Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6,138 comments in this topic

Recommended Posts

1,871 posts
12,451 battles

Předpokládám, že asi netřeba imse valchovat, zvláště když se sám práskl.

Dnes je to na randomu obzvláště vypečené a pokud nejedu osvědčené singleplayer stroje typu Kiev, tak mám vysledky také rudé. Bitvy na TX s trváním do pěti minut vám nedají zrovna šanci zahrát (muj Kuřbuřt, když už se tady ve zpovědnici zpovídáme). Případně situace, kdy jste okolnostma donuceni s Nelsonem spotit Neptunovi a stát sám proti EDITvšem, jelikož je půl teamu AFK a zbytek mutantů deset minut ověřuje, zda je to "áčko" opravdu, ale opravdu capnuté.

Ten konkrétní Neptun mě ještě seřval, že nemám killy a vůbec! Co si myslím!

Pak jsem se mrkl a měl 48% a 25k avg dmg. Na ostatní jsem se raději nedíval,, protože jsem byl indisponován

caf9ab8cf5e7991805fb9c9d491a6fda.jpg

Imsovi jen doporučím, aby to neškrabal a uvědomil si, kdy je dobré skončit včas.

Jo a klasická rada s plutonkem dnes také tak úplně neplatí. Takovej Rolf se mi rozbil (AKA #ROLFQUIT) hned po první bitvě, že pane Zeman?

Každopádně jsem měl karmu 90 a chat ban je na cestě. Snad to doručuje Česká pošta.....

Edited by Kampa1987
Vulgarismy
  • Cool 3

3,548 posts
15,725 battles

Jak praví klasik - "Náčelníku, děkuju ti, že jsi se mě zastal" .

Jedna modelová z dneška: Sever odspodu, vysazenej jsem před A - jedu na A s Fletcherem. Cap je náš, ale k capu jede shora Lion a pri skale se do capu plíží Minotaur a usídlí se za tím záhybem v A, takze na nej střílet nemuzu a dojet si pro nej by byla sebevrazda.  Rikam si, nase obe BB ho budou mit jako lahudku. Radar, pak Hydro => 140s je ten Minotaur nasvícenej. Nic se neděje. Fletcher sejmutej Minotaurem, já zdevastovanej Lionem a koukám - Iowa s F.d.G mají dávno otočeno a pokračují ve spanilé jízdě rovnoběžně s bázemi v uctivé vzdálenosti od bází a nestřílí. A takhle podobně se to tahne od včera.

[IDDQD] LucyCZ
469 posts
6,253 battles
13 hours ago, TheComedian1983 said:

Předpokládám, že asi netřeba imse valchovat, zvláště když se sám práskl.

Dnes je to na randomu obzvláště vypečené a pokud nejedu osvědčené singleplayer stroje typu Kiev, tak mám vysledky také rudé. Bitvy na TX s trváním do pěti minut vám nedají zrovna šanci zahrát (muj Kuřbuřt, když už se tady ve zpovědnici zpovídáme). Případně situace, kdy jste okolnostma donuceni s Nelsonem spotit Neptunovi a stát sám proti EDITvšem, jelikož je půl teamu AFK a zbytek mutantů deset minut ověřuje, zda je to "áčko" opravdu, ale opravdu capnuté.

Ten konkrétní Neptun mě ještě seřval, že nemám killy a vůbec! Co si myslím!

Pak jsem se mrkl a měl 48% a 25k avg dmg. Na ostatní jsem se raději nedíval,, protože jsem byl indisponován

caf9ab8cf5e7991805fb9c9d491a6fda.jpg

Imsovi jen doporučím, aby to neškrabal a uvědomil si, kdy je dobré skončit včas.

Jo a klasická rada s plutonkem dnes také tak úplně neplatí. Takovej Rolf se mi rozbil (AKA #ROLFQUIT) hned po první bitvě, že pane Zeman?

Každopádně jsem měl karmu 90 a chat ban je na cestě. Snad to doručuje Česká pošta.....

Hm lzickou ci nehtem malicku na leve noze? 

