Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bitwy rankingowe: dwunasty sezon

100 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,989 posts
14,743 battles
21 minutes ago, The_EURL_Guy said:

30 maja rozpocznie się nowy sezon rankingowy okrętów X poziomu. Przeczytajcie o nim wszystko i dołączcie do wyścigu po nowe osiągnięcie!

Przeczytaj na portalu

Jak miło że znów dychy, będzie fajna odskocznia od klanówek.

• Funny 3

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
252 posts
18,903 battles

Czyli witamy graczy ze 100 bitwami, będącymi szczęśliwymi posiadaczami premki 8 tieru. Będzie się działo, oj będzie ta gra zaczyna iść całkowicie w złą stronę.

• Cool 3

[P-W-C]
Players
178 posts
16,030 battles

2 minutes ago, maciek001 said:

Czyli witamy graczy ze 100 bitwami, będącymi szczęśliwymi posiadaczami premki 8 tieru. Będzie się działo, oj będzie ta gra zaczyna iść całkowicie w złą stronę.

Jest napisane ,że trzeba minimum 200 bitew rozegrać żeby brać udział w rankedach ... czym wypożyczanie na rankedy różni się od tego na klanowki ? Na rankedach co najwyżej jak taki gracz będzie słabo grać nie dojdzie do wyższych stopni i po problemie . Nieraz się widzi graczy co odwala ja takie cuda na rankach,że głowa mała sam czasem taka padake zagram ^^

• Bad 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
252 posts
18,903 battles
6 minut temu, dragonfly33 napisał:

Jest napisane ,że trzeba minimum 200 bitew rozegrać żeby brać udział w rankedach ... czym wypożyczanie na rankedy różni się od tego na klanowki ? Na rankedach co najwyżej jak taki gracz będzie słabo grać nie dojdzie do wyższych stopni i po problemie . Nieraz się widzi graczy co odwala ja takie cuda na rankach,że głowa mała sam czasem taka padake zagram ^^

Czyli kolega popiera? 100 czy 200 bitew to mała różnica, proponuje przypomnieć sobie ranki na niższych tierach jak było wesoło.

• Cool 1

[KAA]
Players
30 posts
6,504 battles
6 minutes ago, dragonfly33 said:

I co z tego kolego, co to jest 200 bitew, zbadasz  w tym czasie X będąc graczem który dopiero zaczął grać w wows?. Jeśli mm nie będzie Ci sprzyjał przez jakis parszywy mechanizm to tak będziesz sobie oscylował między 7 a 17 rankingiem bo będziesz miał takich gości którzy nie sa nawet w stanie nazbierac kredytow na moduły do X i z kapitanami z 10pkt. I się będziesz zastanawiał dlaczego masz pecha. Na klanowkach jest całkowicie inna sytuacja bo tam dowódcą dopuszcza do teamów, a tu będzie mógł grać każdy co ma 200 bitew, tirpa i 0 pojecia o grze. Czuje ze to bedzie dramat.

• Cool 2

[-RNR-]
Beta Tester
1,076 posts
15,079 battles
4 minutes ago, zbierek18 said:

I co z tego kolego, co to jest 200 bitew, zbadasz  w tym czasie X będąc graczem który dopiero zaczął grać w wows?. Jeśli mm nie będzie Ci sprzyjał przez jakis parszywy mechanizm to tak będziesz sobie oscylował między 7 a 17 rankingiem bo będziesz miał takich gości którzy nie sa nawet w stanie nazbierac kredytow na moduły do X i z kapitanami z 10pkt. I się będziesz zastanawiał dlaczego masz pecha. Na klanowkach jest całkowicie inna sytuacja bo tam dowódcą dopuszcza do teamów, a tu będzie mógł grać każdy co ma 200 bitew, tirpa i 0 pojecia o grze. Czuje ze to bedzie dramat.

Nie bedzie gorzej niz zawsze. Swoja droga rankedy na t10. Ehh. 

[GRAY]
Players
35 posts
22,402 battles

Pozwolę sobie luźno przetłumaczyć bardzo celny komentarz z reddit'a:

"2x10T CV w bitwach randomowych - to za dużo, nie możemy do tego dopuścić" (1/6 okrętów w bitwie)

ale już

1x10T CV w bitwach rankingowych - jest ok, tego właśnie chcemy" (1/7 okrętów w bitwie)

Największy obecnie rak toczący grę. Blobowanie się w celu uniknięcia bycia głównym celem lotniskowca przeniesie się na bitwy rankingowe. Przecież to będzie masakra. Spotowanie lotniska wyłączy jakiekolwiek manewry taktyczne typu flankowanie, zasadzki itp. To jest tak głupie i straszne, że aż brak mi słów.

