Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vše o sbírce „Ve službě vlasti“

8 comments in this topic

Recommended Posts

[PSKCZ]
Players
2 posts
7,786 battles

Ke sbírkám všeobecně, nechci mít nedokončenou sbírku, takže by se mohly dát chybějící díly sbírky dokoupit za dublony, nebo kredity. Další možnost by byla volba u sbírky "odstranit" a neúplná sbírka by byla odstraněna.

• Cool 2

[NHCZ]
Players
18 posts
2 hours ago, Masomlejn71 said:

Ke sbírkám všeobecně, nechci mít nedokončenou sbírku, takže by se mohly dát chybějící díly sbírky dokoupit za dublony, nebo kredity. Další možnost by byla volba u sbírky "odstranit" a neúplná sbírka by byla odstraněna.

U trvalych sbirek se casem objevi v arzenalu kontejnery, takze se daji dokoncit za uhli.

• Cool 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
419 posts

První sbírka ke které řeknu velice otevřeně a vřele jen toto...Vetkněte si já celou za všechny klobouky co máte a Děkuji nemám zájem stejně jako ve WOT..Facka do ksichtu všem existujícím námořnictvům i s přídavky všech SSSR lodí a kapitánů...Gratuluji k další celkové kopii WOT doufám ,že brzy přijdou další minimálně dvě větve Sovětských CV...Proč by přece nemohli zase končit dalšími X i se speciálními  kapitány??? TLESKÁM:cap_money:

• Funny 2

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
419 posts

Třetí Ruský X křižník Smolensk.. Hmmmmmmmmmmmmmm...Tak tohle už začíná trochu .... 

[BPCZ]
[BPCZ]
Players
51 posts
9,251 battles

V Okhotnik,  VI Molotov,  VII Leningrad nebo  VIII Lenin  
Pokud obdržíte misi na loď, kterou již máte ve svém přístavu, tak za její splnění dostanete kompenzaci v kreditech

Tak že, za misi Leningrad, poněvadž ho mám, tak dostanu pouhé kredity.

Prémiový křižník V. úrovně Murmansk – 200 žetonů.

Pokud již máte tuto loď ve svém přístavu, tak jako kompenzaci dostanete 3 000 dublonů.

Škoda, že mě to nenapadlo předtím, než jsem si ho koupil za žetony. Měl jsem si ho koupit v premiovém obchodě, a pak bych dostal útratu zpět v dublonech.

To je nefér..

[CZWSM]
[CZWSM]
Players
397 posts
19,878 battles
On 5/16/2019 at 11:02 PM, Thorisin said:

První sbírka ke které řeknu velice otevřeně a vřele jen toto...Vetkněte si já celou za všechny klobouky co máte a Děkuji nemám zájem stejně jako ve WOT..Facka do ksichtu všem existujícím námořnictvům i s přídavky všech SSSR lodí a kapitánů...Gratuluji k další celkové kopii WOT doufám ,že brzy přijdou další minimálně dvě větve Sovětských CV...Proč by přece nemohli zase končit dalšími X i se speciálními  kapitány??? TLESKÁM:cap_money:

Pročpak se tak soudruh kapitán rozčiluje? :)

• Funny 2

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
419 posts
1 hour ago, Max_Kammerer said:

Pročpak se tak soudruh kapitán rozčiluje? :)

Tomuhle rozumíte nejlépe... 

• Funny 1

Sign in to follow this