Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.4. Radzieckie pancerniki!

51 comments in this topic

Recommended Posts

[KAA]
Players
30 posts
6,346 battles

No ale o okrętach w zbrojowni za węgiel ani widu ani słuchu. A w czerwcu kasuje się kupon zniżkowy na okręty. Wiele osób liczyło że wykorzysta go przed tym terminem. Jean Bart to żaden wybór.

• Cool 2

[E-BOJ]
Players
141 posts
9,705 battles

Czyli dla mnie nim wystartowały bitwy rankingowe to już się skończyły bo nie mam jeszcze okrętów VIII poziomu nie mówiąc już o X.

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,092 battles

Tak jak przedmówca. Jakieś wieści o Yoshino i Georgii? 

No i oczywiście kolejna chciwa zagrywka JG. Ż..... (przymiotnik od pewnej narodowości uznawanej potocznie za chciwą, ale można dostać bana za samo użycie tego słowa) polityka JG. KONTENERY! Zwykłe i PREMIUM. Nie wiadomo jaka jest szansa na drop bonusu, ale fajnie, że chociaż z tych darmowych również była JAKAŚ szansa na bonus. Jedni mieli Władywostok po 2 kontenerach, inni prawie 300 kontenerach (tak wydałem mnóstwo pieniążków) i mają jedynie Sinopa. Powiem Wam moje drogie JG, macie smykałkę do rżnięcia ludzi na pieniążki.

Pozdrawiam 
#JG

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,801 posts
7,508 battles

Teraz statystyka wypada na stalowe, nie węglowe okręty. Przy średniej aktywności klanowej i rankingowej można ugrać łącznie 10-25k stali. Do tego jeszcze można się załapać na 2-3k łatwej stali za rankingówki, dla niektórych sporo wlatuje za pierwszą bitwę.

Nowe węglowe okręty najpewniej wejdą dopiero na nowszy kupon. Ale przy Salemie i Jeanie można sensownie wydać dotychczasowe dwa kupony.

[ADB]
Players
122 posts
2,824 battles

Nie ma grafa von spee w super kontenerze ... lipa do liczyłem że kiedyś trafię. 

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
216 posts
18,178 battles

47 minut temu, Taiczo84 napisał:

Czyli dla mnie nim wystartowały bitwy rankingowe to już się skończyły bo nie mam jeszcze okrętów VIII poziomu nie mówiąc już o X.

I co byś w tych rankingach robił kolego? Na moduły byś miał? 

• Bad 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,336 battles
53 minuty temu, Taiczo84 napisał:

Nie martw się. 

Twój nowy okręt 8T (ba, może nawet więcej niż jeden!) czeka tutaj: https://eu.wargaming.net/shop/wows/vehicles/ . 

Wystarczy kilkanaście cyferek wydrukowanych z przodu takiej plastikowej karty tatusia albo mamusi, potem trzy cyferki nadrukowane z tyłu i do boju, do boju, do boju, na rankingówki.

• Cool 2
  • Funny 3
  • Bad 1

Players
95 posts
12,809 battles
2 hours ago, zbierek18 said:

No ale o okrętach w zbrojowni za węgiel ani widu ani słuchu. A w czerwcu kasuje się kupon zniżkowy na okręty. Wiele osób liczyło że wykorzysta go przed tym terminem. Jean Bart to żaden wybór.

Właśnie jest kiszka , nic nie dają sensownego tylko ruskie gnioty :Smile-angry:

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
2 hours ago, Taiczo84 said:

Niedługo będą następne, więc żadna strata. A jak ci tak bardzo na nich zależy, możesz sobie kupić jakąś premkę (polecam Massachusetts lub Saipana), ewentualnie wymienić zebrane doświadczenie na wolne i odkryć jakiś T8.

