Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__blacman__

czy WG walczy z cheaterami?

38 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,612 posts

na forum bany, warny, lecą gęsto, "moderacja" postów graczy oczywiście jest... a tymczasem:

dziś miałem tych h...u...ków naprzeciwko - praktycznie nie do zabicia.

shot-19_05.16_02_25.42-0701.thumb.jpg.b98f771b04dfd712264655b38a30fad0.jpg

WG - walczycie z graczami czy z cziterami???

• Cool 7
  • Funny 1
  • Boring 1
  • Angry 1

Players
390 posts

Motyla noga, też na nich trafiłem i nie mogłem jednego storpedować wystrzał torped i od razu skręt okrętem, ale edit. czułem, że musi używać cheata 

Potem przyjdą na forum i będą pisać jacy to oni nie pokonani i nikt nie umie grać tylko oni 

Nie wierze, że WG walczy z cheterami  teraz wiem, że jest ich więcej.  GJ WG 

• Cool 1

[TF16]
Players
2,270 posts
22,130 battles

Jak ktoś ma małego wacka to sobie szuka różnych protez. Dla jednego to Ferrari, inny zadowoli się fioletowym kreseczkami. 

• Cool 2

[ISEN]
Beta Tester
4,750 posts
14,526 battles
5 hours ago, blacman_pl said:

na forum bany, warny, lecą gęsto, "moderacja" postów graczy oczywiście jest... a tymczasem:

ta walczą 2 tyg bana na forum buhahahahaywać,

Śmiech na sali sam chyba zacznę tego używać, co tam ban na forum tylko mi grozi

A ww topic kolego blackman zaraz zniknie pewnie

• Cool 3

[QTAZ]
Alpha Tester
2,278 posts
14,047 battles

Walcza z super reworkiem, z swietnym MM, genialnie dzialajacym Interfejsem.

Co do filmu ogladalem wczoraj rece, opadaja

Players
247 posts
9,056 battles

Pozostaję tylko pytanie "po co" ?

Aby mieć fioleta?

Aby móc się dowartościować?

Aby mówić wszystkim jakim koksem jestem?

Lepiej balansować CV przez nadchodzący rok

Lepiej karać graczy, którzy chcą nakierować grę na dobry tor

Lepiej mieć rzeszę niskoskillowych graczy aby płacili na grę

Jak widać do tej pory WG nie potrafi sensownie ukarać/nagrodzić tych, co korzystają z nielegalnych modyfikacji/płatnych dlc do swojego tytułu 

Dobrze, że przerwa w grze daje dużo do myślenia :)

Edited by Skik_pl
Literówki
  • Cool 4

Players
1,989 posts
14,743 battles

Jak mają walczyć z warpackiem jak sami go tworzą ? Było wiele razy o tym że kilku pracowników WG tworzy warpacka.

Jest już ten temat na angielskim forum?

Wysłałem ticketa, niech się chociaż pomęczą wklejając standardową odpowiedz.

[QTAZ]
Players
286 posts

Pokazuje im ping -35ms czyli to powtórka. Ten film wcale nie oznacza, że ten klan używa cheatów, tylko autor filmu używa cheatów i odwtorzył na swoim kliencie ich powtórkę bitwy.
W ten sposób można wszystko - bierzesz powtórkę kogokolwiek (mało to ludzi wrzuca replaye na forum i discorda?), kupujesz cheaty, odtwarzasz powtórkę na swoim PC nagrywając i wrzucasz filmik oskarżając o cheaty. W sumie sprytne, dziwię się, że wcześniej nikt nikogo nie próbował "zniszczyć" w ten sposób.
Także hold your horses z tym jechaniem po klanie, bo równie dobrze ktoś z cheateami mógł zrobić taki filmik o Was jeśli kiedykolwiek gdziekolwiek wrzuciliście replaya.

• Cool 1

Players
1,612 posts
12 minutes ago, lobuzjeden said:

Pokazuje im ping -35ms czyli to powtórka. Ten film wcale nie oznacza, że ten klan używa cheatów, tylko autor filmu używa cheatów i odwtorzył na swoim kliencie ich powtórkę bitwy.
W ten sposób można wszystko - bierzesz powtórkę kogokolwiek (mało to ludzi wrzuca replaye na forum i discorda?), kupujesz cheaty, odtwarzasz powtórkę na swoim PC nagrywając i wrzucasz filmik oskarżając o cheaty. W sumie sprytne, dziwię się, że wcześniej nikt nikogo nie próbował "zniszczyć" w ten sposób.
Także hold your horses z tym jechaniem po klanie, bo równie dobrze ktoś z cheateami mógł zrobić taki filmik o Was jeśli kiedykolwiek gdziekolwiek wrzuciliście replaya.

Może tak być jak piszesz.... wczoraj miałem ich naprzeciwko. NIEWIARYGODNIE gość na Henryku omijał wszystkie salwy. Nie pływał tylko stał w  miejscu lekko manewrując i dostawał dokładnie tak ja na filmie: nieco w dziób, nieco w rufę... pare tys bitew mam i widziałem różnych b. dobrych graczy i ich sposob manewrowania. Takiego jak ten jeszcze nie widziałem.... ale oczywiście mogę się mylić. 