[IDDQD] XFanthomas
10 posts
5,946 battles

Dnešní(a včerejší ) den je(byl) opravdu úžasnej. Po 4 prohrách jsem to zabalil. Ale zase jsem byl svědkem toho jak naše Shokaku přišla za 5 min o všechny stíhače a následně jsem konečně zažil jak fungují německé Ap bomby na KGV. :Smile_teethhappy:.Pak čapíka co se několik minut tvrdohlavě snažil projet skrz mojí Missouri.Ne neprojel.Dále oblíbená taktika "jedeme AB" kdy všechny naše lodě zamíří na A, které už nikdy neopustí. 

• Cool 1

[T-N-T] Toivia
981 posts
6,070 battles

No, já si vlastně na posledních pár dní nemůžu stěžovat, tolik vyloženě idiotských týmů jsem ani neměl - ostatně díky tomu se zase škrábu s winratem pomalu nahoru po posledních dvou měsících proher.

Ale postesknu si: Jaká by to byla krásná hra, kdyby se všichni zezačátku vrhli kupředu a dostali se alespoň tak na 10km od nepřítele. Konečně by většina lodí byla spotnutá vícero našinci (docela kámen úrazu s Fiji, když jste jediný, kdo jede na capy a zároveň spotuje nepřátele). No a taky by se daly využít všechny německé bitevky na plný potenciál. Missouri* by konečně mohla využít radar beztoho, aby musela vjíždět do enemy týmu sama...

* Když se tak zpovídáme, s Missouri jsem rajče. PR krásných kulatých 1000. Zkrátka mi to nedá a snažím se na capech lovit nepřátelské torpédoborce ze smoků. Bohužel to s sebou nese krátký věk dožití (10% přežitých her) a ony červené staty. Když ona je to ale taková zábava. A upřímně, bez mého obětování bychom většinou nevyhráli a cap nikdy nezískali - sice se holedbám, ale věřím, že tomu tak je. Teprve když se mi šplouchá na můstku zpravidla vyráží kurážné bitevky (full hp) do bitvy.

22 posts
10,085 battles

Tak to je dobrý, když ti to tak pěkně jde. Mě zas poslední dobou WG sype do takových obludárií, že se nestačím divit. Dobrý 2/3 týmu si to pletou s hrou na schovávanou a mnozí se vůbec nestydí hned po startu uhánět do rohu a volat o pomoc. Ať hraju torpédoborce, křižníky nebo bitevky, všecko je stejný. Uvedu dva konkrétní případy.

1) Bitevka. Sám spotuju, sám capuju, sám zruším křižník a torpédoborec. Pak se na mě vyvalí tři bitevky se dvěma křižníky a - tramtaradá, hurá za Neptunem. Následně se ten jejich vítěznej svaz vrhne na naši afk letadlovku a pošle ji za mnou. Blbec s druhou letadlovkou se celou dobu ani nehne (natož aby mi nějakým érem pomohl), stojí vedle toho afk nešťastníka a když do něj začnou bušit, tak vříská SOS. Tož jsem to vypnul a když jsem se po bitvě podíval na výsledky, na naší straně se hrdě skvěly dvě potopené lodě. Ty co jsem na začátku zrubal já.

2) Křižník. S nějakým Polákem na křižníku jsme capli prostor a vykostili dva torpédoborce. Naše torpédoborce samozřejmě někde v rohu. Společnými silami jsme ale uďobali a utorpédovali bitevku, což Polák bohužel nepřežil. Naši nicméně ožili a - ejhle! Když viděli prostor, kde není nepřítel, z nepochopitelných důvodů se do něj nahrnuli v počtu asi sedmi existencí. Až jsem si připadal jak kachna s mláďátkama kolem. "Můj" Polák mě na chatu vyzýval, abych ho pomstil, jenže jsem mu byl suše nucen oznámit, že se potápím, protože ten žabožrout (říkal si Jean Michel Jarré nebo tak nějak) s francouzským křižníkem (jak jinak!), co teď zdrhá před spravedlivou pomstou do mě nakouřil dvě torpéda. Tož jsme si s Polákem aspoň pokecali a zasmáli se. Kachničky se mezitím jedna po druhé poroučely ke dnu, aniž potopily byť i jen krabičku od sirek.

