Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Plánované změny letadlových lodí po 0.8.4

83 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,030 posts
20,251 battles
Před 1 hodinou erik_six řekl/a:

CV nedropne proti 2 lodím - tak tady si dovolím použít vlastní příklad dnešní bitvy (replay klidně dodám) byl jsem v Atlantě full AA s 8 BB a 6 BB ve jedné skupince skupince a enemácké CV 8LEX a 6 Furios na nás posílali jednu letku za druhou a opravdu jsem se BB snažil krýt co to šlo. Člověk by řekl, že takový svaz se v pohodě ubrání a ono ne. Jen asi 1 z 10 se podařilo sestřelit nálet bez dropu jinak vždy dropli a evidentně neměli problém posílat jednu letku za druhou tak dlouho (jó prý jsou letadla omezená a CV s nimi musí šetřit), až postupně nasvícením a vlastní prací sejmuli obě BB.

A celý svaz byl potopen, že ?

Beta Tester
63 posts
16,184 battles

Já v základě vůbec nevím, z jakého důvodu, nebo na základě jaké diskuze muselo dojít k tak významné změně u CV. Skutečně si myslím že za tím stojí lidi co podělali arty ve WoT a nechali se inspirovat u konkurence WT. Mohla se jen balancovat třída CV. 

Nedá se říct že jsou CV OP, ale jejich vliv na hru je obrovský. Není to o počtu přímých potopení lodí. Hlavně by mělo dojít k zamyšlení nad počtem letadel které jsou k dispozici, a k čemu vůbec vznikla třída bitevních letadel. Hláška o AA podporu naprosto k ničemu - té se nedočkáte. Jestli počty letadel zůstanou, tak nechápu proč lodě které mají možnost spotřebního doplňku AA nebo stíhač mají omezený počet na 3-5. Ke konci hry,  když se útočí na cap, nebo se snaží zaútočit na CV většinou již nemají nic k dispozici (AA ani stíhač).  Vůbec tento spotřební doplněk by měl být samostatný abych měl k dispozici jak AA tak např. hydro vyhledávač (radar), neomezený a obnovitelný. Ne že si mám vybírat a modlit se jestli ve hře budou CV nebo ne. RNG u AA obrany - to nechápu - jednou jste schopni sejmout ve stejné hře, při stejných spotř. doplňcích sejmout celou letku, podruhe netrefíte nic - co to je za blbost. Jak je započteno do AA DMG u křižníků CL které mají univerzální hlavní baterie, to nevím.

[ARP]
Players
48 posts
1,967 battles

Ono hláška o AA podporu je hlavně k ničemu, jelikož AA tak dodrbali že ti je prd platné mít u sebe i 2 heavy AA lodě :D 

[O-S-W]
Players
237 posts
10,864 battles
2 hours ago, mfabi said:

Já v základě vůbec nevím, z jakého důvodu, nebo na základě jaké diskuze muselo dojít k tak významné změně u CV. Skutečně si myslím že za tím stojí lidi co podělali arty ve WoT a nechali se inspirovat u konkurence WT. Mohla se jen balancovat třída CV. 

Nedá se říct že jsou CV OP, ale jejich vliv na hru je obrovský. Není to o počtu přímých potopení lodí. Hlavně by mělo dojít k zamyšlení nad počtem letadel které jsou k dispozici, a k čemu vůbec vznikla třída bitevních letadel. Hláška o AA podporu naprosto k ničemu - té se nedočkáte. Jestli počty letadel zůstanou, tak nechápu proč lodě které mají možnost spotřebního doplňku AA nebo stíhač mají omezený počet na 3-5. Ke konci hry,  když se útočí na cap, nebo se snaží zaútočit na CV většinou již nemají nic k dispozici (AA ani stíhač).  Vůbec tento spotřební doplněk by měl být samostatný abych měl k dispozici jak AA tak např. hydro vyhledávač (radar), neomezený a obnovitelný. Ne že si mám vybírat a modlit se jestli ve hře budou CV nebo ne. RNG u AA obrany - to nechápu - jednou jste schopni sejmout ve stejné hře, při stejných spotř. doplňcích sejmout celou letku, podruhe netrefíte nic - co to je za blbost. Jak je započteno do AA DMG u křižníků CL které mají univerzální hlavní baterie, to nevím.