Grałem ostatnie 4 sezony zdobywając rangę 1, ze średnią poniżej 200 bitw. Teraz mam tak negatywne uczucia, że chyba sobie odpuszczę.

• Cool 5
  • Bad 1

[ARES-]
Players
2 posts
16,763 battles

Nikt się nie zająknął o lotniskach które znowu zjebią kompletnie balans i jeden ogar zrobi 300k damaszku a inny głupek po przeciwnej stronie nie zrobi nic i do takiej bitwy to można się w ogóle nie zabierać...

• Cool 1

Players
1,989 posts
14,743 battles
2 minutes ago, Avalanc said:

Blobowanie się w celu uniknięcia bycia głównym celem lotniskowca przeniesie się na bitwy rankingowe

No jak, nie czytałeś artykułu? Tego chcą, specjalnie dobrali mapy żeby się łatwiej w blobie pływało.

Fragment z strony: " Grupa okrętów to najtrudniejszy cel dla lotniskowca, ale osamotniona jednostka zawsze stanowi łakomy kąsek. Mapy i tryby gry dla nowego sezonu wybrano, mając na uwadze tę prawidłowość, więc okręty będą w stanie zapewnić sobie nawzajem wsparcie w odpieraniu zakusów powietrznych przeciwnika. Obszary kluczowe są zlokalizowane tak, by ułatwić obu drużynom kontrolowanie ich bez konieczności rozdzielania się. "

Czyli formacja tarło i lecimy pod capa. W tym sezonie królować będzie Conqueror i wszystkie krążki typu: siedzę na 16km i farmie damage.

• Cool 2
  • Funny 1

[P-W-C]
Players
178 posts
16,030 battles

CV zwalą balans? a co było w poprzednich sezonach? Ogarnięty radar albo ddk robił dużo a jak się trafiło na samobójców albo ludzi co nie ogarniali zasięgów hydro / radarów to kaplica. lepsze tarło niż krążowniki i bbki stojące z dala od capów gdy przeciwnik je zajmuje ;p

• Cool 3
  • Bad 1

[_S-R_]
Players
148 posts
8,940 battles

Panowie ale o co tak naprawdę ten krzyk? W momencie kiedy lotnie osiągnęły poziom okrętu "Midway", wszystkie inne jednostki nawodne tak naprawdę stały się dodatkiem. Od właśnie bitwy o Midway lotniskowce udowodniły kto będzie teraz rządził na ocenach na powierzchni. Brytyjczycy dali sygnał atakując Tarent, Japończycy to zwielokrotnili w Pearl Harbor. Polecam świetną książkę Toma Clancego "Czerwony Sztorm". Celem nadrzędnym było wyeliminowanie grupy lotniskowca, i po to powstały pułki bombowe Tu 22M Backfire, uzbrojone w AS-6 "Kingfish". Nie będę drążył tematu okrętów podwodnych, bo nie ma ich w grze. Są jęki na dużą ilość radarów, a przecież pod koniec II wojny, praktycznie każdy okręt od niszczyciela w górę posiadał radar ( mniejsze też, ale nie rozdrabniajmy ). Ja osobiście uważam, że należało by zwiększyć czas startu pomiędzy kolejnymi grupami samolotów. I tak lotnia ma teraz hangar perpetum mobile. Czas ten powinien wynosić około 60 sekund, i jest to minimum. W obecnej chwili gracz na lotnisku, może służyć jako wieczny spoter, nie licząc się ze stratami. Druga kwestia, to możliwość plutonów. Nie twierdze że 3 osobowe, bo taka ogarnięta trójca, może pozamiatać, ale dwuosobowe zespoły, były by wskazane. 

Players
756 posts
11,829 battles
2 hours ago, Avalanc said:

Przecież to będzie masakra. Spotowanie lotniska wyłączy jakiekolwiek manewry taktyczne typu flankowanie, zasadzki itp.

A to tak nie było w sezonach poprzednich, gdzie ogarnięta lotnia robiła grę a reszta była tylko statystami? Przecież wtedy lotnia i miała kontrolę nad całą mapą i jednocześnie niwelowała DO ZERA jakiekolwiek flankowanie, bo od razu dostawałeś strzała?

