Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.4 - Test publiczny - Bitwy rankingowe z udziałem lotniskowców

3 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,994 posts
3,516 battles

Kapitanowie!

Jedną z kluczowych cech nowego sezonu będzie przyjęcie lotniskowców do bitew rankingowych! W przeciwieństwie do innych typów okrętów, lotniskowce nie są bezpośrednio kontrowane przez inne jednostki, więc nie mają większych problemów ze ściganiem samotnych okrętów. Problem pojawia się, gdy trzeba zaatakować całą grupę. Dlatego mapy i tryby wybrane do nowego sezonu pozwolą okrętom na wzajemne wsparcie w przeciwstawianiu się atakom z powietrza. W nowym sezonie każda drużyna będzie mogła mieć tylko jeden lotniskowiec.

Cały artykuł znajdziecie tutaj.

Dajcie znać co o tym myślicie poniżej!

Poniżej znajdziecie inne tematy dotyczące Testu Publicznego 0.8.4:

Players
3 posts
9,215 battles

Witam

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się miarodajnie w kwestii obecności lotniskowców na rankedach, bo rozegrałem za mało bitew z ich udziałem, ale z mojego własnego doświadczenia nie są ani mniej, ani bardziej zabójcze/"upierdliwe" dla innych klas, niż na randomach. Oczywiście na randomach jest ich więcej, ale też okrętów w drużynach jest więcej, co w pewnym stopniu się "balansuje". Niestety bitew rankingowych rozegrałem w obecnych testach zaledwie 14, przebijając się do 5tej rangi. Nie ma możliwości dalszego grania, bo graczy w koszyku 1-5 jest tak mało, że MM nie składa ani jednej bitwy. Testy kończą się niebawem, a chętnych do gry nadal za mało. O ile w rundzie 1 to jeszcze można było zaakceptować, o tyle w rundzie 2 sądziłem, że graczy będzie więcej, na tyle dużo, aby sklecić chociaż jedną bitwę na 20 minut czekania. A tu w godzinach "szczytu" max 10 graczy i lipa. Może gdyby misję na 15 zwycięstw zaliczało także na rankedach więcej ludków grałoby w tym trybie.

Pozdrawiam

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
280 posts
3,877 battles

Graczy byłoby więcej gdyby nie termin, w weekendy jest co robić, nawet w WoWs :cap_cool:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.