty máš zároveň seznam lodí spíš k smíchu? Pak provokuj...

to sudiš druhych podla seba Thorisine ?

lebo niekoho nazvať idiotom silne kafe ked ho ani nepoznaš 

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 2 hodinami Thorisin řekl/a:

Není zrovna moc košér ohánět se statama a seznamem lodí jiného hráče a sám mít staty skryté. Už jsem to tu kdysi psal, nechodíš tu diskutovat, ale útočit na ostatní a urážet je. A klidně můžeš porovnávat své staty a lodě s mýma, mi je to buřt, z porovnávání pindíků už jsem dávno vyrostl.

• Funny 1

[1-CSP]
Players
419 posts
3 hours ago, cer243 said:

Není zrovna moc košér ohánět se statama a seznamem lodí jiného hráče a sám mít staty skryté. Už jsem to tu kdysi psal, nechodíš tu diskutovat, ale útočit na ostatní a urážet je. A klidně můžeš porovnávat své staty a lodě s mýma, mi je to buřt, z porovnávání pindíků už jsem dávno vyrostl.

Víš možná to není úplně košer,ale útočit stupidně na někoho o kom vůbec nic nevíš a čekat , že bude ticho , taky není zrovna cool, hlavně, když sám člověk ke komu zpráva směřuje pozná , komu byla určena...Je to stejné jako na FB..Jsem horší o to ,že tam nemám reálné jméno a nemám vlastní foto, i když si stojím za tím co řeknu? Co myslíš? Kdo třeba i tady má schopnost říct co si myslí , bez toho aby se bál nějakého HATE na diskuzi? Co chceš při diskuzi někoho kdo se schovává za staty a nebo někoho , kdo řekne sám co si myslí? Povídej?

[1-CSP]
Players
419 posts
5 hours ago, ElHabanero said:

to sudiš druhych podla seba Thorisine ?

lebo niekoho nazvať idiotom silne kafe ked ho ani nepoznaš 

Protože , když ani u hry nepřemýšlíš a zkazíš   jedním stupidním rozhodnutím staty 11 lidí tak co jsi za odpad???

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 4 hodinami Thorisin řekl/a:

Víš možná to není úplně košer,ale útočit stupidně na někoho o kom vůbec nic nevíš a čekat , že bude ticho , taky není zrovna cool, hlavně, když sám člověk ke komu zpráva směřuje pozná , komu byla určena...Je to stejné jako na FB..Jsem horší o to ,že tam nemám reálné jméno a nemám vlastní foto, i když si stojím za tím co řeknu? Co myslíš? Kdo třeba i tady má schopnost říct co si myslí , bez toho aby se bál nějakého HATE na diskuzi? Co chceš při diskuzi někoho kdo se schovává za staty a nebo někoho , kdo řekne sám co si myslí? Povídej?

Chlape, nevím jak ostatním, ale mě připadá, že se pohybuješ asi v nějakém paralelním vesmíru. A pokud jsi tu bouři ve sklenici vody spustil kvůli jednomu příspěvku, tak pěkně děkuji. Navíc není problém tady hodit citaci, případně hodit do komentáře jméno, na koho reaguješ.

Většina Tvých příspěvků je útočných, diskuze pravděpodobně v Tvém podání znamená, že něco řekneš a ostatní mají hýkat a kývat hlavou na znamení souhlasu. Pokud Ti někdo oponuje, snažíš se jej shodit/ztrapnit. Asi půjdeš na blacklist....

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 4 hodinami Thorisin řekl/a:

Protože , když ani u hry nepřemýšlíš a zkazíš   jedním stupidním rozhodnutím staty 11 lidí tak co jsi za odpad???

Ty víš, jak @Tusso_2015, na jehož příspěvek jsi původně reagoval hraje? Jednou jsem Tě potkal v bitvě, nevím, proč bych měl z jedné nepodařené hry dělat závěry, prostě jsi mohl mít špatný den. A opět poukazuješ na statistiky a své máš skryté, taková trošku prasárnička, nemyslíš?

S odpovědí se nenamáhej, rozhodnutí dát Tě na blacklist právě dozrálo...

• Cool 3

Players
371 posts
2,145 battles

@Thorisin @cer243 @ElHabanero
Hele, ženský...drbete na špatný pavlači...:fish_glass: :Smile_veryhappy:

Myslím si, že pokračování diskuse je zbytečný. A kopat do evidentně méně zdatného jedince, který už mezitím prozřel (alespoň v tom jednom), je docela smutný...

[1-CSP]
Players
419 posts
12 hours ago, cer243 said:

Ty víš, jak @Tusso_2015, na jehož příspěvek jsi původně reagoval hraje? Jednou jsem Tě potkal v bitvě, nevím, proč bych měl z jedné nepodařené hry dělat závěry, prostě jsi mohl mít špatný den. A opět poukazuješ na statistiky a své máš skryté, taková trošku prasárnička, nemyslíš?

S odpovědí se nenamáhej, rozhodnutí dát Tě na blacklist právě dozrálo...

Asi to nepřežiji ..... :Smile_facepalm:

[PRDI]
Players
316 posts
2,655 battles
On 6/6/2019 at 1:01 AM, Thorisin said:

to akože ma wg zakazat hrať takym hračom čo to nevedia ako ty ?

tak im napíš na podporu nech zabanuju každeho kto hra horšie ako ty :D