Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.8.4: Runda 2.

14 comments in this topic

Recommended Posts

[-FZO-]
Players
4,335 posts
10,425 battles

Wygraj 15 bitew na randomie na PT. 

Ciekawe ile razy należy napisać, że takie zadania to wylęgarnia cfaniaków AFKów (wchodzących do gry tylko po to by od razu z niej wyjść i mieć 50% szans na zrobienie kawałka zadania bez minimalnego wkładu własnego), żeby ktoś coś z tym zrobił?

Nie można byłoby chociaż dać dodatkowego warunku, np. TOP10 albo min. 100 xp w bitwie zdobyte?

Natomiast obietnica premki 6T za w miarę aktywny udział w PT - moim zdaniem jest krokiem w dobrą stronę, pozwalającą liczyć, że to serwer PT będzie służył do testowania :)

A do tego jest liczba mnoga: "specjalne kontenery z okrętami premium VI poziomu" - jeśli to nie błąd i za testy będzie więcej niż jeden kontener z premką 6T, to 5 z plusem za pomysł dla autora.

edit.

W wersji angielskiej jest jednak liczba pojedyncza: "Premium Ship VI special container", ech tłumacze, tłumacze...

• Cool 3

[B-EYE]
Players
215 posts
10,008 battles

mam pytanie czy na serwerze testowym loguje się na swoje konto czy musze zrobić nowe konto dla tego serwera ?

[-FZO-]
Players
4,335 posts
10,425 battles
14 minuty temu, 1031 napisał:

mam pytanie czy na serwerze testowym loguje się na swoje konto czy musze zrobić nowe konto dla tego serwera ?

Zakładasz nowe konto, ale na ten sam adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać nagrody za PT na konto główne.

• Cool 1

[1FA]
Players
7 posts
3,618 battles

Czy serwer testowy aktualnie działa? Nie mogę się zalogować, więc zgłosiłem to do supportu i dostałem odpowiedź:

"W aktualnym momencie serwer testowy jest wyłączony ze względu na brak testów.

O dacie następnego testu dowiesz się z naszego forum, oraz strony gry smile.png "

• Funny 1

WG Staff
1,978 posts
3,490 battles
37 minutes ago, Carrington_ said:

Czy serwer testowy aktualnie działa? Nie mogę się zalogować, więc zgłosiłem to do supportu i dostałem odpowiedź:

"W aktualnym momencie serwer testowy jest wyłączony ze względu na brak testów.

O dacie następnego testu dowiesz się z naszego forum, oraz strony gry smile.png "

Działa, mogę prosić o numer ticketu i screenshot odpowiedzi na priv? 

Players
253 posts
10,812 battles

Ktoś  w WG papuguje :Smile_veryhappy:

shot-19_05.09_12_48.03-0174.thumb.jpg.1283e2a1491c06e22d0d01a6bfaae1e0.jpg

stalin_twitt.jpg.061b6359d892fb2ad0b14db4c978ddad.jpg

death-of-stalin-2.thumb.jpg.391b884067afe858938676e7be06732f.jpg

Kadry z filmu 'Śmierć Stalina"

Film (swoją drogą świetny) został w Rosji zakazany, tak że ten..uważajcie bo ktoś doniesie..i do łagru.

Występuje w nim również Lumberjack,tyle że już starszy niż w aktualnym awatarze :Smile_smile:

• Funny 1

[_AT_]
Players
2 posts
316 battles

Witam , mam problem z uruchomieniem tego linka który ma mnie przekierować po rejestracji na konto testowe , pisze abym go skopiował , a gdy wklejam do przeglądarki , wyświetla mi się intro gry tylko że po rosyjsku , czy ktoś moze wie co jest nie tak ? 

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
356 posts
12,177 battles

Drogie WG. Bug który się najbardziej rzuca w oczy to samoloty. Chociaż są wykryte to na minimapce nich nie widać. Nie widać tez sojuszniczych samolotów. Wiem ze jestem atakowany ale nie wiadomo skąd nadlatuje latająca swołocz wiec przełacznie sektorów AA mija się z celem . 

Players
69 posts
4,701 battles

Podczas rejestracji kliknełem ikonkę twicha, aby było szybciej.

Teraz podczas logowania do gry, nie ma tej ikonki, na wszystkich innych serwerach jest, na serwerach PT nie ma.

Gdy podaje w logowaniu login i hasło ręcznie - nie prawidłowe hasło lub login.

Świetnie to wymyślili, tak dla ludzi....

Players
18 posts
117 battles

czy w drugiej rundzie 0.8.4 też trzeba grać 1x, 3x i 15 ? aby dostać kontener z okrętem premium VI T ? czy wystarczy zrobić to zadanie raz na aktualkę 0.8.4 później 0.8.5 i 0.8.6

[DK-PL]
Players
27 posts
8,622 battles

Dlaczego w tytule nie ma Rundy 2 a jest Runda 1 i teraz ominęła mnie runda 2 testów? Data się zmieniła a tytuł nie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.