Píšu to snad v každém příspěvku... nejprve si ty hrozné letadlovky vyzkoušej a pak si teprve stěžuj... Tyhle brekoty obětí strašných letadlovek mě vážně dojímají...

Proč vznikla třída bitevních letadel? Tak takovou otázku může položit jen někdo, kdo to nehrál... jak se asi může letadlovka ubránit proti najíždějícímu DD? Torpédama? Mno, zkus to, ale máš při jednom útoku na lowtierech jen 2 torpéda a na toptierech zase musíš s letkou naletět tak daleko, že ti DD než se vrátíš zmizí a torpy se ti aktivujou několik km před lodí. Kupříkladu Hakuryu má torpama šanci trefit jen DD plankton, co se zakouří někde u skalky a nestačí pak odjet. V pohybu ani náhodou. AP bomby jsou proti DD naprosto k ničemu. Nejúčinnější proti DD jsou amíci a britové a HE bombama (chystá se nerf jak jinak = díky uplakánci).

AA podpora je k ničemu, té se nedočkáte... NJN... Doporučuju ti vzít si letadlovkáře do divize a budeš mít podpory habaděj... Jinak CV reaguje na situaci na celé mapě a sorry, nepoletí na místo, kde je za kopcem enemy Minotaur s Worcesterem, aby ti zajistila leteckou podporu... No a ta perla o tom, že někdy člověk sestřelí celou letku a někdy nic... Ano... Stává se to... je to tím, že někdo ty CV hraje a ví, že je nutné často manévrovat aby se vyhnul velkému soustředění výbuchů flaku... Takže jak už jsem psal, vyzkoušej a pak plkej... A doporučuju to všem plačkám... Vzhledem k novým nerfům i vývojářům. Ty by to měli začít hrát především.

Vážení vývojáři WG... Prosím, vykašlete se na stupidní nerfy CV a zaveďte omezení CV na jednu na každý tým na všech tierech = tím bude vše vyřešeno... "rakovina" CV na lowtierech je způsobena jen jejich velkým počtem... To vám s*kra ale mělo také dojít, že CV se stanou zjednodušením a zábavností atraktivnější třídou a bude je hrát víc lidí a bude tedy ve hře více letadlovek, než tomu bylo před reworkem... Bohužel všechno zlo je způsobeno množstvím.

• Cool 2

[ARP]
Players
48 posts
1,967 battles

Ty si jinak mimo ... proč by měla CV counterovat každou loď? .. přesně tyhle názory tu hru ku*** a jsou tu balasty typu CV, které prostě do balancu mají hodně daleko. Jsem zvědavej jak by lidi brečeli kdyby CV dostaly na letadla range jako mají BB :) . Jediný counter na air strike je doufat v RNG .. vau, to je teda skill  ... úplně to balancuje to co musí dělat např cruiser atd :) . 

Nechápu názory lidí co si myslí že CV musí být bez slabiny. Dle Marfyho teda chci do BB přidat malé děla/kulomety co ničí torpéda , jelikož nemám šanci je sundat a trefit DD na range nejde , jo a ještě chci lepší spot DD aby nemohl stát někde 10km daleko a já ho neviděl :) .

ps: Kdyby zavedli MM bez CV a s CV dle možnosti v menu, tak si těch pár obránců může hrát proti sobě 2v2 a zbylých 99% bude mít klid :) .

Players
4,030 posts
20,251 battles
Před 21 minutami Bounercz řekl/a:

Ty si jinak mimo ... proč by měla CV counterovat každou loď? .. přesně tyhle názory tu hru ku*** a jsou tu balasty typu CV, které prostě do balancu mají hodně daleko. Jsem zvědavej jak by lidi brečeli kdyby CV dostaly na letadla range jako mají BB :) . Jediný counter na air strike je doufat v RNG .. vau, to je teda skill  ... úplně to balancuje to co musí dělat např cruiser atd :) . 

Nechápu názory lidí co si myslí že CV musí být bez slabiny. Dle Marfyho teda chci do BB přidat malé děla/kulomety co ničí torpéda , jelikož nemám šanci je sundat a trefit DD na range nejde , jo a ještě chci lepší spot DD aby nemohl stát někde 10km daleko a já ho neviděl :) .

ps: Kdyby zavedli MM bez CV a s CV dle možnosti v menu, tak si těch pár obránců může hrát proti sobě 2v2 a zbylých 99% bude mít klid :) .

ty jses fakt mimo... jen dalsi z uplakanku, kvuli kterym se ta hra podelala...

