Jump to content
Planned Server Restart Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Plánované změny letadlových lodí po 0.8.4

83 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
6,183 posts
4,490 battles

Kapitáni!

 

Pokračujeme ve snaze o vylepšení hratelnosti letadlových lodí a nyní bychom vám rádi řekli o nadcházejících změnách, které se chystají v dalších několika aktualizacích.

 

Mějte prosím na paměti, že plán se může změnit. Informace, které si můžete přečíst níže jsou předběžné: datumy se mohou změnit a nějaké další úpravy mohou být přidány.

 

 1.  Aktualizace 0.8.4 přinese jistý čas na začátku každé bitvy, během které letky letadlové lodě nebudou schopny vzlétnout kvůli počáteční udržbě před vzletem. Byl právě brán v potaz čas, než tyto letky se dostanou ke svým cílům na začátku bitvy, tím pádem tato změna umožní lodím zaujmout lepší pozice než se k nim dostanou první letadla.
 2. Spotřební doplněk Chlazení motoru byl standardizován pro všechny letadla. Nyní tento spotřební doplněk přidá stejné zvýšení rychlosti pro všechny tiery – 35 uzlů (40 pro japonské letadla a bitevníky pro všechny národy) a stejně zpomalení letadel o 17.5 uzlů (20 pro japonské letadla a bitevníky pro všechny národy). Tato změna sníží efektivitu letek, jako pozorovatelů a také potenciál útoků na nejvyšších tierech.
 3. V aktualizaci 0.8.4 plánujeme změnit interakci mezi torpédoborci a bombardéry s HE bombami, zatímco bude zachována efektivita těchto letadel proti ostatním třídám lodí. Nyní díky mechanice zaměřování a rozptylu je poměrně jednoduché zasáhnout torpédoborec kvůli velkému počtu vysoce výbušných bomb. Samo o sobě je toto normální, ale nastal zde problém: rozsáhlé manévrování torpédoborce zatímco je bombardován mu příliš nepomohlo vyhnout se náletu. Abychom tento problém vyřešili, požadovaná výška pro nálet bude zvýšena, tvar zaměřovací elipsy bude změněn a rozptyl bomb bude upraven. Nyní tak bude elipsa prodloužena a užší s tím, že bude větší šance, že bomby spadnou blíže ke kraji této elipsy a naopak menší šance, že bomby spadnou do středu této elipsy. Tím pádem bude mnohem důležitější pro letky si nálet na malý cíl, jako je torpédoborec, dobře naplánovat a načasovat a torpédoborce tak budou mít více šancí, jak hrát proti bombardérům. Například zasáhnout torpédoborec, který je kolmý k linii náletu bombardérů bude obtížnější. Ve snaze zachovat stejnou interakci bombardérů proti ostatním třídám lodí na stejné úrovni, jsme změnili jejich zaměřovací parametry. Zaměřování nyní bude rychlejší a začne již v přípravné fázi útoku a také manévry letadel neovlivní rozptyl. Tyto změny budou testovány na Veřejném testu 0.8.4.
 4. V budoucích aktualizacích plánujeme vylepšit funkci autopilota a naučit jej, jak se vyhnout překážkám. Tím pádem byste měli být schopni si zvolit jeden bod na mapě a autopilot navede loď tak, aby se vyhnula ostrovům. Pokud i přesto autopilot koliduje s ostrovem (například v úžině), navede loď zpět do otevřeného moře a následně loď navede dále po trase.
 5. Dobré zprávy pro fanoušky kooperativních bitev a bojích v tréninkových místnostech, jelikož do těchto typů bitev budou přidány letadlové lodě. Bohužel však se ještě neobjeví letadlové lodě botů ve scénářích. Musíme prvně naučit boty, jak vykonat speciální akce, které jsou vyžadovány v tomto typu bitvy.
 6. Mechanika prioritního sektoru protiletadlové obrany bude kompletně přepracována. Rozhodli jsme se změnit jak vizuální část, tak také podstatně vylepšit interakci lodí a letadel. Zatím je příliš brzy zmiňovat detaily, ale hlavném cílem pro nás je dosáhnout toho, že hráči získají efektivnější AA se správným využitím sektorů AA a s výběrem adekvátních schopností a vylepšení.
 7. V budoucnu budou odměny kreditů a zkušeností za sestřelené letadla budou přesunuty do poškození udělené letadlům. V 0.8.4 přidáme indikátor v pobitevních statistikách, ale v závislosti na těchto změnách ekonomiky si chceme být jisti její stabilitou. Nicméně tyto změny ekonomiky přijdou až po implementování změn prioritního sektoru AA, které příjde v řádu několika měsíců (po ustálení statistik). Ve stejnou dobu pak plánujeme upravit ocenění ohledně letadel.

