Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.4 - Všeobecná zpětná vazba

2 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,865 posts
3,435 battles

Kapitáni! :cap_horn:

Verze 0.8.4 přichází na Veřejný test! Vyzkoušejte všechny novinky a napište nám svou zpětnou vazbu! 

[SALIS]
Players
334 posts
12,106 battles

Co čekáte, že se otestuje v takovémhle matchmakingu? :cap_haloween::cap_haloween::cap_rambo:

Spoiler

shot-19_05.18_14_48.45-0558.thumb.jpg.84156106508c5a0edb05f5d4a7f225cb.jpg

Jinak jsou ty změny z mého pohledu spíše kosmetické. Hrál jsem jenom DDčka + 2 hry s CV; a nebyl problém si s torpédoborci zahrát, ale nejsem si jistý jestli je to těmi změnami nebo jenom tím prostředím test serveru, kde je celkově úroveň her a hráčů nižší. To čekání na načtení prvních letadel na začátku je sice otravné ale pokud to pomůže DDčkům tak proč ne...

Ta nová mapa, je dle mě, taková zvláštní. Velká hustota ostrovů, z nichž velká část je velmi nízká a dá se lehce přestřelit; nevím nevím… A přišla mi lepší ta verze se čtyřmi capy, aspoň je ten gameplay trochu jiný, než například na velmi podobné mapě "Loop" (aspoň myslím, že je to ona).

Ale na test jsem šel původně jenom proto abych se podíval jak moc "hrozná" je ta sbírka - a abych se přiznal tak mi přijde, že to není tak to celkem jde a je to první z těch historických sbírek kde se "i já" dozvídám nové informace :fish_book: Jenom mi tam chybí Vladimir Yurkevich, když už tam máte tolik konstruktérů, který také konstruoval jak Ganguty tak Izmaily.  Který velmi ovlivnil světové především teda civilní lodní stavitelství. Asi mu neodpustili, že utekl do Francie :cap_hmm: kde se teprve proslavil mimo jiné stavbou zaoceánské lodi Normandie. :cap_haloween: 

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.