• Cool 1
  • Funny 1

[O-S-W]
Players
237 posts
10,864 battles
47 minutes ago, Bounercz said:

Kde jsem podle tebe psal o nezranitelnosti CV? Píšu jen to, že by měla mít šanci se proti DD sama ubránit, pokud se rozhodne ji lovit. S BB to nemá naprosto nic společného. Pokud člověk hraje jako plankton a vydá se sám s BB někam do části mapy, kde nebude mít žádnou podporu, je jasnou kořistí pro DD/CV. BB se ale takto nehraje. Kdyby zavedli MM bez CV, mohli by zavést třeba i MM bez DD... Nebylo by to lepší? BBčkáři by si lovili CL/CA a ouha... oni hráči CL/CA by možná chtěli MM bez BB... A to by možná některým lidem vyhovovalo nejvíc... Každá třída lodí jen na své mapě a hotovo...

A opakuju to znovu... Pokud někomu připadá, že si hráči CV myslí, že jejich třída je nezranitelná, zkuste si to...  To je nad všechny zbytečný plky... Hodně štěstí...

• Cool 2

Players
4,030 posts
20,251 battles

Bez DD a jeste by mely byt CA/CL bez torped !!!

• Funny 1

Beta Tester
63 posts
16,184 battles
3 hours ago, MarfyArt said:

Píšu to snad v každém příspěvku... nejprve si ty hrozné letadlovky vyzkoušej a pak si teprve stěžuj... Tyhle brekoty obětí strašných letadlovek mě vážně dojímají...

Proč vznikla třída bitevních letadel? Tak takovou otázku může položit jen někdo, kdo to nehrál... jak se asi může letadlovka ubránit proti najíždějícímu DD? Torpédama? Mno, zkus to, ale máš při jednom útoku na lowtierech jen 2 torpéda a na toptierech zase musíš s letkou naletět tak daleko, že ti DD než se vrátíš zmizí a torpy se ti aktivujou několik km před lodí. Kupříkladu Hakuryu má torpama šanci trefit jen DD plankton, co se zakouří někde u skalky a nestačí pak odjet. V pohybu ani náhodou. AP bomby jsou proti DD naprosto k ničemu. Nejúčinnější proti DD jsou amíci a britové a HE bombama (chystá se nerf jak jinak = díky uplakánci).

AA podpora je k ničemu, té se nedočkáte... NJN... Doporučuju ti vzít si letadlovkáře do divize a budeš mít podpory habaděj... Jinak CV reaguje na situaci na celé mapě a sorry, nepoletí na místo, kde je za kopcem enemy Minotaur s Worcesterem, aby ti zajistila leteckou podporu... No a ta perla o tom, že někdy člověk sestřelí celou letku a někdy nic... Ano... Stává se to... je to tím, že někdo ty CV hraje a ví, že je nutné často manévrovat aby se vyhnul velkému soustředění výbuchů flaku... Takže jak už jsem psal, vyzkoušej a pak plkej... A doporučuju to všem plačkám... Vzhledem k novým nerfům i vývojářům. Ty by to měli začít hrát především.

Vážení vývojáři WG... Prosím, vykašlete se na stupidní nerfy CV a zaveďte omezení CV na jednu na každý tým na všech tierech = tím bude vše vyřešeno... "rakovina" CV na lowtierech je způsobena jen jejich velkým počtem... To vám s*kra ale mělo také dojít, že CV se stanou zjednodušením a zábavností atraktivnější třídou a bude je hrát víc lidí a bude tedy ve hře více letadlovek, než tomu bylo před reworkem... Bohužel všechno zlo je způsobeno množstvím.

