• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

5,583 posts in this topic

17 hours ago, ladisg said:

Tvl ta loď má iontové štíty ne? :Smile-_tongue: ...já měl šimpanze

worldofwarships_2017-09-20_17-31-13-79.p

Asi to nejak prehaneji ... Naletel na me s Atlantou - nejen, ze 2 DB prosly pres sputenou AA obranu, ale oba!!! se trefily a z full HP jsem byl na 0.

17 hours ago, ladisg said:

Tvl ta loď má iontové štíty ne? :Smile-_tongue: ...já měl šimpanze

worldofwarships_2017-09-20_17-31-13-79.p

Vzhledem k tomu ze GZ ma armor za ktery by se nestydel kdejaky CA tak s HE munici od Schmi mu moc neudelas

37 minutes ago, ims21 said:

Asi to nejak prehaneji ... Naletel na me s Atlantou - nejen, ze 2 DB prosly pres sputenou AA obranu, ale oba!!! se trefily a z full HP jsem byl na 0.

Tak pokud to byli AP na manualni shoz tak to bohate staci i 2-3 zasahy a jdes ke dnu

Pelášil ode mě a mezi náma bylo ještě Yamato, tak jsem se ho pokusil (marně) zapálit a věnovat se pak tomu Yamatu. No vys.al jsem se po chvíli na něj:Smile_Default:

42 minutes ago, ladisg said:

Pelášil ode mě a mezi náma bylo ještě Yamato, tak jsem se ho pokusil (marně) zapálit a věnovat se pak tomu Yamatu. No vys.al jsem se po chvíli na něj:Smile_Default:

Priste zkus AP obloukem na letovou palubu. . . sice nezapaluji ale aspon delaji damage ::)

2 hours ago, Sigimundus said:

Vzhledem k tomu ze GZ ma armor za ktery by se nestydel kdejaky CA tak s HE munici od Schmi mu moc neudelas

Tak pokud to byli AP na manualni shoz tak to bohate staci i 2-3 zasahy a jdes ke dnu

No, me slo spis o to, ze vubec proletel (letela jen jedna letka) a o to RNG ... ze dvou stihacu se trefili dva. Na Saipanu z 9 trefi 2-3.

1 hour ago, Sigimundus said:

Priste zkus AP obloukem na letovou palubu. . . sice nezapaluji ale aspon delaji damage ::)

Já to vím, ale trpím jakýmsi blokem, že jakmile spustím s DDs kulometnou HE palbu, "neumím" přepnout na AP, ikdyž vím že by v tu chvíli způsobili větší dmg:Smile-_tongue:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.