Na deser buła z Jean Barta posłała mnie do portu. Oczywiście, ze takie buły się zdarzają każdemu ale tych „oczywiście prawdopodobnych i możliwych” zdarzeń w tej bitwie było jakby więcej.... 

• Cool 1

[QTAZ]
Alpha Tester
2,278 posts
14,047 battles

Po ilus tysiacach bitew, latwo jest wylapac czy ktos naprawde gra jak unikum czy nagle jakos tak go pestki i torpedy omijaja. Obecnie przestalem grac bo jest cudowny rework, ale zanim wszedl ten armagedon expilem deski wszelakie, i nagle dziwnym trafem pancerniki plynaca jak po sznurku zmienialy kurs, niektorych bralem pod wlos i jak mialem 2 wyrzutnie plus boost to rzucalem w sporych odstepach i nagle cudowne zwroty w innym kierunku. Warpack jest i bedzie, ma sie dobrze bo samo Wg ma w tym interes zeby sie mial dobrze. Nie myslalem ze to powiem, ale co by bylo gdyby nie bylo RNG i kazdy strzal by dosiegal celu? Nie chce myslec nawet. Pamietam cziterow z Quake 3, latal taki z railem i nic nie mozna bylo mu zrobic. 

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
7 hours ago, blacman_pl said:

5 hours ago, Blamper said:

O ku... też na nich trafiłem i kuźwa nie mogłem jednego storpedować wystrzał torped i od razu skręt okrętem, ale k.... czułem, że musi używać cheata 

Potem przyjdą na forum i będą pisać jacy to oni nie pokonani i nikt nie umie grać tylko oni 

Nie wierze, że WG walczy z cheterami  teraz wiem, że jest ich więcej.  GJ WG 

Macie powtórki z tych bitew? 

[TF16]
[TF16]
Players
561 posts
9,216 battles

Skoro juz jestesmy przy rzeczach "niewiarygodnych" to prosze bardzo:

https://wows-numbers.com/clan/500147558,CHN-X-Europea-Chinese-players-Experienced/

Niech mi teraz ktos madry wyjasni jak mozna miec 6xt10 w porcie przy 500 bitwach ? Albo kij tam, Midway po 120 bitwach?

Matematycznie moze i wykonalne ale praktycznie nie wierze w takie "cuda".

Kilka razy spotkalismy tych panow w bitwie i podobnie jak na powtorce od Blac'a generalnie sa chlopcy nie do trafienia.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
8 minutes ago, ORP_Buka said:

Skoro juz jestesmy przy rzeczach "niewiarygodnych" to prosze bardzo:

https://wows-numbers.com/clan/500147558,CHN-X-Europea-Chinese-players-Experienced/

Niech mi teraz ktos madry wyjasni jak mozna miec 6xt10 w porcie przy 500 bitwach ? Albo kij tam, Midway po 120 bitwach? Matematycznie moze i wykonalne ale praktycznie nie wierze w takie "cuda".

Kilka razy spotkalismy tych panow w bitwie i podobnie jak na powtorce od Blac'a generalnie sa chlopcy nie do trafienia.

Reset konta, premka -> wolny xp. Chyba. Też mnie to dziwi.

• Cool 1

[QTAZ]
Players
286 posts
12 minuty temu, ORP_Buka napisał:

Midway po 120 bitwach?

Od T1 do T10 da się zrobić poniżej 100 bitew na luzie. Trzeba grać w dywizjonie bo za wygraną jest +50% expa, z flagami, camo i premką. Nigdy nie testowałem tego, ale postawiłbym jakieś pieniądze, że da się wyrobić T1 do T10 nawet w ~70 bitew. Sam na którymś rerollu zrobiłem Gearinga chyba w 80 czy 90 bitew od T1.

• Cool 2

[TF16]
[TF16]
Players
561 posts
9,216 battles
19 minutes ago, lobuzjeden said:

Od T1 do T10 da się zrobić poniżej 100 bitew na luzie. Trzeba grać w dywizjonie bo za wygraną jest +50% expa, z flagami, camo i premką. Nigdy nie testowałem tego, ale postawiłbym jakieś pieniądze, że da się wyrobić T1 do T10 nawet w ~70 bitew. Sam na którymś rerollu zrobiłem Gearinga chyba w 80 czy 90 bitew od T1.

To spojrz na to:

midway.thumb.JPG.9544a2a3c10bf7479635c044c447a56f.JPG

Facet zrobil Midwaya w 26 bitew? Ja wiem ze sa dobrzy gracze i niektorzy wrecz nieludzko wybitni, ale to juz traci myszka i to dosyc ostro.

Sam nie przepadam za teoriami spiskowymi i staram sie z dystansem patrzec na swiat, ale z natury jestem czlek nieufny i poddaje watpliwosci wszystko co widze i slysze.