Nevím, kde bereš že já patřím mezi plačky, nebo že nemám něco naježděno. Před rewokem jsem občas jezdil i CV, ale nestěžoval jsem si, že by byly slabé. Bylo to jak u každé jiné třídy - někdy bezva bitva, někdy blbě poslané letadla, a všechny šly ke dnu. Mohlo se jen balancovat, ale nebyl důvod ke změně. Jsem v této hře dost dlouho abych snad mohl říct svůj názor. CV měla šanci se ubránit když bylo DD blbé a dojelo do perimetru sekundárních bateriíí, ale v principu není důvod aby se CV ubránilo, ale aby se spoléhalo na tým. Jestli na to tým sere, je to stejné jak teď serou CV na tým s protiletadlovou ochranou. A nevím proč by CA, CL, DD, BB neměli mít neomezené dobíjení AA spotřebaku a stíhačů proti stávajícímu počtu letadel ve hře. A už nebudu nic psát, protože očividně jsi ty ten který všechno umí a zná. Ostatní jen plkaj..... 

[O-S-W]
Players
237 posts
10,864 battles
3 hours ago, mfabi said:

Nevím, kde bereš že já patřím mezi plačky, nebo že nemám něco naježděno. Před rewokem jsem občas jezdil i CV, ale nestěžoval jsem si, že by byly slabé. Bylo to jak u každé jiné třídy - někdy bezva bitva, někdy blbě poslané letadla, a všechny šly ke dnu. Mohlo se jen balancovat, ale nebyl důvod ke změně. Jsem v této hře dost dlouho abych snad mohl říct svůj názor. CV měla šanci se ubránit když bylo DD blbé a dojelo do perimetru sekundárních bateriíí, ale v principu není důvod aby se CV ubránilo, ale aby se spoléhalo na tým. Jestli na to tým sere, je to stejné jak teď serou CV na tým s protiletadlovou ochranou. A nevím proč by CA, CL, DD, BB neměli mít neomezené dobíjení AA spotřebaku a stíhačů proti stávajícímu počtu letadel ve hře. A už nebudu nic psát, protože očividně jsi ty ten který všechno umí a zná. Ostatní jen plkaj..... 

To že jsi hrál CV před reworkem tu má asi tak stejnou hodnotu, jako že jsi hrál či nehrál dříve tanky... Je to naprosto něco jiného a pokud bys ty letadlovky po reworku opravdu hrál, přešly by tě ty zcestný názory na nekonečné množství letadel. Pokud někdo argumentuje takovým nesmyslem, je naprosto jisté, že to nemá podloženo vlastní zkušeností a jen tak (promiň ten výraz), plká... 

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

EDIT původního příspěvku: 

Kapitáni,

Chtěli bychom okomentovat předchozí oznámení plánů na vylepšení letadlových lodí: v druhém odstavci popisujeme standardizaci mechaniky forsáže (která se aktivuje klávesami W a S), nikoliv spotřební doplněk Chlazení motoru.

Chtěli bychom upoutat vaši pozornost na nejvíce diskutovanou část posledního oznámení. Standardizace forsáže – jedná se o změnu, která se vztahuje na celý systém a ovlivňuje rychlost letadel pouze pokud používají forsáž, beze změn normální rychlosti letu a vztahuje se na všechna letadla ve hře.

Také jsme si všimli komentářů ohledně Graf Zeppelinu. Zvláštnost bombardérů a torpédových bombardérů německé letadlové lodi zůstávají nezměněny: stale budou mít vysokou rychlost letu na svém tieru – 181 uzlů, zatímco letadla ostatních letadlových lodí VIII tieru letí rychlostí kolem 130 uzlů.

Chtěli bychom připomenout, že pečlivě monitorujeme všechny lodě ve hře a v případě nutnosti jednáme. Pokud změny podstatně ovlivní efektivitu jednotlivých lodí, budeme následně jednat a uděláme náležitá vylepšení.

Děkujeme, hodně štěstí a klidné moře!

[CULMY]
Moderator
1,787 posts
25 minutes ago, YabbaCoe said:

...

Také jsme si všimli komentářů ohledně Graf Zeppelinu. Zvláštnost bombardérů a torpédových bombardérů německé letadlové lodi zůstávají nezměněny: stale budou mít vysokou rychlost letu na svém tieru – 181 uzlů, zatímco letadla ostatních letadlových lodí VIII tieru letí rychlostí kolem 130 uzlů.

...

