Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.4 - Hodnocené bitvy 12. sezóna

53 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

Přichází další sezóna hodnocenných bitev. Tentokrát si připravte svá letadla a protiletecké kanóny, jelikož jsou po reworku poprvé povoleny letadlové lodě.

Jak se vám v hodnocenných bitvách daří? Co na ně říkáte?

[ATOM]
Players
40 posts
20,613 battles

Tak to je peklo. Hrál jsem všechny sezony, ale aby to bylo tak špatné od začátku, to jsem nezažil. "Chytré" zpité ruské hlavy vymysleli půjčování lodí, takže to hraje kdejaký ňouma. Aby člověk pohledal kvůli radarům a CV ve hře DD. Ale občas mají vodkamilovnici i slabou chvilku a chválím X tier a zpět klasické capy. Až na to tragické epicentrum...

• Cool 1

Players
37 posts
5,201 battles

Vidíš, to ma nenapadlo, rozmýšľal som prečo toľko tier X lodí ani len neuhýbalo torpédam či HE bombardérom a išli ako ovce na porážku, a to boli určite tí s požičanými loďami :-) Bitiek s DD som mal pomenej, väčšinou len CV, BB a CA.

Players
49 posts
7,730 battles
12 hours ago, Masakr11 said:

Tak to je peklo. Hrál jsem všechny sezony, ale aby to bylo tak špatné od začátku, to jsem nezažil. "Chytré" zpité ruské hlavy vymysleli půjčování lodí, takže to hraje kdejaký ňouma. Aby člověk pohledal kvůli radarům a CV ve hře DD. Ale občas mají vodkamilovnici i slabou chvilku a chválím X tier a zpět klasické capy. Až na to tragické epicentrum...

Bohužel je to tak a také se čekalo, že to takhle dopadne. Já měl hned první bitvu v týmu 5 hráčů s vypůjčenou lodí. Kolega s Kurfurstem ty vypůjčence začal pičovat a věděl dobře proč. Půjčenej Hinďas jel sólo a umřel první asi za dvě minuty, Půjčenej Gearing kempil za skálou a půjčená Montana jela umřít na cap. Nešlo vůbec nic dělat. Dva z vypůjčenců rovnou i psali, že jeden si chtěl jen zkusit X tier bitvu a druhej, že má dva svoje X tiery, ale chtěl zkusit jinou X tier loď. Tohle řadím do top 3 failů, co kdy WG vymyslelo a zrealizovalo.

• Cool 1

Players
37 posts
5,201 battles
4 minutes ago, Saqen said:

Bohužel je to tak a také se čekalo, že to takhle dopadne. Já měl hned první bitvu v týmu 5 hráčů s vypůjčenou lodí. Kolega s Kurfurstem ty vypůjčence začal pičovat a věděl dobře proč. Půjčenej Hinďas jel sólo a umřel první asi za dvě minuty, Půjčenej Gearing kempil za skálou a půjčená Montana jela umřít na cap. Nešlo vůbec nic dělat. Dva z vypůjčenců rovnou i psali, že jeden si chtěl jen zkusit X tier bitvu a druhej, že má dva svoje X tiery, ale chtěl zkusit jinou X tier loď. Tohle řadím do top 3 failů, co kdy WG vymyslelo a zrealizovalo.

Ono pri tých "vypújčencoch" hneď cítiť, že nemajú 19 kapitána. Lietam si ponad dva DM a lietadlá nepadajú..... Nad 19 kapitánom v DM s AA skillmi by som si moc nepolietal

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 51 minutami Tomihre řekl/a:

Ono pri tých "vypújčencoch" hneď cítiť, že nemajú 19 kapitána. Lietam si ponad dva DM a lietadlá nepadajú..... Nad 19 kapitánom v DM s AA skillmi by som si moc nepolietal

To nemusí být jen kapitánem, spíše bych řekl, že "vypůjčenci" jezdí ve stocku (?) a bez modulů. Kde by taky vzali 8 mega na moduly pro jednu loď, když je potřeba vyzkoušet těch půjčených co nejvíce. :cap_rambo:

• Cool 1

[BROS]
Players
68 posts
2,177 battles

Příští ranked prosím tier 1 :) ... jelikož debilnější nápad než teď už dostat nejde :) .

I když není nad to vzít třeba yamato a prostě dát yolo rush do enemy teamu ... ta banda pučených opiček ani nestřílí kolikrát :D ... navíc jak je CV tak to utrpení zkrátím, jelikož to odmítám hrát proti tomu balastu.

• Cool 1

Players
4,958 posts
29,769 battles

To je prostě ta maskovaná nenažranost WG.  Chudáčci, oni si přece taky chtějí zahrát, i když to neumí (a díky tomu nám určitě nasypou něco do kasičky, až jim dojdou kredity atd).

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 2 minutami ims21 řekl/a:

To je prostě ta maskovaná nenažranost WG.  Chudáčci, oni si přece taky chtějí zahrát, i když to neumí (a díky tomu nám určitě nasypou něco do kasičky, až jim dojdou kredity atd).

A proto jsem si včera dal první a zároveŇ poslední bitvu. Vypadly mi odměny a tím to pro mě končí. Když člověk vidí, jak enemy bitevky pushujou capy, zatímco v týmu Conq s Kuřbuřtem hrajou schovku u "lajny", tak je to pro mě ztráta času. To si raději v klidu odehraju pár bitev s DD v randomu, navíc u toho ušetřím nervy. V současné době, kdy WG rozdává kamufláže a signály horem dolem prostě chybí motivace se v hodnocených bitvách trápit.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,650 posts
5,237 battles

A stojí ty odměny v RB za to ? Anebo je stav stejný jak minule , čiže klesající ? Aktualizováno mám , nehrál jsem ještě a ani se na odměny za rank nekoukal . A co píšete , tak to vypadá na pěkný maso . 

• Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,751 battles
Před 28 minutami Stratos_HF řekl/a:

A stojí ty odměny v RB za to ? Anebo je stav stejný jak minule , čiže klesající ? Aktualizováno mám , nehrál jsem ještě a ani se na odměny za rank nekoukal . A co píšete , tak to vypadá na pěkný maso . 

Kromě oceli nic extra, co by nešlo nasbírat v randomu. Signály po deseti, pár dublonů...

• Cool 1

[CSN]
Players
77 posts
25,691 battles

Ještě je brzy brečet, ale tohle někdo řádně nedomyslel.Půjčené DD spotuje  v desítkový lajně za ostrovem. Půjčené BB stojí v předposlední řadě a odstřeluje na 23 Km.

@YabbaCoe jsi se mi na IDDQD discordu dušoval, že půjčené lodě budou rovnoměrně rozděleny mezi oba týmy. Já včera měl u sebe 3 půjčené lodě a soupeř jednu. Máš u nich ve volné diskuzi screen. 

• Cool 2

Players
37 posts
5,201 battles
45 minutes ago, Gmousex said:

Ještě je brzy brečet, ale tohle někdo řádně nedomyslel.Půjčené DD spotuje  v desítkový lajně za ostrovem. Půjčené BB stojí v předposlední řadě a odstřeluje na 23 Km.

@YabbaCoe jsi se mi na IDDQD discordu dušoval, že půjčené lodě budou rovnoměrně rozděleny mezi oba týmy. Já včera měl u sebe 3 půjčené lodě a soupeř jednu. Máš u nich ve volné diskuzi screen. 

Tie požičané sa nejako dajú v bitke rozoznať ? Teda okrem toho že hrajú naprd ?

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
2 hours ago, Gmousex said:

Měly být.. kruci, nevím proč to tam není nastavené... :Smile-angry:

Tak jsem dostal potvrzeno, že je to náhodně... omlouvám se, sypu si popel na hlavu :Smile_facepalm:

Players
371 posts
2,145 battles
Před 2 hodinami Tomihre řekl/a:

Tie požičané sa nejako dajú v bitke rozoznať ? Teda okrem toho že hrajú naprd ?

Jméno lodě je v hranaté závorce: [Yamato] [Gearing], atp.

[PPH]
Players
585 posts
13,759 battles

Je pravda že lodě v hranatých závorkách bývají "hráči"... jako yolo cap Yamato či snajpující Kuřbuřt... zatím se to naštěstí vyrovnalo v mých bitvách na lempl vs. lempl a nemělo to tedy zásadního vlivu na výsledek bitvy :-)

Dokáži si ale představit, že pokud jich někde někdo chytne víc na své straně... tak je bitva rozhodnutá jen po minutě podle toho kam a jak ( blbě) tyhle závorky zamíří..

• Cool 1

[H4T3]
Players
15 posts
8,369 battles

No já osobně jsem dal asi 5 bitev a už to nezapnu.. nebudu tady brčet kvůli CVčkám ikdyž hry bez Cv jsem si docela zahrál.. Nervovat se můžu i na náhodných.. a víc si tam zahraju.. Minulá sezona mě bavila bylo to takové zpestření .. vydělával jsem s premiovejma IX a bavil mě ten režim s těma bonusama.. bez CV a i DDčka si zahrály.. to nemluvím o těch botech ve vypůjčených lodích co tam teď jsou.. Se zase soudruhům něco nepovedlo :)

• Cool 2

[CSN]
Players
77 posts
25,691 battles
4 hours ago, YabbaCoe said:

Tak jsem dostal potvrzeno, že je to náhodně... omlouvám se, sypu si popel na hlavu :Smile_facepalm:

Dobrý, nebudeme to rozmazávat. To tričko pro dcerku velikost M a raději si sebou k přehradě vezmi záchrannou vestu. :)

• Funny 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
143 posts
14,130 battles

Já si říkal co je to za id..ty, když mi zpoza ostrova 12 km ode mě s Yamatem vyjeli DM s Hindemburgem oba v boční linii. První salvou šel na dno DM a Hinďas se tak lekl, že se píchnul do vedlejšího ostrova. Na toho pak byly nutný tři než to zabalil. Oba v hranatých závorkách. 

• Funny 1

[MON]
Players
13 posts
13,341 battles

Když mi dneska dal Stalingrad v mém Yamatu v jedné salvě 46 000 damage tak už se nedivím ničemu. Tahle hra se pomalu stává nepřehledným chaotickým gulášem. 

[R_R]
Moderator
500 posts
15,800 battles

8 hours ago, YabbaCoe said:

Měly být.. kruci, nevím proč to tam není nastavené... :Smile-angry:

jo a je i nahodné že v enemy teamu ani jedna pujčena lod a v mém 2-3 ???

ja to pak asi dopadá vymysleli jste pěknou hovadinu gratulka :cap_like:

shot-19.05.31_21.34.50-0029.jpg

shot-19.05.31_21.49.20-0062.jpg

shot-19.05.31_21.50.00-0870.jpg

shot-19.05.31_21.50.04-0389.jpg

[BOBAS]
Beta Tester
60 posts
4,512 battles

ale tak nebudte na ty novacky tak zly, oni si to chteji taky vyzkouset, vsak vy fialky se rychle dostanete na lepsi ranky a tam uz je sito nepusti, jen tam uz nebude tak jednoduche prave ty novacky farmit,  budete si kempit za ostruvkama a cekat komu driv dojde trpelivost a udela chybu, jak jste zvykly z cv :D

• Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this