Players
390 posts
21,963 battles
3 hours ago, zbierek18 said:

Jean Bart to żaden wybór

Jean Bart nie jest taki zły, no czasami są dziwne salwy z dużym rozrzutem na 7-9km ale da się z tym żyć ;)  

[KAA]
Players
30 posts
6,346 battles
2 hours ago, Blamper said:

Jean Bart nie jest taki zły, no czasami są dziwne salwy z dużym rozrzutem na 7-9km ale da się z tym żyć ;)  

Da się żyć... jak mam wydać 200k węgla to niech to będzie coś konkretnego a nie pseudo IX, widzę czasem jak grają tym ludzie na yt, za głowę się łapie jakie to ma crapowate działa, ta celnosc ten kaliber, ilosc dział i jeszcze raz celność to jest jakieś nieporozumienie na tym tierze i moim zdaniem nierekopesuje tego szybkostrzelność, często widuje że wiele graczy wybiera HE żeby cokolwiek ugrać . I do tego pali się bardzo łatwo. Dlatego napisałem że to żaden wybór, swojego czasu wybrałem musashi zamiast niego i jestem zadowolony.

[_S-R_]
Players
148 posts
8,918 battles

Kolego zbierek18, ludzie wybierają HE, bo Rysiek czy Jean maja bardzo dziwna przywarę. Ich AP jest strasznie chimeryczne zwłaszcza na krótkim dystansie ( ciężko czasami wsadzić cytę ). O dziwo ich działa potrafią ładnie walnąć powyżej 14km. Zresztą, jeśli masz wydziobowanego BB, to używasz HE, tylko Yama wsadza tak naprawdę cyty przez dziób innym bebekom. Inna sprawa, że od jakiegoś czasu, zauważyłem nagminne używanie HE na panckach przez wielu graczy. Może mają dość trafień za zero, może liczą na częste pożary i lecący dmg.

• Cool 1

[KAA]
Players
30 posts
6,346 battles
42 minutes ago, Kolas76 said:

Kolego zbierek18, ludzie wybierają HE, bo Rysiek czy Jean maja bardzo dziwna przywarę. Ich AP jest strasznie chimeryczne zwłaszcza na krótkim dystansie ( ciężko czasami wsadzić cytę ). O dziwo ich działa potrafią ładnie walnąć powyżej 14km. Zresztą, jeśli masz wydziobowanego BB, to używasz HE, tylko Yama wsadza tak naprawdę cyty przez dziób innym bebekom. Inna sprawa, że od jakiegoś czasu, zauważyłem nagminne używanie HE na panckach przez wielu graczy. Może mają dość trafień za zero, może liczą na częste pożary i lecący dmg. 

Dlatego właśnie uważam że jest to mało atrakcyjny pancernik premium, z ryskiem jest trochę inna sytuacja ponieważ jest to okręt drzewkowy do tego na VIII, jak się go przejdzie to potem jest alsace i republika, które są spoko (za darmo), Jean Bart jest premką IX poziomu którą nabywa się na własne życzenie za kasę czy czy węgiel, i jeśli mam już coś wydawać to tak żeby nie żałować gdy pojawią się inne oferty. Dlatego szkoda że nie dano do zbrojowni Yoshino i Georgii w tej aktualizacji bo na pewno były to lepsze oferty na wydanie węgla tym bardziej że do 23.06 jest kupon a znając życie nie skumulują się tylko będzie jeden jeśli nie wykorzystało się przed tą datą.

Players
2,597 posts
15,232 battles

i teraz wchodzi zdzislaw caly na bialo...

moja salomonowska rada to:

kup yubari z kuponem

• Funny 5

[ADB]
Players
122 posts
2,824 battles

Ja bym chciał żeby w super kontenerze grafa von spee można by było trafić. Powiedzcie proszę czy komuś kiedyś to się przytrafilo

[KAA]
Players
30 posts
6,346 battles
24 minutes ago, pirat328 said:

Ja bym chciał żeby w super kontenerze grafa von spee można by było trafić. Powiedzcie proszę czy komuś kiedyś to się przytrafilo

Starsi gracze mogli zdobyć go za darmo w świątecznej kampanii chyba 2 albo 3 lata temu, ale z drugiej strony po co, jak Ci się podobają te działa to sobie lepiej wymódl  albo kup scharnhorsta z kontenera złotego-superowego, Zawsze to pancernik z podobnym reload'em i jedną wierzą więcej. Grafem Spee trzeba umieć grać, ciężko jest się odnaleźć w roli krążownika z pancernikowymi działami i krążownikowym pancerzem.