Dodatek:

Indomitable, UK CV T8, Work in Progress - rakeťáci 188 uzlů, bombardéry 182 uzlů

Poznámka: Uvedené rychlosti jsou standardní, maximální (s boostem) jsou vyšší

[CULMY]
Players
204 posts
9,289 battles

Žabáku přestaňte monitorovat a běžte do hry , ať uvidíte tu úžasnou zábavu, o které si myslíte,, že jste stvořili. Dneska jsme hráli divizi(2,3) 5-10 tier různé lodě. Skoro všechny bitvy CV, kde to šlo tak s dvěma na každé straně. Jedna nudná bitva za druhou. Baltimore s DFAA, focus sektorem není schopen ochránit lodě proti T8 CV díky úžasnému nápadu, že víc lodí v auře ji bude redukovat. Celá taktika se smrskla na lemining trainy, pasivní hru a snažit se přežit hpčka nepřátelského týmu a když už se objeví ke konci vyrovnaná bitva. tak ji nerozhoduje skill hráčů, ale kdo má více odolnou loď proti CV. A hájit puštění CV do rankedu 7v7, že ke potřeba sbírat data(by SubOctavian tuším) je snad nejblbější vyjádření, co jsem za dlouhou dobu slyšel.

Chcete si dělat testery z lidí, co vám platí (měl by to být snad naopak ne), tak fajn. Udělejte mód, jak jste měli space bitvy, haloween apod, kde se bude hrát s letadlovkami a loděmi, které tam chcete. Motivujte hráče, aby to hráli, a můžete monitorovat do aleluja. Ale nenuďte většině ten paskvil. Na rovinu balancovat můžete jak chcete, ale dokud nebudou mít CV aktivní counterplay,  tak nic nevybalancujete(o dvou tierových rozdílech nemluvě).

• Cool 7

[ARP]
Players
48 posts
1,967 battles

Už je aspoń jasné, jaký typ lidí bránil belfast a určitě bude bránit pobedu pokud nedostane nerfy :D .

Players
1,423 posts
4,330 battles

1.kolo testu 

nerf bombardovaci elipsy (tvar + rozptyl) = kruty

trefit CA a nedejboze manevrujici DD je hodne tezky

Celkova DMG sla dolu

Tak neplakejte =)

[IDDQD]
Weekend Tester
918 posts
8,035 battles
15 hours ago, Bounercz said:

Už je aspoń jasné, jaký typ lidí bránil belfast a určitě bude bránit pobedu pokud nedostane nerfy :D .

Belfast je stále OP :Smile_Default:

[-VU-]
Players
156 posts
3,640 battles

Uz dlhsie sledujem toto  forum a dosiel som k zaveru ze treba fora 2. Jedno pre  ,,jELITA"  kde sa budu chvalit aky su dobry , uzasny, a fantasticky a neohrozeny , ktory hraju len 10  a mozno obcas zlezu na tu 8. Ostatne tieri nepoznaju. Su tu stale opakujuce sa mena  nikto novy za tie roky moc nepripudol .  A pre ostatnych hracov co hraju tuto hru a nezeru to, pripadne snou zacali a  pomalicky sa deru stromami vysie a vysie.  Nikde na fore nieje pisane ze toto je forum pre tych co hraju 10 a zmeni sa deju len pre 10 tier,  A ostatne tieri nas nezaujimaju!  Ja hram len do 7 a max obcas 8. najvacsia zabava je podla mna na 4 a 5 . A ano pani su tu lode co maju jeden posrany gulomet a to je vse AA ochrana ako maju, A ktomu 2 CV , ktore si ta ufarmia , fakt genialna zabava,  Nebavim sa otom ze na 4 tiere za lietadlovku musi len hrat noob co je rad ze vzlietol z paluby, su tam hraci co to s lietadlovkou vedia a asi ich to bavy ked hraju za 4 tier, A taktiez ked naskriabes body na dalsi tier tak musis automaticky ist vysie a tuto staru lod predat a len a len postupovat k 10.... Su lode ktore asi pristav nidky neopustia lebo stym co maju na palube si fakt koledujes aby si sa stal farma na dmg pre CV.  Ale ,,my" elita za tie lode nehrame ale ze ti ich chces pouzivat to je len a len tvoja chyba ! .  Trosku empatie by tu niektorym ludom nezaskodilo , chcete viacej hracov ?  stale nonstop reklama na FB . a rozne banneri . Podari sa vam par ludi prilakat  a ked sa poskriabu na 3 tier kde zacnu byt zradlo a nemozu stim nic urobit, dostanu odpoved musis to len prezit, pretrpiet a az ked vyliezies hore uz budes oplacat lietadlovke ti. Uvedomujete si ze dostat sa na 10 bez platenia trva priemerne hrajucemu cloveku 1,5 roka a mozno aj viac . Ale zase to je jeho chyba ze ....Hrat niekolko mesiacov hru kde dostavas utoky na ktore nemozes odpovedat, to je fakt ukrutna zabava. A potom dojdu na forum kde sa pytaju na ich pociti a dojmi a tu stretnu arogantych ,,mazakov " tejto hry  kde len oni maju svoj pravdivi nazor.  A potom sa zase bude niekto cudovat ze novacik tu hru prestane hrat a uz toboz platit :Smile_teethhappy:   PS chytraci zamyslel sa niekto z vas ked  su nejake zmeni v hre ktore su markantne pre tier 10 ,ktory hravate a priamo sa dotykaju vas ,ze su asi aj zmeni na nizsich tieroch kde to funguje trosku alebo uplne inak , ja myslim ze absolutne nie.

