Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
skowyt_wilka

Lenin Pancernik premium VIII poziomu

23 comments in this topic

Recommended Posts

Players
25 posts
12,438 battles

Lenin Pancernik premium VIII poziomu

pkt wytrzymałości:

63200 HP z dowódcą 66000 HP

uzbrojenie główne:

3x3 406mm

przeładowanie 33s

czas obrotu o 180° 30s z kapitanem 26.9s

wieża nr2 obraca się 360° czego próżno szukać na Izumo czy Nelsonie

rozrzut maksymalny 252m

pociski odłamkowo-burzące 

maksymalne uszkodzenia 5850

szansa na podpalenie 41%

zdolność penetracyjna 67mm 

pociski przeciwpancerne 

maksymalne uszkodzenia 13100

zasięg 18.4km

prędkość wylotowa 793m/s

uzbrojenie dodatkowe 

6x2 100mm

przeładowanie 3.8s z dowódcą 3,4s

uszkodzenia 1400

szansa na podpalenie 6%

penetracja 16mm

prędkość wylotowa 895m/s

4x3  152mm

przeładowanie  8s z dowódcą 7,2s

uszkodzenia 2200

szansa na podpalenie 12%

penetracja 24mm

zasięg ognia baterii dodatkowej 5km

obrona przeciwlotnicza 

10x2 37mm

8x4 37mm

6x2 100mm

dalekiego zasięgu

liczba eksplozji w salwie 5

uszkodzenia w zasięgu eksplozji pocisku 1190/s 

uszkodzenia ciągłe 128/s

prawdopodobieństwo trafienia 71% 

strefa działania 3.5-5.8km

średniego zasięgu

liczba eksplozji w salwie 9

uszkodzenia w zasięgu eksplozji pocisku 770/s 

uszkodzenia ciągłe 358/s

prawdopodobieństwo trafienia 71%

strefa działania 1-3.5km

prędkość maksymalna

28.5 węzła

promień skrętu 840m

czas przestawienia steru 13.5s

zasięg wykrycia z powierzchni 14.5km

po wystrzale z głównej 18.4km

ogarnięty pożarem 16.5km

zasięg wykrycia z powietrza 9.9km

po wystrzale z głównej 18km

ogarnięty pożarem 12.9km

Bez tytułu.png

• Cool 2

[ALONE]
Players
154 posts
3,974 battles

Cóż, jedyne co do tej pory widziałem w wykonaniu graczy na tym okręcie to parkowanie dziobem do przeciwnika i płonięcie przez większość bitwy. Można to interpretować różnie, ale póki co dwa razy grałem przeciwko niemu Kijowem i 2 razy dostałem Witherera. Będę o tym pamiętał jak trafi się jakaś misja w kampaniach :)

[-FZO-]
Community Contributor
1,156 posts
11,981 battles
On 5/11/2019 at 4:53 PM, pawelyoy said:

Jak zwykle podstawowe pytanie : Warto kupić ?

Jak lubisz się palić i irytować że nie możesz trafić bo rozrzuca pociski to bierz śmiało. 

• Funny 4

WG Staff
2,000 posts
3,523 battles
27 minutes ago, MageT91 said:

Jak lubisz się palić i irytować że nie możesz trafić bo rozrzuca pociski to bierz śmiało. 

Inne opinie warte rozważenia:

• Cool 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
6,161 posts

Lenin z pięknym kamuflażem w porcie.

shot-19_05.13_17_41.52-0922.thumb.jpg.d01dae5e3fb694222881948bc23158df.jpg

Gracze na forum twierdzili, że "ruskie to będą OP", a wyszło jak zwykle. Z daleka bardzo niecelny, trzeba podejść bliżej, a wtedy fokus i pali się wyjątkowo dobrze. Flak nie istnieje, w pięciu bitwach zestrzeliłem łącznie 25 samolotów, dla porównania mój Massachusetts tylko w ostatniej zestrzelił ich 41. Pomocnicza niby mocna, 100 i 152 mm, ale ma mały zasięg i szału nie robi. Liczyłem na coś w stylu francuskich pancerników, ale póki co jestem rozczarowany. Zobaczymy jak będzie jak go trochę ogram, i jak Dasza do 19 punktów dobije.

[-FZO-]
Community Contributor
1,156 posts
11,981 battles
41 minutes ago, Greyshark said:

Z daleka bardzo niecelny, trzeba podejść bliżej, a wtedy fokus i pali się wyjątkowo dobrze. Flak nie istnieje, w pięciu bitwach zestrzeliłem łącznie 25 samolotów, dla porównania mój Massachusetts tylko w ostatniej zestrzelił ich 41. Pomocnicza niby mocna, 100 i 152 mm, ale ma mały zasięg i szału nie robi. Liczyłem na coś w stylu francuskich pancerników, ale póki co jestem rozczarowany.