 

Ještě jednou bychom chtěli připomenout, že seznam změn je předběžný a pravděpodobně také neúplný přehled změn, které plánujeme implementovat do hry. Samozřejmě vás nadále budeme informovat o našich plánech a budoucích změnách.

Děkujeme za Vaši úpřímnou a konstruktivní zpětnou vazbu

 

Dále na veřejném testu se objeví změny Graf Zeppelinu a Hakuryu

Bombardéry Graf Zeppelinu dostaly několik vylepšení:

·         Průbojnost pancíře byla zvýšena o 11 mm.

·         Délka útoku byla zvýšena z 6 s na 8 s.

·         Rychlost padání bomby byla zvýšena.

·         Velikost vnitřních a vnějších elips je trochu zmenšena.

Tyto změny učiní bombardéry Graf Zeppelinu pohodlnější pro hraní.

 

Alternativní torpédové bombardéry J5N Tenrai Type 91 mod. 8 letadlové lodi Hakuryu projdou řadou úprav:

·         Příprava na útok bude snížena z 5 s na 2,5 s.

·         Rychlost zaměřování během přípravy je zvýšena.

·         Čas útoku byl snížen z 10 na 8 sekund.

·         Délka odjištění torpéda byla snížena z 1182 m na 698 m.

·         Nejužší možný rozptyl torpéd byl lehce zmenšen.

·         Čas mezi dvěma útoky snížen ze 4 s na 2 s.

·         Spotřební doplněk opravy přidává polovinu HP s porovnáním s opravami standartních torpédových bombardérů.

·         Redukce poškození během útoku bylo odstraněno.

Aletrnativní torpédové bombardéry budou efektivní zbraní pro boj na velkou vzdálenost, ale vletění do střední AA zóny povede ke ztrátě letadel.

Mějte na paměti, že informace z Vývojářského blogu jsou předběžné.

 

EDIT:

 

Kapitáni,

Chtěli bychom okomentovat předchozí oznámení plánů na vylepšení letadlových lodí: v druhém odstavci popisujeme standardizaci mechaniky forsáže (která se aktivuje klávesami W a S), nikoliv spotřební doplněk Chlazení motoru.

 

Chtěli bychom upoutat vaši pozornost na nejvíce diskutovanou část posledního oznámení. Standardizace forsáže – jedná se o změnu, která se vztahuje na celý systém a ovlivňuje rychlost letadel pouze pokud používají forsáž, beze změn normální rychlosti letu a vztahuje se na všechna letadla ve hře.

 

Také jsme si všimli komentářů ohledně Graf Zeppelinu. Zvláštnost bombardérů a torpédových bombardérů německé letadlové lodi zůstávají nezměněny: stale budou mít vysokou rychlost letu na svém tieru – 181 uzlů, zatímco letadla ostatních letadlových lodí VIII tieru letí rychlostí kolem 130 uzlů.

 

Chtěli bychom připomenout, že pečlivě monitorujeme všechny lodě ve hře a v případě nutnosti jednáme. Pokud změny podstatně ovlivní efektivitu jednotlivých lodí, budeme následně jednat a uděláme náležitá vylepšení.

 

Děkujeme, hodně štěstí a klidné moře!

 • Cool 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,012 posts
13,930 battles
38 minutes ago, YabbaCoe said:

Mechanika prioritního sektoru protiletadlové obrany bude kompletně přepracována. Rozhodli jsme se změnit jak vizuální část, tak také podstatně vylepšit interakci lodí a letadel. Zatím je příliš brzy zmiňovat detaily, ale hlavném cílem pro nás je dosáhnout toho, že hráči získají efektivnější AA se správným využitím sektorů AA a s výběrem adekvátních schopností a vylepšení.

Yes . . . tohle bylo potreba

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
19 posts
16,831 battles

Píšu to sem ještě jednou pro ,,žabáka,, a jeho spolek [Editováno] jste lodě na třetím tieru a zvlášt bitevky,bez dostatečných protiletadlových zbraní jsou jen snadným terčem pro letadlovky,jsou pomalé a neobratné a proto jdou rychle ke dnu.,čím  je v letadlovek  protihráčském týmu víc,tím je to rychlejší.