Tak to tutaj zostawię:

• Cool 3

[40_PL]
Players
93 posts
8,165 battles

Po co komu balans, skoro mozna się poonanizować statystykami?

Ktoś się tu jeszcze przejmuje się jakimiś statkami? Myślałem, że tu chodzi o trzepanie się do fieletowości...

• Funny 1

[KLON]
Players
420 posts
1 hour ago, SonnyPsycho said:

A to tak nie było w sezonach poprzednich, gdzie ogarnięta lotnia robiła grę a reszta była tylko statystami? Przecież wtedy lotnia i miała kontrolę nad całą mapą i jednocześnie niwelowała DO ZERA jakiekolwiek flankowanie, bo od razu dostawałeś strzała?

Czyli tak to wygląda gdy jest fioletowy lotniskowiec w bitwie rankingowej:cap_wander_2: 

Podczas ostatniego sezonu z lotniskowcami miałem je w grze chyba 3 razy na 132 bitwy i żaden z nich nie był większym problemem dla mojego niszczyciela, teraz na 132 bitwy nie będę miał je w grze pewnie 3 razy i każdy z nich niezależnie od umiejętności będzie śmiertelnym zagrożeniem dla mojego niszczyciela.

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
43 minutes ago, Firkines said:

Czyli tak to wygląda gdy jest fioletowy lotniskowiec w bitwie rankingowej:cap_wander_2: 

Podczas ostatniego sezonu z lotniskowcami miałem je w grze chyba 3 razy na 132 bitwy i żaden z nich nie był większym problemem dla mojego niszczyciela, teraz na 132 bitwy nie będę miał je w grze pewnie 3 razy i każdy z nich niezależnie od umiejętności będzie śmiertelnym zagrożeniem dla mojego niszczyciela.

To jak nie umiesz grać niszczycielem, to graj inną klasą.

• Funny 1

[KLON]
Players
420 posts
7 minutes ago, Greyshark said:

To jak nie umiesz grać niszczycielem, to graj inną klasą.

Może tak własnie zrobię. Jaka klasą okrętów Ty zamierzasz grać na rankedach?

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
Just now, Firkines said:

Może tak własnie zrobię. Jaka klasą okrętów Ty zamierzasz grać na rankedach?

Każdą.

• Cool 1

[P-W-C]
Players
178 posts
16,030 battles

Niszczycielemi mi nie idzie to będę grać Salem - Audacious- GK . Oczywiście teraz jak deska padnie na początku bitwy każdy będzie zganiać na CV.  Wcześniej taki jegomość dostał hydro/radar i padał ale teraz za prawie każda porażkę itd będą winione lotnie :)

[ADB]
Players
129 posts
3,145 battles

Czołem, ja mam Bismarcka oraz trzy VII tiery i nie będę grać rankingowek bo nie chcę sobie zabawy zepsuć zanim dojde do dyszek drzewkowych.

Players
3,296 posts
5,097 battles
58 minutes ago, pirat328 said:

Czołem, ja mam Bismarcka oraz trzy VII tiery i nie będę grać rankingowek bo nie chcę sobie zabawy zepsuć zanim dojde do dyszek drzewkowych.

Tysiąc graczy gorszych (w statach) od Ciebie nie podziela tej filozofii.

• Cool 2

[PLAYN]
Players
9 posts
9,351 battles

Lotniskowców nie powinno być w tym trybie, tym bardziej nowych(tak samo jak nie ma w klanowych). :> Nie pozdrawiam.

• Cool 3
  • Bad 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
404 posts
8,853 battles
10 minut temu, Senoore napisał:

Lotniskowców nie powinno być w tym trybie, tym bardziej nowych(tak samo jak nie ma w klanowych). :> Nie pozdrawiam.

No to się zdziwisz na klanówkach nadchodzących :cap_fainting:

[PLAYN]
Players
9 posts
9,351 battles
56 minutes ago, wib_wojtek said:

No to się zdziwisz na klanówkach nadchodzących :cap_fainting:

Nic mnie nie zdziwi. Nie stwierdzam że ich nie będzie tylko wyrażam opinie jak powinno być. 

[MORIA]
Players
7,465 posts
37,106 battles

Jak będą 3 Worcestery na stronę to CV będzie miał trudność cokolwiek zrobić zwłaszcza na początku. Więc będzie się liczył na koniec bitwy jak przeciwnik się "rozkruszy" albo BB będzie siedział solo na końcu mapy to go CV zgniecie.

• Cool 3