Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog: Zamknięte testy mechaniki wykrywania CV

2 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
5,092 posts

Zamknięte testy.

W celu sprawdzenia wpływu wykrywania okrętów przez lotniskowce w bitwie uruchomimy sesję testową z specjalnymi ustawieniami pogody na mapie „Północ”
4 scenariusze pogodowe będą testowane:

1. Samoloty nie mogą wykryć okrętów z wyłączoną obroną przeciwlotniczą. Jeśli obrona p-lot zostanie włączona, samoloty mogą wykryć okręt tak długo, jak długo znajdują się w zasięgu obrony p-lot.

2. Samoloty nie mogą wykryć okrętów z wyłączoną obroną przeciwlotniczą przez pierwsze 10 minut bitwy. Jeśli obrona p-lot zostanie włączona, samoloty mogą wykryć okręt tak długo, jak długo znajdują się w zasięgu obrony p-lot.


3. Samoloty nie mogą wykryć okrętów z wyłączoną obroną przeciwlotniczą na początku bitwy. Potem, w czasie 20 minut trwania rozgrywki, zasięg wykrywania z powietrza będzie się stopniowo zwiększał do podstawowej wartości. Jeśli obrona p-lot zostanie włączona, samoloty mogą wykryć okręt tak długo, jak długo znajdują się w zasięgu obrony p-lot.

4. Samoloty nie mogą wykryć okrętów z wyłączoną obroną przeciwlotniczą na początku bitwy. Potem, w czasie 10 minut trwania rozgrywki, zasięg wykrywania z powietrza będzie się stopniowo zwiększał do podstawowej wartości. Jeśli obrona p-lot zostanie włączona, samoloty mogą wykryć okręt tak długo, jak długo znajdują się w zasięgu obrony p-lot.

Te testy mają na celu pomóc zdobyciu danych w celu określenia krytycznych przypadków i kroków mających poprawić sytuację.
Proszę pamiętać, że ta mechanika jest wczesnym prototypem i będzie używana tylko do zbierania danych.

 

Część reklamowa
Po więcej informacji zapraszamy na: rykoszet.info 
Koniec części reklamowej 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×