Inu, jak prohlásil Ivan Trojan v seriálu Svět pod hlavou: "Život, soudružko doktorko, je plnej překvapení. A proto ho máme tak rádi.:Smile_Default:

• Cool 2

670 posts
10,068 battles

Teď jsem měl v týmu 3 borce v divizi TTT+TWA(Zao, Hin, Minotaur)  a dostali jsme takový klepec od nějakých nýmándů, že za 8 minut bylo po všem. Chtěli jestli bych se svým Gearingem  s něma nejel na C...ok jedu. Smokuju, spotuju na C (A+B obsadili enemáci) za nulové podpory mi zbyde sotva 4t.hp, bo borci po chvíli odtáhli pro změnu směrem k B. Neobsadili jsme ani jeden cap...je konec, mám nastřílených sotva 13 t. dmg  a jsem v tabulce někde mezi těma "třema borcema". No jestli já mám litr vína, tak oni museli mít minimálně 1/2 litru rumu každý, panoptikum hadra:Smile-_tongue:

3,548 posts
15,725 battles
13 hours ago, ladisg said:

Teď jsem měl v týmu 3 borce v divizi TTT+TWA(Zao, Hin, Minotaur)  a dostali jsme takový klepec od nějakých nýmándů, že za 8 minut bylo po všem. Chtěli jestli bych se svým Gearingem  s něma nejel na C...ok jedu. Smokuju, spotuju na C (A+B obsadili enemáci) za nulové podpory mi zbyde sotva 4t.hp, bo borci po chvíli odtáhli pro změnu směrem k B. Neobsadili jsme ani jeden cap...je konec, mám nastřílených sotva 13 t. dmg  a jsem v tabulce někde mezi těma "třema borcema". No jestli já mám litr vína, tak oni museli mít minimálně 1/2 litru rumu každý, panoptikum hadra:Smile-_tongue:

Jo, tak tyhle sváteční borce jsem mel vcera v teamu taky... jako bychom zacinali -3.

Jinak jsem mel 2x roztristene ostrovy - V jedny hre jsem mel 2 divize - 3x schima a 3xBB (Bis, Tpz, Iowa). Jedna nedivizni BB se snazila capnout A (ja capoval B), protoze borci v Shima se o bazi nezajimali a honili si zrejme DMG, coz se jim stejne nepodarilo.

Druha a posledni hra vecera a asi nadlouho moje posledni hra v lodich - nase divize Midway+2xMontana na me strane. Nasel jsem si vzhledem k vyvijejici situaci celkem peknou polohu za ostruvkem, kde jsem jednak mohl kryt nase DD a zaroven chranen ostruvkem jsem mohl zacit obstastnovat prijizdejici enemy Missouri, Roona a Bismarka. Nez jsem stacil udelat dmg, oba borci se rozhodli, ze T8 a T9 BB + T9 CA je na ne moc a ze se schovaji za stejny ostruvek jako ja - takze me proste brutalne vystrcili zpoza ostrova pekne do bitvy - takze dno. Oni za tim ostruvkem vydrzeli celou, pomerne kratkou, bitvu. Super divize, CV 0.

[IDDQD] S4h3L
1,590 posts
8,367 battles

1 minúta a enemy Ognevoi sa zabil, enemy Shimy brázdili okraje mapy (každá mala vlastnú stranu) a capovať museli BBčka, bitka naprd ale aspoň som bol v tom správnom tíme

Včerajšok neskončil, včerajšok trvá

1,871 posts
12,451 battles

Už jsem i hledal jak je to se svátkama v EU, které by případně daly vodítko k současnému dění na randomu, ale nic velkého není. Specificky jsem se koukal na němce a... nic :Smile_amazed:

Bitvy jezdím čím dál více yolo, jinak si ani nevystřelím. Je naprosto normální, že celej team hned na začátku udělá čelem vzad a zastaví je až lajna.

Trvá to druhý den. Spousta lidí mi potvrdila obdobné dojmy a já to prostě nechápu.

Je to jak neděle po obědě, ale mnohem mnohem víc intenzivnější.

Má někdo nějaké vysvětlení tohoto zombie úkazu?