Fakt jste to nedomysleli a celé proto [Editováno]

 

Edited by Haatra
Vulgarizmy

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
278 posts
13,384 battles

Spotřební doplněk Chlazení motoru byl standardizován pro všechny letadla. Nyní tento spotřební doplněk přidá stejné zvýšení rychlosti pro všechny tiery – 35 uzlů (40 pro japonské letadla a bitevníky pro všechny národy) a stejně zpomalení letadel o 17.5 uzlů (20 pro japonské letadla a bitevníky pro všechny národy). Tato změna sníží efektivitu letek, jako pozorovatelů a také potenciál útoků na nejvyšších tierech.

 

Na nejvyšších tierech? Tam je potřeba nerfovat CV? Aha... nejvyšší tiery mi v současné době připadají naopak co se aklimatizace nových CV týče jako nejvyváženější. Je to dáno přítomností pouze max jedné letadlovky na každé straně.

Pokud by si někdo z WG prubnul si někdy tuto hru zahrát, zjistil by, že nejčastějším typem DDs v T10 bitvách jsou ty s nejnabušenějšíma AAčkama... Nejsou vyjímkou bitvy, kdy mi DDčka, jako je Grozovoi nebo Harugumo sundají 15-20 letadel, jen to hvízdne. Shimakazi oproti tomu stačí se držet někde v dosahu Worcestera, Minotaura nebo DM...

Tu pauzu na začátku hry beru aby se lodě mohly rozjet strategicky po mapě a nepřítel chvilku netušil kam se rozjedou... Zbytek je ale trapná šikana CV hráčů... Místo aby snížili počet CV ve všech tierech na jednu na tým, tak nerfují a nerfují... Opět tu máme klasického WG SLONA V PORCELÁNU... 

 • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
5,283 posts
31,615 battles

A co kdyby teda DD mely poradne RNG na torpeda a na strelbu na CV ? Jak se ma potom CV ubranit, kdyz si pro ni jede DD ?

A co takhle znovu spotovat torpeda ?

Pekne jste to [Editováno] a zrejme jeste neni konec...

Edited by Haatra
Vulgarizmy
 • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
278 posts
13,384 battles
1 hour ago, Kohy_ said:

hmmm a to jak pridou rankedy tak to bude este vetsi brekot na CV:Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Pokud budou na T7 nebo T9 tak ne... :cap_rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
278 posts
13,384 battles

V budoucích aktualizacích plánujeme vylepšit funkci autopilota a naučit jej, jak se vyhnout překážkám. Tím pádem byste měli být schopni si zvolit jeden bod na mapě a autopilot navede loď tak, aby se vyhnula ostrovům. Pokud i přesto autopilot koliduje s ostrovem (například v úžině), navede loď zpět do otevřeného moře a následně loď navede dále po trase.

 

Už by bylo docela na čase... Už minimálně 2x se mi stalo, že moje CV se místo určeného směru vydala přímo vstříc přijíždějícím lodím nepřítele... Bohužel jsem byl zrovna zaměstnán útokem na druhé straně mapy a když jsem toto zjistil, už bylo pozdě.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
19 posts
16,831 battles

Podle mně to odradí dost nových hráčů od hraní této hry,když zjistí že jsou na nižších tierech proti letadlovkám úplně bezbraní......a že to není už žádná zábava pro ně hrát dál.

 • Cool 1
 • Funny 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BL4CK]
Players
134 posts
Před 31 minutami MarfyArt řekl/a:

Pokud budou na T7 nebo T9 tak ne... :cap_rambo:

rankedy budou na T10, 7v7 s CV :Smile_veryhappy: je to na dev blogu

 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CULMY]
Players
120 posts
9,661 battles

no takze ZASE dalsi nerf CV. a ja myslel, ze se to delalo proto, aby hralo CV vice hracu?! chtel bych vedet, jaka je statistika CV hracu ted. rekl bych, ze hraje min lidi nez pred reworkem.

 to, co se ted vydava za hru s CV neni hra s CV. je to sikana hrace. nejvetsi pru..  .svih je to, kdyz naletam s celou peruti, po ktere mi strili co ma hlaven, ale ja muzu utocit s max 2-6 letadly ( dle T lode).

standartne po 1 naletu neni s cim provest ten nasledujici.

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[_CSR_]
Players
284 posts
9,229 battles
Před 2 hodinami JsemJaJsem řekl/a:

Podle mně to odradí dost nových hráčů od hraní této hry,když zjistí že jsou na nižších tierech proti letadlovkám úplně bezbraní......a že to není už žádná zábava pro ně hrát dál.

