Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zaměřeno na komunitu – Duben 2019

27 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár
1,577 posts
11,147 battles

Mňo - komunitní sraz v Brně 1.6. :fish_panic:

[_CSR_]
Players
238 posts
6,283 battles

Gratulace Korzárům : LucyCZ, TheComedian1986, Wolffnstein, yaketymasq, Stratos_HF a dadasan789!  Je sympatické že existuje uznání za práci v komunitě :cap_like:

• Cool 6

Players
172 posts
10,734 battles
22 minutes ago, lieutenant_42 said:

Gratulace Korzárům : LucyCZ, TheComedian1986, Wolffnstein, yaketymasq, Stratos_HF a dadasan789!  Je sympatické že existuje uznání za práci v komunitě :cap_like:

Jo bezva práce :cap_win:.

• Cool 3

[R_R]
Community Contributor
195 posts
4,830 battles

Všem korzárům gratuluji a jen tak dál. A jsem rád , že je tam človíček i od nás z R_R

• Cool 3

Alpha Tester, Players
2,939 posts
17,904 battles
Před 1 hodinou lieutenant_42 řekl/a:

Mládnu každým dnem :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 3

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
84 posts
7,898 battles

Gratulka korzárům. Děkujeme vám za vše, co pro nás děláte. 

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,913 posts
3,466 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Mládnu každým dnem :Smile_trollface:

kruci :Smile_facepalm:

• Cool 1
  • Funny 2

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
166 posts
2,299 battles

Dovolím si pripojiť sa k gratulácii Korzárom. A na to sa napijeme! Pusser's Blue Label už je naliaty. NA ZDRAVIE :Smile_great:

EDIT: Tak to nie je rum pre mňa.. Sailor Jerry mi vyhovuje viac.

EDIT2: tak som sa dozvedela,  že blue label fľaška bola len kamufláž,  a bol mi zákerne vnútený Pusser's Overproof..

Edited by VeronikaSVK
  • Cool 2
  • Funny 2

[_CSR_]
Players
238 posts
6,283 battles
Před 5 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Mládnu každým dnem

Neboj to přejde :Smile_teethhappy:

• Boring 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,913 posts
3,466 battles
12 hours ago, TheComedian1983 said:

:Smile_teethhappy:

Sorry :Smile_veryhappy:

• Cool 1

[BL4CK]
Community Contributor
84 posts
18,353 battles

LucyCZ, TheComedian1983WolffnsteinyaketymasqStratos_HF, dadasan789. Měly by mi v průběhu měsíce dorazit nějaké kódy, tak vám odložím.

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár
1,577 posts
11,147 battles
Před 3 hodinami Vojcek1986 řekl/a:

LucyCZ, TheComedian1983WolffnsteinyaketymasqStratos_HF, dadasan789. Měly by mi v průběhu měsíce dorazit nějaké kódy, tak vám odložím.

Oh díky - jak psal Com něco s nima vymyslíme  :Smile_honoring:

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
2,889 posts
4,750 battles
3 hours ago, Vojcek1986 said:

Poprosil bych kodík z Kutuzovem :Smile_medal: a ne nikomu ho nedám :Smile_teethhappy:

Děkuji

Možná vymyslím nějakou rychlovku o tyto kodíky

• Cool 1

Alpha Tester, Players
2,939 posts
17,904 battles

Tak @Vojcek1986 jak řekl, tak udělal. Díky chlape!

A já dám v sobotu nebo v neděli (do pátku upřesním datum) všem šanci onen kodík získat. Je to mini akce, tak nebudu zakládat topic kvůlivá jednomu kódu.
Budete mít den na to mě najít a potopit. Komu se to povede a pošle sem, nebo přímo mě via PM, screen potvrzující zářez, dostane onen kodík. Bude se jezdit T8 - T10 only ať mě nehledáte napříč tiery.
Když se to nepovede použiji ho pro sebe.

Spojler

Všem se dopředu omlouvám, že nebudu případně ve hře reagovat, ale korzárské povinnosti jsem asi trochu přepískl, nechal se unést a mám čerstvě permaban na chat :Smile_hiding:
A vzhledem k uvedenému nemohu psát a ani se nemohu ventilovat, když jde pára z uší, tak veškerou tu energii vrážím do urputného hraní, takže si vás všechny namažu na chleba! :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Jo a mám takové echo, že dalších pár kodíků páně Vojcka bude asi obdobně k mání, tak sledujte forum!
A Vojcku ještě jednou díky :Smile_honoring:

edit: @LucyCZ jde do toho také, takže zatím min. dva CCT kódy budou v oběhu :Smile-_tongue:
edit vol. II: @Wolffnstein do toho jde taky, takže tří kodíky
Pokud budeme v divizi, tak nezbejvá než popřát hodně štěstí :Smile_trollface:

• Cool 4

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
40 posts
8,335 battles
V 4. 6. 2019 v 22:24 TheComedian1983 řekl/a:

Tak @Vojcek1986 jak řekl, tak udělal. Díky chlape!