Tutaj brakuje mi zwyczajnie jakiegokolwiek logicznego wytlumaczenia.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
8 minutes ago, ORP_Buka said:

To spojrz na to:

Facet zrobil Midwaya w 26 bitew? Ja wiem ez sa dobrzy gracze i niektorzy wrecz nieludzko wybitni, ale to juz traci myszka i to dosyc ostro.

Sam nie przepadam za teoriami spiskowymi i staram sie z dystansem patrzec na swiat, a z natury jestem czlek nieufny i poddaje watpliwosci wszystko co widze i slysze.

Tutaj brakuje mi zwyczajnie jakiegokolwiek logicznego wytlumaczenia.

26 bitew z 8 na 10 na luzie. Co innego od zera.

Miliony flag, sygnałów, premka itd. Zdarzało mi się okręt 8->9 grindować w 10-20 bitew.

EDIT: tam widze enterprise, wiec te 26 bitew moze nie bylo grindem lexa. Masz link do profilu?

[QTAZ]
Players
286 posts
1 minutę temu, ORP_Buka napisał:

To spojrz na to:

Facet zrobil Midwaya w 26 bitew? 

Wygrał 14 bitew z 26.
Zakładając bazowy exp na poziomie 2k ma:
14*(2000+(0.5*2000<50% za win>)+(0.5*2000<50% za flagę>)+(4*2000<400% za camo>)+(3*2000<nie pamiętam ile dają te flagi dodatkowe na expa, załóżmy 300%>) + 12*2000+(0.5*2000)+(4*2000)+(3*2000) = 456000 expa (a nie liczyłem nawet premki).

Nie pamiętam jak się liczyło bonusy do expa, nie pamiętam dokładnych danych ile jest flag z bonusem do expa i nie wiem ile trzeba na Midwaya obecnie, ale still - mając odpowiednie kamo, flagi i premkę jest to jak najbardziej valid. Pamiętam, że z T9 wbicie T10 z flagami camo i premką potrafiło zająć ledwo 20-30 bitew.

[GRAY]
Players
354 posts
14,726 battles

Przecież teraz jak się ktoś obwiesi odpowiednimi flagami i wrzuci dobry kamuflaż, to na luzie robi coś w granicach 15k expa za bitwę + 15k free expa. Sam często tak robiłem jak już nie chciało mi się jakimś okrętem grać, że połowę expiłem, a drugą połowę miałem z uzbieranego free expa. :Smile_trollface:

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles

Do tego jeszcze mógł na gwiazdkach jechać i czekać. Straszny tryhard swoja droga.

Players
1,612 posts

jak się dobrze obwiesisz to pewnie tak.

W tym gościem na Henryku to było wczoraj tak - dopóki ja sam strzelałem facet omijał prawie wszystko balansując przód tył. Jak do strzelania w niego dołączył się kolega na Missouri i strzelaliśmy niesynchronicznie - facet włączył turbo i odpłynął.... przypadek oczywiście. 

[MORIA]
Players
7,470 posts
37,131 battles
9 hours ago, blacman_pl said:

Może @WG_Lumberjack pokaże to komu trzeba i bany polecą

[TF16]
[TF16]
Players
561 posts
9,216 battles

Przeciez Enterprise to premka, czyli musial zrobic cala linie od zera, a na to potrzeba zgodnie z "internetami" jakies 700k Expa.

Tu macie link: https://goldrino-power.com/de/calculator?cid=2.

Kurcze nie chce wyjsc na jakiegos maniaka ale kupy mi sie to nie trzyma. 

[MORIA]
Players
7,470 posts
37,131 battles
3 hours ago, Skik_pl said:

Pozostaję tylko pytanie "po co" ?

Aby mieć fioleta?

Aby móc się dowartościować?

Aby mówić wszystkim jakim koksem jestem?

Lepiej balansować CV przez nadchodzący rok

Lepiej karać graczy, którzy chcą nakierować grę na dobry tor

Lepiej mieć rzeszę niskoskillowych graczy aby płacili na grę

Jak widać do tej pory WG nie potrafi sensownie ukarać/nagrodzić tych, co korzystają z nielegalnych modyfikacji/płatnych dlc do swojego tytułu 

Dobrze, że przerwa w grze daje dużo do myślenia :)

Więcej dmg i gwarantowane wygrane = więcej expa I free expa. A na CW to stal wiadomo. 

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
4 minutes ago, ORP_Buka said:

Przeciez Enterprise to premka, czyli musial zrobic cala linie od zera, a na to potrzeba zgodnie z "internetami" jakies 700k Expa.

Tu macie link: https://goldrino-power.com/de/calculator?cid=2.

Kurcze nie chce wyjsc na jakiegos maniaka ale kupy mi sie to nie trzyma. 

No wlasnie, po prostu w podsumowaniu masz bitwy wszystkich 8 tierow w tym enterprise. Wiec lexem mogl zagrac np. 1 bitwe albo 25  skoro jest tam wynik premki.

Guest
This topic is now closed to further replies.