Vážně? Můžeš mi prosím Tě popsat tu bezbranost na nižších tierech? ( Nebavme se o T III. ve čtyřkách, loď bez AAček v bitvě s letadlovkou je absolutní stupidita ) Před chvílí mě už zase potopil torpédoborec, je to marný, je to marný, je to marný, letadlovka nemá šanci se ubránit, sám jsem to vyzkoušel se čtyřkovým DDčkem. Letadlovky se nechytaly, neuplavou, sekundárky jsou k smíchu, a trefit torpedoborec raketama, bombama o torpédech ani nemá cenu se zmiňovat je hodně vysoký level.

 • Cool 2
 • Funny 1
 • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[_CSR_]
Players
284 posts
9,229 battles
Před 3 hodinami MarfyArt řekl/a:

Opět tu máme klasického WG SLONA V PORCELÁNU...

Ne, to není slon, to je čiré zoufalství, ty lidi to prostě nehrajou, přehrabujou se v nějakých statistikách a podle toho ,,ladí,, hru. Proto je to vždy takový průšvih.

 • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[SR-CS]
Players
4 posts
18,464 battles

Tak toto nieje ziadna aktualizacia ale blbost a riadna. Len vyhoveli hracom ktori vyplakavali lebo neboli schopni sa vysporiadat a ubranit utokom od CV. Vsetko je to na sikovnosti a rozmyslani hraca.  Toto je naozaj sikana CV ,je to nerealne. A podla mna vacsiu sancu na ubranenie pred CV ma kazda lod na zaciatku hry ,ked su este lode pomerne v skupinach a mozu teda logicky utocit na lietadla viaceri. Takze s tym casom akurát len ta sikana na spot.  Som len zvedavy ze naco budu vyplakavat lamy po aktualizacii ,asi na to ze lietadla letia,lebo ti co plakali budu plakat stale .A WARGAMING sa zahrava uz neinvestujem ani cent ,vsak za mesiac mi mozu zrusit primarnu bateriu na bb ,alebo SHimatnebude mat 15 trpd ale 9 ,alebo sa pre mna zacne hra po 5 min lebo mi rychlo nabija primarna bat., ...,a podobne nezmysli.Kazdemu plackovi traz nech WARGAMING urobi aktualizaciu...    sklamanie riadne.  f.off!

 • Cool 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BL4CK]
Players
119 posts
28,141 battles

Ahoj

S tim aby CV nemohlo poslat letadla hned na zacatku bitvy to neni vubec spatny reseni predelani AA posileni sektoru a zmena proc ne, ten soucasny kapitansky skill je celkem marny😂 mam malinkou vytku k autopilovi obcas je situce kdy se chci tzv takticky beachnout a to jako potom nebude? Super neotoci se mi lod kdyz se budu chtit vyhnout torpedu aha autopilot😂😂😂 to uz jsou ve hre vazne mamlasove co neumi naklikat trasu autopilota?🙈 nerf bomb do ddcek achjo kdyz neumi lidi ty ddcka hrat tak nerfnem vsechno okolo? 👍 za chvilku to dopadne tak ze si udelam midway na secundarky zabijem ddcka az bude hodne ddcek  brecet ze cv ho zabila secundarkama tak jim se seberem??? V prvni rade autismus hracu v dd je najet do capu dat smoke a umrit a pak psat spamovat fora jak je cv OP je zajimave hraju vsechny classy a kdyz potkam cv a jsě v ddcku tak nejen ze vetsinu hry preziju ale jeste capnu kde je problem myslim ze to bude u drtive vetsiny ddcek mezi zidli a klavesnici😂😂😂

 • Cool 8
 • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BATES]
Beta Tester
352 posts
9,022 battles
13 hours ago, Kohy_ said:

hmmm a to jak pridou rankedy tak to bude este vetsi brekot na CV:Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Však neboj  podle mě jsou tyhle rankedy jen test CV, aby je mohli pustit i do klanovek a to pak bude teprve legrace. To budou zajímavé nové taktiky se skvělou zábavou pro všechny a těch nových a podnětných příspěvků co se objeví.:Smile-_tongue:

 • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CRYO]
Players
166 posts
23,354 battles
Před 8 hodinami lieutenant_42 řekl/a:

Ne, to není slon, to je čiré zoufalství, ty lidi to prostě nehrajou, přehrabujou se v nějakých statistikách a podle toho ,,ladí,, hru. Proto je to vždy takový průšvih.

