Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Wieści z SuperTestu – alternatywne samoloty torpedowe dla lotniskowca Hakuryu

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,774 posts

Na podstawie Publicznego Testu 0.8.4 zdecydowaliśmy przywrócić stan sprzed zmian w J5N Tenrai type 91 mod 8 bombowców torpedowych z Hakuryu. Dziś chcemy wam powiedzieć jakie powody stały za tą decyzją.
Główną słabością lotniskowców w grze, włączając Hakuryu, są grupy okrętów chroniące się nawzajem ogniem artylerii przeciwlotniczej. W obecnym stanie serwera samoloty torpedowe z długim zasięgiem ataku są mniej więcej tak samo skuteczne jak standardowe torpedowce. Zmieniając parametry J5N Tenrai type 91 mod 8 wykazaliśmy, że dzięki ich wzmocnieniu japoński lotniskowiec stracił swoje wady i stał się uniwersalnym okrętem, zdolnym do atakowania wszelkich celów. W celu zbalansowania takich ustawień potrzebne są całkowite zmiany w parametrach samolotów, eskadrach, a nawet całego konceptu okrętu.
Z tego powodu, zdecydowaliśmy się usunąć możliwość instalowania torpedowców J5N Tenrai Type 91 mod 8 w kilku najbliższych aktualizacjach i zrekompensować koszty odkrycia i kupna tego modułu. Szczegóły pojawią się na oficjalnej stronie gry.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×