Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocené bitvy: Dvanáctá sezóna

94 comments in this topic

Recommended Posts

[CZWSM]
[CZWSM]
Players
419 posts

I s CV? Tak to bude paráda.Doufám ,že budou moc být v týmu alespoň 2 nebo 3 , aby ta hra fakt stála za to...:cap_like:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,234 posts
13,303 battles

Tak súdruhovia! S ktorou loďou/loďami budete hrať túto sezónu? A nechcem počuť to zakázané slovo liet...!!!

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles

CV jsem čekal... Ale torochu mě dojmuly pronajaté lodě. Už jsem se trochu těšil na lehce vyšší úroveň hráčů při potřebě vyjezdit si desítku, a ono je to opět ve stylu WG... Zapojme masy a snižme úroveň hry... Škoda... 

• Cool 1

Players
33 posts
8,161 battles

ako fajn...

...som len začiatočnik, ale sa teším že si dám aspoň pár bitiek a s troskou štasia aj do 1 ligy postúpim a nejaké odmeny budú :)

... škoda že nie su hodnotené tak ako naposledy na IX, bo tam mám zarábajúce prémiové Musashi, Alasku a Barta, na X nič - prečo by nemohli byť znovu IX+prípadne VIII lietadlovka pre milovníkov lietadiel????

... bolo by to menej o lietadlách a viac o lodiach a lode by mohli aj dačo iné hrať ako len na cv mysliet :(

... si myslím že okrem borcov čo milujú lietanie a nudné strielanie z kanónikov ich nebaví, by sa ostatný bez CV v hodnotených v pohode zaobišli

... taktika bude uteč pre lietadlom, schovaj sa pred lietadlom, modli sa aby červený mali horšieho lietadlovkára

...druhá taktika bude zožeň si do divízie (ak divízie sú povolené, v článku som to nenašiel) svojho Top lietadlovkára a mozeš íst bez stresov vyhrávať ocel

...a asi najčastejšie sa vsetkých 7 na 1 aj 2 strane nacpe do 1 či 2 štvorcov a vyhrá tá strana čo lepšie triafa na diaľku, resp. tá strana kde CV (alebo odvážny v lodi na to vhodnej a na AA k..a bohatej)  bude nepriatelskú skupinu lepšie spotovať

...ak náhodou nebude lietadlovka aj tak zle - lode a kapitáni budú na AA stavané, nebude sa dat odbehnúť  do prístavu pre hydro, spotovacie lietadlo, či IFHE namiesto AA

...ale mozno sa mýlim a bude to fajn :D 

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Fakt jsem zvědav na metu.
S DD to bude opruz, protože se nebude moct vzdálit od CA. Takže čekám týmy skoro bez DD a bude se jezdit lemming train pěkně dokola...

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles

Já osobně chystám samozřejmě CV... :Smile_trollface: Uvidíme ale ještě jak moc v následující aktualizaci ponerfují Midway... Podle toho uvidím, jestli nebude vhodnější vytáhnout raději Audacious nebo Hakuryu.

Volba tieru je asi docela jasná. WG si chce ověřit interakci CV v režimu 7 x 7... Můžeme jen doufat, že je nenapadne CV nakonec na základě "kladných hodnocení hráčů" nacpat také do klanovek... 

[BL4CK]
Players
134 posts

Spojler

Skupina lodí představuje pro letadlové cíle nejobtížnější cíl, ale samotná loď je vždy žádanou kořistí. Mapy a režimy hry pro novu sezónu jsou vybrány se zřetelem na tuto zvláštnost, takže lodě se budou moci při odrážení náletů navzájem podporovat. Klíčové oblasti jsou rozmístěny takovým způsobem, aby bylo jejich ovládnutí pro oba týmy snazší bez nutnosti rozptýlení.

Se tesim na ten brekot na CV :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
495 battles
Před 6 minutami Kohy_ řekl/a:

Skrýt obsah

Skupina lodí představuje pro letadlové cíle nejobtížnější cíl, ale samotná loď je vždy žádanou kořistí. Mapy a režimy hry pro novu sezónu jsou vybrány se zřetelem na tuto zvláštnost, takže lodě se budou moci při odrážení náletů navzájem podporovat. Klíčové oblasti jsou rozmístěny takovým způsobem, aby bylo jejich ovládnutí pro oba týmy snazší bez nutnosti rozptýlení.

Se tesim na ten brekot na CV :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

To o tom umisteni capu aby se tym mohl podporovat je strasnej kec.. WG si asi mysli, ze maji vsechny lode dosah AA 10km a vic. Nicmene.. kdyz nemuze Wolff k hore, musi hora k Wolffovi. Ja tuto ranked season budu bez jakehokoli drovejsiho hrani novych CV hrat letadlovku a .. tesim se, jak mi budou nadavat a ja jim to budu srat 😂😂

• Cool 1
  • Funny 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,656 posts
12,854 battles
48 minutes ago, HavranRyc said:

Fakt jsem zvědav na metu.
S DD to bude opruz, protože se nebude moct vzdálit od CA. Takže čekám týmy skoro bez DD a bude se jezdit lemming train pěkně dokola...

Pokud bude moc CA tak zas ubude CV a potom zas pribyde DD a potom zas pribyde CV a potoma zas pribyde CA a potom . . . . .

51 minutes ago, Mikhail800 said:

Tak súdruhovia! S ktorou loďou/loďami budete hrať túto sezónu? A nechcem počuť to zakázané slovo liet...!!!