• Cool 1

[BL4CK] Sexy_Redhead
445 posts
13,232 battles
3 minutes ago, TheComedian1983 said:

Už jsem i hledal jak je to se svátkama v EU, které by případně daly vodítko k současnému dění na randomu, ale nic velkého není. Specificky jsem se koukal na němce a... nic :Smile_amazed:

Bitvy jezdím čím dál více yolo, jinak si ani nevystřelím. Je naprosto normální, že celej team hned na začátku udělá čelem vzad a zastaví je až lajna.

Trvá to druhý den. Spousta lidí mi potvrdila obdobné dojmy a já to prostě nechápu.

Možno väčší nával biomasy ako obvykle? :Smile_trollface:

[IDDQD] LucyCZ
469 posts
6,253 battles
19 minutes ago, TheComedian1983 said:

Kua to jsem myslela že si jednu dvě bitvy dám :cap_money:a ona kulovka, trápení trvá? Pffffffffff :etc_swear:

[T-N-T] Sigimundus
Players, In AlfaTesters
2,429 posts
7,140 battles

Nevim asi kazdy jezdime jiny random jelikoz ja si na tymi nemuzu ztezovat

1,871 posts
12,451 battles

Takže děkuji.

Zajímavé zážitky dneška a včerejška nás donutili podumat co za tím vězí a máme podezřelého.

Steam.

Asi to částečně dáva smysl a člověk pak lépe porozumí těm lumíkům co má v teamu.

Co se mě týká tak výsledkem těchto dvou dnů je můj první 14-ti denní chatban a má chuť dát si pauzu, protože smysl hry (zábava) se vytrácí.

Pozitivní je, že ten odpad co je teď na randomu má povětšinou boty na suchej zip a pozornost dokáže udržet asi tak jako tříleté dítě, tudíž velmi brzy tito obludní Lájošové s hrou skončí. Doufám.

Každopádně ráno moudřejší večera.

Zatím ahoy a ještě jednou děkuji WG za vskutku nevšední zážítky

• Cool 1

[IDDQD] LucyCZ
469 posts
6,253 battles
20 minutes ago, TheComedian1983 said:

Takže děkuji.

Zajímavé zážitky dneška a včerejška nás donutili podumat co za tím vězí a máme podezřelého.

Steam.

Asi to částečně dáva smysl a člověk pak lépe porozumí těm lumíkům co má v teamu.

Co se mě týká tak výsledkem těchto dvou dnů je můj první 14-ti denní chatban a má chuť dát si pauzu, protože smysl hry (zábava) se vytrácí.

Pozitivní je, že ten odpad co je teď na randomu má povětšinou boty na suchej zip a pozornost dokáže udržet asi tak jako tříleté dítě, tudíž velmi brzy tito obludní Lájošové s hrou skončí. Doufám.

Zatím ahoy a ještě jednou děkuji WG za vskutku nevšední zážítky

Myslela jsem ze tu vypises ty svatky, ktere jsi nasel - tot jest pricina? Steam asi nein. :Smile_great:

22 posts
10,085 battles

Poslušně hlásím, že i mé maličkosti sranda nadále přetrvává. Dal jsem dneska asi 15 bitev, získal jsem 3 x Spojenec, 3 x Velká ráže, 2 x Kraken a - 2 výhry. Z toho vyplývá, že když chce člověk vyhrát, musí skoro půlku nepřátel potopit sám.

[IDDQD] LucyCZ
469 posts
6,253 battles
2 hours ago, TheComedian1983 said:

:etc_red_button:+:Smile-angry:+:etc_swear: = :fish_sleep::fish_book:..... :Smile_trollface:

....... :Smile_honoring:

[IDDQD] Rock_n_Rolf
466 posts
7,459 battles

Za posledních pár dní byl zaznamenán další ohromný propad v úrovni gameplaye napříč všemy týry. Zdaleka nejsem jediný kdo tohle zaznamenal a už vůbec nejsem jediný komu to brutálně ničí nervy.

Jsou snad nějaké prázdniny o kterých nevím či co? Nebo děcka dostaly uhelný prázdniny? Když už jsme u uhlí doufám že ho dostanou pod stromeček protože za ty herní výkony které předvádějí si nic jiného nezaslouží! :Smile_teethhappy:

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.