• Cool 1

[ADB]
Players
122 posts
2,824 battles
10 minut temu, zbierek18 napisał:

Starsi gracze mogli zdobyć go za darmo w świątecznej kampanii chyba 2 albo 3 lata temu, ale z drugiej strony po co, jak Ci się podobają te działa to sobie lepiej wymódl  albo kup scharnhorsta z kontenera złotego-superowego, Zawsze to pancernik z podobnym reload'em i jedną wierzą więcej. Grafem Spee trzeba umieć grać, ciężko jest się odnaleźć w roli krążownika z pancernikowymi działami i krążownikowym pancerzem.

Mimo wszystko chciałabym koniecznie grafa von spee. A poza kontem premium nie laduje pln w grę i liczę na cuda 

[E-BOJ]
Players
141 posts
9,705 battles
9 godzin temu, PanNickt napisał:

Nie martw się. 

Twój nowy okręt 8T (ba, może nawet więcej niż jeden!) czeka tutaj: https://eu.wargaming.net/shop/wows/vehicles/ . 

Wystarczy kilkanaście cyferek wydrukowanych z przodu takiej plastikowej karty tatusia albo mamusi, potem trzy cyferki nadrukowane z tyłu i do boju, do boju, do boju, na rankingówki.

Wsadź sobie w buty takie pseudo odpowiedzi.

• Cool 1
  • Boring 1

[E-BOJ]
Players
141 posts
9,705 battles
7 godzin temu, Greyshark napisał:

Niedługo będą następne, więc żadna strata. A jak ci tak bardzo na nich zależy, możesz sobie kupić jakąś premkę (polecam Massachusetts lub Saipana), ewentualnie wymienić zebrane doświadczenie na wolne i odkryć jakiś T8.

Dzięki za opcje, ale na razie nie mam odkrytego żadnego okrętu VII poziomu aby móc od razu odblokować okręt VIII poziomu. Mam tylko 2 premki 7 poziomu. 

Przy okazji Massachusetts wiem, ze to bdb premka i jest ona dostępna jedynie przez prawdziwą kasę???

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
216 posts
18,178 battles
28 minut temu, Taiczo84 napisał:

Dzięki za opcje, ale na razie nie mam odkrytego żadnego okrętu VII poziomu aby móc od razu odblokować okręt VIII poziomu. Mam tylko 2 premki 7 poziomu. 

Przy okazji Massachusetts wiem, ze to bdb premka i jest ona dostępna jedynie przez prawdziwą kasę???

Kolego nie gotuj się tak zamiast zrobić 800 bitew na copach,  było zrobić je w randomach i miałbyś już na pewno ten wymarzony 8 tier. Zastanawia mnie tylko te twoje parcie na rankingi, czujesz się na silach grac X tierem? mając zerowe doświadczenie.

• Cool 3
  • Bad 1

[A-TOM]
Beta Tester
485 posts
5,843 battles

Tak wgl co obstawiacie jako metę na rankedy z krążków? Desa, Zao, Henriego czy Hindena ( pytam co do tych 4 bo je mam)

[MS-B]
[MS-B]
Players
741 posts
11,439 battles
10 hours ago, pirat328 said:

Można trafić Grafa von Spee w superkontenerach. A patchu wspomniano tylko o NOWYCH okrętach, które trafią do puli możliwych do wylosowania okrętów. Starsze modele nadal można trafić.