No ja budu zezacatku jezdit CV a potom DD

• Cool 1

[BL4CK]
Players
134 posts
Před 2 minutami Wolffnstein řekl/a:

To o tom umisteni capu aby se tym mohl podporovat je strasnej kec.. WG si asi mysli, ze maji vsechny lode dosah AA 10km a vic. Nicmene.. kdyz nemuze Wolff k hore, musi hora k Wolffovi. Ja tuto ranked season budu bez jakehokoli drovejsiho hrani novych CV hrat letadlovku a .. tesim se, jak mi budou nadavat a ja jim to budu srat 😂😂

jj sem tesim na 2CV 12CA :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles
5 minutes ago, Kohy_ said:

jj sem tesim na 2CV 12CA :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Omezení počtu bitevek jako v CW není a tak počítám, že jich ve hře málo nebude...

[H4T3]
Players
15 posts
9,068 battles

No já budu jeden z těch brečících na CVčka to je jasné.. ale zajímalo by mě proč nepujčej teda taky nějakou tu CV? ať se i my co je nemáme můžeme pobavit...

• Funny 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles
6 minutes ago, Parek777_CZ said:

No já budu jeden z těch brečících na CVčka to je jasné.. ale zajímalo by mě proč nepujčej teda taky nějakou tu CV? ať se i my co je nemáme můžeme pobavit...

To by bylo už asi moc i na WG. Dovedu si živě představit hráče, co má nahráno celkem 120 bitev a koupí si T8 prémiovou loď aby si vysloužil zapůjčené desítky a mohl všechny ve svém týmu udivovat neotřelou strategií. CV v rukách někoho takového by byl už opravdu krok za čáru.

• Cool 2

[HUG]
Players
84 posts
16,590 battles

Asi, i vzhledem k výše zmíněným lemming trails ;) namontuju na République vylepšení, které stáhne střelbu z hlavních věží pod 20 sec. To by i s HE zapalováním na 48% těchto děl plus   dostřelem sekundárních baterií na 12, 1 km mohlo být zajímavé. U standardních 15 proti 15 se to podle mně moc hrát nedá kvůli snížení  dostřelu hlavních děl o 24%, ale tady ... ;)

[T-N-T]
5,656 posts
12,854 battles
12 hours ago, hugys14 said:

Asi, i vzhledem k výše zmíněným lemming trails ;) namontuju na République vylepšení, které stáhne střelbu z hlavních věží pod 20 sec. To by i s HE zapalováním na 48% těchto děl plus   dostřelem sekundárních baterií na 12, 1 km mohlo být zajímavé. U standardních 15 proti 15 se to podle mně moc hrát nedá kvůli snížení  dostřelu hlavních děl o 24%, ale tady ... ;)

Nooo kdyby tvuj prispevek neimplikoval ze pouzivas HE na Republice tak bych jinak s tebou plne souhlasil.

[BL4CK]
Beta Tester
22 posts
12,001 battles

No ty záchytné body už jste konečně mohli udělat podle lig!!! A co se týká DDcek tak pokud neponerfujou z-52 AA tak se bude dát hrát za ní, protože CV má proti ní smůlu

[T-N-T]
5,656 posts
12,854 battles
21 minutes ago, ufun said:

No ty záchytné body už jste konečně mohli udělat podle lig!!! A co se týká DDcek tak pokud neponerfujou z-52 AA tak se bude dát hrát za ní, protože CV má proti ní smůlu

Z tema zachytnyma bodama je to tezke  . . . cim vice jich bude tim vice jelit bude ve vysisch urovnich

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
495 battles

Jo a ted sem si vzpomenul.. 

@BustyGirlWithPinkPig alias CaptainBergi.. nezapomen na nasi sazku o tier 8 premiak. Abych ti pripomenul, o co jde. Vsadil ses o to, ze s Conquerorem das za 100 bitev rank 1. Tak hodne stesti preji! :Smile_honoring:

• Funny 2

Players
1,205 posts
12,712 battles

Ten článek v odkazu jen potvrzuje, že WG nemá potuchy o tom co dělá. Tohle musel psát někdo, kdo nikdy tu hru nehrál. :fish_palm::fish_palm::fish_palm:

[WG]
WG Staff
4,418 posts
4,348 battles
25 minutes ago, RoIfy said:

Ten článek v odkazu jen potvrzuje, že WG nemá potuchy o tom co dělá. Tohle musel psát někdo, kdo nikdy tu hru nehrál. :fish_palm::fish_palm::fish_palm:

můžeš nám prosímtě vysvětlit proč si něco takového myslíš?

[HUG]
Players
84 posts
16,590 battles
V ‎22‎.‎5‎.‎2019 v 10:16 Sigimundus řekl/a:

Nooo kdyby tvuj prispevek neimplikoval ze pouzivas HE na Republice tak bych jinak s tebou plne souhlasil.

Hele, jasně že ne pořád, ale například takové Yamato je podle mě docela praktické udržovat v plamenech, protože tohle přídavné užírání bodů zdraví docela zvedá šanci, že půjde pod vodu dřív než République ;)

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles

Takže tato sezona mě zatím dost "těší"... odehrál jsem první bitvu s CV a výhra... Rovnou mě to hodilo na rank 13 a chybělo získat jednu hvězdu na záchytnou 12ku... No a jak to tak bývá, vypnul jsem to a šel spát... Druhý den to zapnu a že zkusím ty rankedy... No, nejsem na R12, ale na R15... naprosto neuvěřitelný hry, kdy by nejraději člověk střílel do vlastních, protože to vážně rozum nebere. Díky WG za pronajaté lodě a jezdící pronajaté Montany, atd sólo na druhé straně mapy, kde je enemy CV rozseká na kusy, zatímco enemy team se drží pěkně pohromadě kolem DM a Salemů a já se s CV ani neu*rdnu... Za chvíli jsem bez letadel a je to konečná... 

• Cool 1

Sign in to follow this