A já dám v sobotu nebo v neděli (do pátku upřesním datum) všem šanci onen kodík získat. Je to mini akce, tak nebudu zakládat topic kvůlivá jednomu kódu.
Budete mít den na to mě najít a potopit. Komu se to povede a pošle sem, nebo přímo mě via PM, screen potvrzující zářez, dostane onen kodík. Bude se jezdit T8 - T10 only ať mě nehledáte napříč tiery.
Když se to nepovede použiji ho pro sebe.

Skrýt obsah

Všem se dopředu omlouvám, že nebudu případně ve hře reagovat, ale korzárské povinnosti jsem asi trochu přepískl, nechal se unést a mám čerstvě permaban na chat :Smile_hiding:
A vzhledem k uvedenému nemohu psát a ani se nemohu ventilovat, když jde pára z uší, tak veškerou tu energii vrážím do urputného hraní, takže si vás všechny namažu na chleba! :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Jo a mám takové echo, že dalších pár kodíků páně Vojcka bude asi obdobně k mání, tak sledujte forum!
A Vojcku ještě jednou díky :Smile_honoring:

edit: @LucyCZ jde do toho také, takže zatím min. dva CCT kódy budou v oběhu :Smile-_tongue:
edit vol. II: @Wolffnstein do toho jde taky, takže tří kodíky
Pokud budeme v divizi, tak nezbejvá než popřát hodně štěstí :Smile_trollface:

Mám plán. Vnutim se vám do divize s DD a pár torpéd do boku hned na startu a je to doma. :Smile_playing:

Alpha Tester, Players
2,939 posts
17,904 battles

Mňo.
V mém postu je řeč pouze o potopení či zářezu :Smile_teethhappy:
Já se však nebojím vlka nic a vím moc dobře, jak těžký je dnes TK. Koneckonců dříve jsem si tak pomáhal s upouštěním páry a napomáhal svému WR. Moje tisíckrát omleté "Hraju na win" jsem vždy bral dost důsledně. A někdy nepřátel není jen dvanáct...

Players
135 posts
14,577 battles
Před 14 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Mňo.
V mém postu je řeč pouze o potopení či zářezu :Smile_teethhappy:
Já se však nebojím vlka nic a vím moc dobře, jak těžký je dnes TK. Koneckonců dříve jsem si tak pomáhal s upouštěním páry a napomáhal svému WR. Moje tisíckrát omleté "Hraju na win" jsem vždy bral dost důsledně. A někdy nepřátel není jen dvanáct...

Mně to povídej. :fish_panic: Včera do Tebe nasolím 9 + tojpéd a krom změny barvy a nějakého následného nesrozumitelného upozornění od WG, že střílím do vlastních, ani pendrek :cap_fainting:.

• Funny 4

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
40 posts
8,335 battles
Před 2 hodinami OscarVonReuental řekl/a:

Mně to povídej. :fish_panic: Včera do Tebe nasolím 9 + tojpéd a krom změny barvy a nějakého následného nesrozumitelného upozornění od WG, že střílím do vlastních, ani pendrek :cap_fainting:.

To už nejde vlastního ani vytorpit?  :Smile_facepalm:

Alpha Tester, Players
2,939 posts
17,904 battles
Před 53 minutami Mirek_25 řekl/a:

To už nejde vlastního ani vytorpit?  :Smile_facepalm:

Už dlouho.
WG v reakci na (specificky IJN CA) zásahy torpů do vlastních, vesměs vyrušilo možnost TK. Kde jsou ty časy, kdy ram fungoval pro všechny stejně :Smile_teethhappy:
Ale kde je vůle, je i cesta.
Dnes jsem s Šícím strojem četl " useless Harugumo ". Tři killy a dva solo capy na kontě... hm. Co náše druhá Singerovka? Dva killy. Aha.
Tak kouknu jak si stojí bitva. Dobré. Totální převaha a relativní nemožnost prohrát, leda by pět lodí bouchlo naráz. Jedu kolem chytráka a přátelsky ho trefím tak jak to má rád.
Potracenka reaguje jak Pavlovův pes a dá mě za půl hp a zrůžoví.
Já, už připraven, mu bloknu cestu a chystám se ho vytrolit do maximálního amoku tím, že mě bude ramovat a postupně se o mě zabije. Dmg se násobí.
Bohužel bitva skončila moc brzy, ale růžovku bude mít asi dlouhou :Smile_trollface:
A ano. Měl skryté staty.
Jak říkám. Když se chce, všechno jde :Smile_great:

• Funny 5

[IDDQD]
Privateer
2,889 posts
4,750 battles

Cože ? V neděli hon na Komedianta ?

V tom případku tuto bohulibou činnost podpořím . Co tak litrem dublonů za jeho hlavu . :Smile_hiding::Smile_trollface:

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.