Jak w ogóle możesz tak mówić? Przecież są filmy mówiące że jest dobry!

• Funny 3

[KURLA]
Players
193 posts
11,737 battles
2 minutes ago, MageT91 said:

W dodatku zamieszczone przez budzących zaufanie pracowników WG.

• Cool 1

[PLO]
6,161 posts
9 minutes ago, MageT91 said:

To albo filmy i polska społeczność się mylą, albo ja.

[KURLA]
Players
193 posts
11,737 battles
3 minutes ago, Greyshark said:

To albo filmy i polska społeczność się mylą, albo ja.

Albo znaczenie słowa sarkazm jest ci obce.

• Cool 1

[PLO]
6,161 posts
Just now, didyoukillme said:

Albo znaczenie słowa sarkazm jest ci obce.

Zdecydowanie to.

Players
1,387 posts
12,867 battles

Obejrzałem filmiki dotyczące T8 Lenina, zarówno ten zaprezentowany przez @MageT91a, jak również Lenin 2vs 7, którego link podrzucił @WG_Lumberjack. Czy po ich zobaczeniu byłbym skłonny kupić rosyjską T8 premkę? Nie, i to z wielu powodów. Generalnie skłaniam się ku opinii Maget91a - okręt nie wygląda na jednostkę zbyt interesującą. Nie ma sonaru jak Bismarck, ani torped jak Tirp/ Kii, ani reload boostera jak J Bart, ani mocnej secondary jak Massachusetts, ani zombie-naprawki jak Nelson, w dodatku na tym samym tierze ma drzewkowego konkurenta - Władywostoka, również w konfiguracji dział 3x3 406 mm. Skoro można mieć za darmo, to po co przepłacać? Oczywiście, jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy, to jego wola...

Wracając do samego filmiku: Lenin 2vs7. Bardzo dziwny - przypomniał mi mecz Ligi Mistrzów Barcelona - Liverpool. Najpierw grała tylko Barca (3:0), w rewanżu kompletnie zastopowała i pozwoliła się wychłostać (0:4). To samo na filmiku. Gracze "czerwoni" prowadzą w okrętach 9:4, potem 7:2, zaczynają zajmować bazę przeciwników... i NAGLE zupełnie przestają grać. Popełniają przy tym seryjnie tak karygodne błędy, że trudno o podobne nawet w bitwach z botami.

- połowa bitwy, walczą ze sobą dwa Leniny. Bohater filmiku nie traci ani jednego HP, przeciwny Lenin idzie na dno (OK, zatopił sąsiedniego Izmaila). Hmm, to ja też chcę takiego rywala, który nie zabierze mi HP nawet na dystansie 4-5 km :-)

- szesnasta minuta bitwa, przewaga "czerwonych" 2:5. Lenin walczy z Colorado, Izmailem i Grafem Spee jednocześnie. Cała trójka przeciwników ustawia się elegancko burtą do wroga, po czym strzelają z AP w Lenina, idącego dziobem. No, mistrzostwo świata, panowie :-))) Izmail paraduje burtą tak długo, aż Lenin posyła go na dno. Colorado, zamiast zrobić użytek ze swoich potężnych dział na dystansie 8 km, manewrować, płynąć "po skosie"  - czeka na śmiertelną cytadelę. Graf Spee strzela torpedy w takiej odległości od celu, że pomiędzy zmieściłby się Kurfurst. W innej sytuacji napisałbym - paraolimpiada - tyle że paraolimpijczycy potrafili nieraz przywieźć więcej medali niż zdrowi zawodnicy. W ciągu 2 minut z okładem Lenin oddał 5 salw: 2 i 3 - zatopiony Colorado, 4- zatopiony Izmail, 5- zatopiony G. Spee (1. salwa go uszkodziła). Wpadło przy tym 5 cytadel i 3 medale.

-żeby było śmieszniej, niszczyciel Szimka, zamiast im pomóc, szukał w tym czasie drogi do Narni, parkując przy bocznej linii. A wystarczyło podejść i sypnąć torpedami w bok pancernika. Tylko po co? I tak, dzięki ciężkiej "współpracy" czerwonego teamu, udało się przegrać niemal wygraną bitwę.