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
On 5/7/2019 at 6:40 PM, Rampa_McQuaak said:

Mýlíš se, počet CV se omezil pouze u X, Na nižších je to jen o momentálním počtu CV hráčů ve frontě. 3 CV jsou na nízkém tieru docela častá věc, mrkni se na tento rozbor, je sice o X, ale MM se na všech tierech chová nejspíš stejně:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/b62cx7/just_a_small_clarification_on_mm_cv_limits/

Obavy, že na X bude čekání s CV na bitvu neúměrně dlouhé se nepotvrdily, 1 CV na každé straně funguje. Kdy už konečně nastavíte, že CV bude hrát proti lodím max +- 1t ?

@YabbaCoe Bude se něco dělat s těmi mizernými FPS útočících letadel a příšernými rezonancemi zvuků? To přeci musí být priorita 1!

Hold při hraní s CV by bylo dobré, aby WG vypnulo mining bitcoinů, který jim každej na pozadí těží :-)

Dál nechápu, jak vzdušná brzda může tavit motor. to by mělo fungovat obráceně měla by ho chladit!

Grozovoi a jemu podobný DD, to je taky úlet, papírově má AA 46, ale dává jako Minitaur... jsou to chudáčci ty DD, nemohou beztrestně capovat a posílat ke dnu BB.

Další oslabení CV už fakt nechápu, stačí když jedou dvě lodě pospolu a letadla k nim ani nedoletí...

Rampo, prosímtě můžeš na ty FPS letadel a ten zvuk udělat tiket na support? Pokud máš třeba replay, či udělat WG Check, bude to moc fajn. Díky

[IDDQD]
Korzár
1,613 posts
11,322 battles
Před 5 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Rampo, prosímtě můžeš na ty FPS letadel a ten zvuk udělat tiket na support? Pokud máš třeba replay, či udělat WG Check, bude to moc fajn. Díky

Problém se zvukem mám taky - jmenovala jsem ho na společném streamu a platí i pro některý (náhodný) nálet letadel.

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
19 minutes ago, LucyCZ said:

Problém se zvukem mám taky - jmenovala jsem ho na společném streamu a platí i pro některý (náhodný) nálet letadel.

Rozhodně dělat tikety na support, pokud máte nějaký bug :cap_like:

[IDDQD]
Korzár
1,613 posts
11,322 battles
Právě teď YabbaCoe řekl/a:

Rozhodně dělat tikety na support, pokud máte nějaký bug :cap_like:

Já se bojím protože mám módy :Smile_ohmy:

• Funny 2

Korzár
183 posts
8,814 battles
Před 19 hodinami LucyCZ řekl/a:

Já se bojím protože mám módy :Smile_ohmy:

Tak proto maš asi BUGY   :Smile_trollface:

• Funny 1

[CRYO]
Players
94 posts
15,966 battles
V 11. 5. 2019 v 13:25 general00azetsk řekl/a:

