Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
SzakalDarkstar

Rosyjski skill

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,990 posts
14,763 battles

Taka ciekawostka z wczorajszych klanówek.

Nasi wschodni bracia posiedli już skilla na tym poziomie że potrafią strzelać do nigdy niewykrytych okrętów, sami nie posiadając nawet RPF-a. Szach mat.

• Funny 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,504 battles
31 minutes ago, PancernyAgrest said:

Mamy specjalistę na forum, wystarczy zapytać jak to jest z tym warpackiem :Smile_trollface:

Ban na forum swoją drogą, lud i tak zapamięta :cap_horn:

Players
649 posts
22,600 battles

A to dziwne, bo ja widzę, że Gearing został "zlokalizowany" i po tym ich BB mógł strzelać w tradycyjne pozycje zajmowane przez DD na tym capie.

• Cool 1

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
2 hours ago, SzakalDarkstar said:

Nasi wschodni bracia posiedli już skilla na tym poziomie że potrafią strzelać do nigdy niewykrytych okrętów, sami nie posiadając nawet RPF-a. Szach mat.

Mają rpf'a przecież widać na filmiku, cały czas zlokalizowany jesteś. Akurat walnął w miejscówkę, ale pamiętam filmik jak ktoś komuś z 15km na rpf na otwartej wodzie sypnął :P\

Jeżeli mieli rysowanie na mapie i team aware, to mogli prawie z pewnością stwierdzić że można tam sypnąć. Cztery okręty zaznaczając rpf'a, spokojnie to ogarną. Twój team po prostu był tak daleko od nich wszystkich, że z czterech stron mogli określać Twoją pozycję. Do tego troche farta i już.

image.png.857b860caf23479c6d721104959e15cd.png

Players
1,990 posts
14,763 battles
8 hours ago, _NightStalker_ said:

A to dziwne, bo ja widzę, że Gearing został "zlokalizowany" i po tym ich BB mógł strzelać w tradycyjne pozycje zajmowane przez DD na tym capie.

8 hours ago, baxowaty said:

Mają rpf'a przecież widać na filmiku, cały czas zlokalizowany jesteś. Akurat walnął w miejscówkę, ale pamiętam filmik jak ktoś komuś z 15km na rpf na otwartej wodzie sypnął :P\

Jeżeli mieli rysowanie na mapie i team aware, to mogli prawie z pewnością stwierdzić że można tam sypnąć. Cztery okręty zaznaczając rpf'a, spokojnie to ogarną. Twój team po prostu był tak daleko od nich wszystkich, że z czterech stron mogli określać Twoją pozycję. Do tego troche farta i już.

image.png.857b860caf23479c6d721104959e15cd.png

Z rpf-em chodziło mi ze pancek go go nie posiada. Wiec przestańcie mędrkować.

Pancernik RPF-a nie miał, widać to na początku filmu.

Od  czasu lokalizacji przez desa do strzału mija 1 minuta.

Od kiedy des przestał być spotowany a rpf desa przestał skakać bo deska płynęła jednym kursem do strzału mija 40 sekund.

Wiec co wy mi pierdzielicie? że pancek na podstawie teoretycznej ostatniej pozycji (bo świecił desa 40 sekund temu), rpf-a (nie jego tylko desa) który nie drgnął przez 40 sekund wyliczył sobie że ma za 40 sekund strzelić bo akurat wtedy deska wpłynie?.

• Cool 1

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
8,098 battles

To że ten pancernik oddał celną salwę, tuż przed wejściem Gearinga na capa, jest conajmniej dziwne ....

• Cool 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
12 hours ago, SzakalDarkstar said:

Było więcej podobnych sytuacji bo po jednej ciężko wyrokować?
Mógł to być po prostu blind shot. 

Players
1,990 posts
14,763 battles
5 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Było więcej podobnych sytuacji bo po jednej ciężko wyrokować?
Mógł to być po prostu blind shot. 

Mógł. Szansę są marne ale mógł.  Dlatego nie rozdzieram szat. Ale śmierdzi na kilometr. Desowi rpf nie miał prawa się ruszać. Jedynie ich deska mogła ewentualnie mówić że akurat teraz wpływa nasza decha.  Blind shoty się robi w strzały zza górki, w dym albo w ostatnią pozycję ale nie w okręt na otwartej wodzie. 

Co do reszty bitwy to nikt nie zwracał uwagi bo po stracie capa i deski poprostu nie było już sensu się starać m

Players
1,990 posts
14,763 battles

Z drugiej strony ostatnio podobna akcja miała miejsce u nasw klanie. 

• Funny 1

[KLON]
Players
423 posts

RPFa nie ma, ale wykrywalność ma na 13,1 km i to raczej jego wyspotowanie w 01:07 filmu dało mu informacje o pozycji deski.

[0KILL]
Players
18 posts
5,732 battles

jako newb (wiele nauki przede mną) też tak kiedyś trafiłem ddka z BB... na czuja strzelałem.... więc i ślepemu się trafi

Co innego jakby na drugim końcu mapy Cię trafiał.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
5 hours ago, SzakalDarkstar said:

Z rpf-em chodziło mi ze pancek go go nie posiada. Wiec przestańcie mędrkować.

Pancernik RPF-a nie miał, widać to na początku filmu.

Od  czasu lokalizacji przez desa do strzału mija 1 minuta.

Od kiedy des przestał być spotowany a rpf desa przestał skakać bo deska płynęła jednym kursem do strzału mija 40 sekund.

Wiec co wy mi pierdzielicie? że pancek na podstawie teoretycznej ostatniej pozycji (bo świecił desa 40 sekund temu), rpf-a (nie jego tylko desa) który nie drgnął przez 40 sekund wyliczył sobie że ma za 40 sekund strzelić bo akurat wtedy deska wpłynie?.

Więcej miłości szakalku :D

[QTAZ]
Alpha Tester
2,278 posts
14,047 battles

Smierdzi, nie dlatego ze trafil tylko dlatego ze strzelal zanim on wplynie na capa i pociski dolecialy jak wplywal juz po kilkunastu sekundach. To trzeba meic nie wiem jakie szczescie zeby takie cos trafic.

Players
1,990 posts
14,763 battles
17 minutes ago, baxowaty said:

Więcej miłości szakalku :D

To co mi pierdzielisz że: "maja rpf-a" :Smile_trollface:, ślepy przecież nie jestem, widzę że des i reszta ma, ale pancek nie.

2 hours ago, Firkines said:

RPFa nie ma, ale wykrywalność ma na 13,1 km i to raczej jego wyspotowanie w 01:07 filmu dało mu informacje o pozycji deski. 

Tak tylko że oddaje strzał jak deska jest 12.8, 300 metrów dalej.

[PLO]
Players
73 posts
4,950 battles

A on nie strzelał czasem w tego Des'a za Tobą, tylko mu się zezło?

• Cool 1

Sign in to follow this