O niektórych b. dobrych graczach (jak kiedyś o lobuzie) napisano, że wygraliby bitwę nawet na desce do prasowania :-))) Podejrzewam, że mieliśmy w powyższym filmiku taki sam przypadek: okręt przeciętny, ale prowadzony przez świetnego gracza, odkręcił losy bitwy. No i jeszcze to MM... Znacznie częściej zdarza się, że 1-2 ósemki trafia/ją na stado dziesiątek, niż na szóstki i siódemki. Jak zagrałby Lenin, gdyby zamiast wspomnianych Colorado i Izmaila, trafił na Lamerora i Wielką Kiełbasę? Lameror nawet nie musiałby zmieniać amunicji, a skątowanie nic by Leninowi nie dało. Przy ograniczonej liczbie R-ek ruski okręt zostałby po prostu usmażony na kolację potężnymi HE-kami Anglika. OK, to są dziesiątki. A co z krążownikami z T8? Chyba niejeden ogarnięty kierowca krążka wie już, że podpalenie Ruska (by "wyciągnąć" mu ograniczone R-ki, czy zwykłe naprawki - to nie Nelson) jest najlepszym sposobem, by się go pozbyć. Kutuzow z dymu, Cleve zza górki, Martel na reloadzie, Atago HE + torpy z niewidki, Eugen ratujący się naprawką... niebezpieczeństw jest wiele. Dobry gracz będzie w stanie ukryć wady Lenina i wykorzystać jego zalety, niestety dla słabego gracza łatwopalność i duży rozrzut dział (przy walce na dystans) rosyjskiego premium BB będą na pewno frustrujące.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
435 posts
25,744 battles

Kupil bym ale 30% kupon mi sie skonczyl niewykorzystany.

Lumberjack zalatw mi kupon spowrotem to biere lenina.

Bede 3 znanym Polakiem ktory go kupil

• Funny 3

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
435 posts
25,744 battles
24 minutes ago, zdzislawdyrma said:

ale najbardziej znany polak go nie kupi

Moglby kupic dla kota ale ni mo karty kredytofej

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
435 posts
25,744 battles

Ale Pryzes ma

[TORCH]
Players
1,072 posts
25,419 battles
On 5/13/2019 at 9:31 AM, MageT91 said:

MageT przez ciebie i twoją receke ktoś miał do mnie pretensje na Zao że go z 12km full hp zdjąłem na salwe. "To nie możliwe, MageT mówił że to nic nie trafia".... Następnego dnia podobna sytuacja i też odnośnie twojej recenzji. Fajnie dostawać skargi bezsensowne. 

[BUSHI]
Players
3,336 posts
17,501 battles

Gość chyba nie grał tego na trzeźwo. Przez pierwsze prawie 7 minut kampi i wodzi celownikiem po planszy. Wybiera, przebiera, a w efekcie decyduje się na kilkukrotny ostrzał wrogiego Lenina ... mając zaznaczenie celu na Hipperze, idącego przed nim. Widać dlaczego warto stosować mod zmieniający kolor kółka zaznaczenia na czerwony. W efekcie przez 7 minut wbija "całe" 10k. Przewinąłem do połowy meczu i gość wymęczył 20k. Dalej nie chciało mi się oglądać. Gdyby to była gra solo, a nie w zespole 3 osobowym, to takim stylem pewnie robiliśmy by jakieś 50% WR.

edit. Nie myliłem się. Ma nawet niższy o 2% ;-). Ma jednak bardzo mało bitew i widocznie trafił na takich, co mają jeszcze mniej.

• Cool 1

Players
1,387 posts
12,867 battles
5 godzin temu, Odo_Toothless napisał:

Gość chyba nie grał tego na trzeźwo.

Ale jeśli przyuważyłeś, co robili jego przeciwnicy - cała trójka od 16' minuty - to naprawdę nie wiem, kto w tej bitwie był bardziej po kilku głębszych. Sabotaż, ustawka jak w niejednym przekręconym meczu (do przerwy wygrywamy, a potem NAGLE przestajemy grać)??  Naprawdę, biez vodki etowo nie razbieriosz :-)) Graf Spee, który rzuca torpy w prawo, w lewo, ale nie w przeciwnika na środku :-))  Colorado, który zamiast zrobić użytek ze swoich 406 mm dział, ustawia się tak, że tarcza strzelnicza nie mogłaby bardziej zapraszać chętnych do strzału (omg, Colorado - to z komentarza na czacie). Trzeci pacjent - Izmail zamiast strzelać, płynąć "po skosie" (mam Izmaila, więc coś takiego trenuję) - ustawia się, szczela na odwal i czeka na wyrok. Kurczę, czemu ja nie mam takich łatwych przeciwników na rankedach??

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
284 posts
3,922 battles

To nie jest "okręt" zasługujący na miano BB, zbiera wszystko - bo ogromny, nawet dziób wygląda jak rufa, AA praktycznie nie istnieje, myśliwce jeszcze niczego mi nie zestrzeliły - uciekają przed wrogiem? Jedyny plus, szybko obracające się wieże - działa owszem trafiają - ale nawet w Ibuki bokiem niewiele zrobią, nieważne czy walisz PP czy OB, skutek mizerny. Wygrałem go za darmo i bez żalu sprzedam, Nelson przy nim jest OP ;) 

P.S.

Zrobiłem nim z 10 bitew, sądziłem że znajdę taktykę dla niego, myliłem się.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.