Uz dlhsie sledujem toto  forum a dosiel som k zaveru ze treba fora 2. Jedno pre  ,,jELITA"  kde sa budu chvalit aky su dobry , uzasny, a fantasticky a neohrozeny , ktory hraju len 10  a mozno obcas zlezu na tu 8. Ostatne tieri nepoznaju. Su tu stale opakujuce sa mena  nikto novy za tie roky moc nepripudol .  A pre ostatnych hracov co hraju tuto hru a nezeru to, pripadne snou zacali a  pomalicky sa deru stromami vysie a vysie.  Nikde na fore nieje pisane ze toto je forum pre tych co hraju 10 a zmeni sa deju len pre 10 tier,  A ostatne tieri nas nezaujimaju!  Ja hram len do 7 a max obcas 8. najvacsia zabava je podla mna na 4 a 5 . A ano pani su tu lode co maju jeden posrany gulomet a to je vse AA ochrana ako maju, A ktomu 2 CV , ktore si ta ufarmia , fakt genialna zabava,  Nebavim sa otom ze na 4 tiere za lietadlovku musi len hrat noob co je rad ze vzlietol z paluby, su tam hraci co to s lietadlovkou vedia a asi ich to bavy ked hraju za 4 tier, A taktiez ked naskriabes body na dalsi tier tak musis automaticky ist vysie a tuto staru lod predat a len a len postupovat k 10.... Su lode ktore asi pristav nidky neopustia lebo stym co maju na palube si fakt koledujes aby si sa stal farma na dmg pre CV.  Ale ,,my" elita za tie lode nehrame ale ze ti ich chces pouzivat to je len a len tvoja chyba ! .  Trosku empatie by tu niektorym ludom nezaskodilo , chcete viacej hracov ?  stale nonstop reklama na FB . a rozne banneri . Podari sa vam par ludi prilakat  a ked sa poskriabu na 3 tier kde zacnu byt zradlo a nemozu stim nic urobit, dostanu odpoved musis to len prezit, pretrpiet a az ked vyliezies hore uz budes oplacat lietadlovke ti. Uvedomujete si ze dostat sa na 10 bez platenia trva priemerne hrajucemu cloveku 1,5 roka a mozno aj viac . Ale zase to je jeho chyba ze ....Hrat niekolko mesiacov hru kde dostavas utoky na ktore nemozes odpovedat, to je fakt ukrutna zabava. A potom dojdu na forum kde sa pytaju na ich pociti a dojmi a tu stretnu arogantych ,,mazakov " tejto hry  kde len oni maju svoj pravdivi nazor.  A potom sa zase bude niekto cudovat ze novacik tu hru prestane hrat a uz toboz platit :Smile_teethhappy:   PS chytraci zamyslel sa niekto z vas ked  su nejake zmeni v hre ktore su markantne pre tier 10 ,ktory hravate a priamo sa dotykaju vas ,ze su asi aj zmeni na nizsich tieroch kde to funguje trosku alebo uplne inak , ja myslim ze absolutne nie.

a to jsi nezmínil, že radí ti, co tunili lodě před revorkem letadlovek, sami nevědí, jestli by vůbec za dnešních podmínek měli stejnou chutˇ

Players
1 post
2,872 battles

No, asi by bylo nejlepsí u CV jim zrušit torpéda, bomby i rakety...prostě jen at si létají..

U bitevních lodí se přimlouvám dám jim menší děla - ty co jsou dnes mají moc velké poškození a to také dost lidem vadí.... 

Křižníkům bych zamezil střílet přes "kopce", když stojí za nějakou horou kde nejsou vidět, to také není moc dobré...

No a nakonec se přimlouvám o to, aby u torpédovek nebyly nebyl torpédea - stačilo by mít luky a šípy... takový Shima s 15 torpédy je skutečně nečestné a dost lidem to vadí... 

Takto by se udělalo jedno "konečné vylepšení" a již by nebylo o co se dohadovat.... lodičky by jezdili po vodě a všichni by byli spokojení.... 

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
10 posts
9,428 battles

Za me "balanc cv po reworku", pokud evidentne nebude zrusen: odstranit, pro me osobne, nejvetsi problem, tedy permaspot: Zvysit damage vsech letadel, klidne na puvodni uroven, ale prodlouzit, razantne, dobu do startu nove letky a dat strop na pocet letadel. Odpadne permaspot, permattack a tim permaznechuceni. CV opet bude platit za chyby a odmenena za skill - rework ovladani zachovan = raj na zemi.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.