hra už není tak perspektivní, bude klesat počet hráčů letadlovek, hráčů s dd a co pak,  vždytˇ kolik z nás to hraje už jen z trpělivosti a s doufáním, že to vrátí    jsou to WOT gold nobové, jediné co prokazatelně umí, je natočit hodně videí o tom, jak s goldy mastí tanky

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CRYO]
Players
166 posts
23,354 battles
Před 8 hodinami milanxxxxl19 řekl/a:

Tak toto nieje ziadna aktualizacia ale blbost a riadna. Len vyhoveli hracom ktori vyplakavali lebo neboli schopni sa vysporiadat a ubranit utokom od CV. Vsetko je to na sikovnosti a rozmyslani hraca.  Toto je naozaj sikana CV ,je to nerealne. A podla mna vacsiu sancu na ubranenie pred CV ma kazda lod na zaciatku hry ,ked su este lode pomerne v skupinach a mozu teda logicky utocit na lietadla viaceri. Takze s tym casom akurát len ta sikana na spot.  Som len zvedavy ze naco budu vyplakavat lamy po aktualizacii ,asi na to ze lietadla letia,lebo ti co plakali budu plakat stale .A WARGAMING sa zahrava uz neinvestujem ani cent ,vsak za mesiac mi mozu zrusit primarnu bateriu na bb ,alebo SHimatnebude mat 15 trpd ale 9 ,alebo sa pre mna zacne hra po 5 min lebo mi rychlo nabija primarna bat., ...,a podobne nezmysli.Kazdemu plackovi traz nech WARGAMING urobi aktualizaciu...    sklamanie riadne.  f.off!

oni neví co s tím, jsou rádi, že mají koho poslechnout..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CRYO]
Players
166 posts
23,354 battles
Před 11 hodinami AssassinaCZ řekl/a:

no takze ZASE dalsi nerf CV. a ja myslel, ze se to delalo proto, aby hralo CV vice hracu?! chtel bych vedet, jaka je statistika CV hracu ted. rekl bych, ze hraje min lidi nez pred reworkem.

 to, co se ted vydava za hru s CV neni hra s CV. je to sikana hrace. nejvetsi pru..  .svih je to, kdyz naletam s celou peruti, po ktere mi strili co ma hlaven, ale ja muzu utocit s max 2-6 letadly ( dle T lode).

standartne po 1 naletu neni s cim provest ten nasledujici.

tedˇje zkreslená, nacpali hráčům letadlovky, jedou se ze zvědavosti, kvůli misím a někteří mají radost z "goldů" .... ten pocit převahy... který který je charakteristický pro zaměstnance WG

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CRYO]
Players
166 posts
23,354 battles
Před 8 hodinami King_Kimot řekl/a:

Ahoj

S tim aby CV nemohlo poslat letadla hned na zacatku bitvy to neni vubec spatny reseni predelani AA posileni sektoru a zmena proc ne, ten soucasny kapitansky skill je celkem marny😂 mam malinkou vytku k autopilovi obcas je situce kdy se chci tzv takticky beachnout a to jako potom nebude? Super neotoci se mi lod kdyz se budu chtit vyhnout torpedu aha autopilot😂😂😂 to uz jsou ve hre vazne mamlasove co neumi naklikat trasu autopilota?🙈 nerf bomb do ddcek achjo kdyz neumi lidi ty ddcka hrat tak nerfnem vsechno okolo? 👍 za chvilku to dopadne tak ze si udelam midway na secundarky zabijem ddcka az bude hodne ddcek  brecet ze cv ho zabila secundarkama tak jim se seberem??? V prvni rade autismus hracu v dd je najet do capu dat smoke a umrit a pak psat spamovat fora jak je cv OP je zajimave hraju vsechny classy a kdyz potkam cv a jsě v ddcku tak nejen ze vetsinu hry preziju ale jeste capnu kde je problem myslim ze to bude u drtive vetsiny ddcek mezi zidli a klavesnici😂😂😂

však to je primární úloha CV, vyrazit do boje jako poslední....

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CRYO]
Players
166 posts
23,354 battles
Před 14 hodinami Sigimundus řekl/a:

Yes . . . tohle bylo potreba

 

ano, zbytečně zaměstnat programátory bylo opravdu potřeba

 • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[K-V-V]
Players
122 posts
11,552 battles

Ohledně torpedoborců je třeba brát v uvahu že zasáhnout torpedoborec neni jednoduché už ted a má jednu velkou výhodu  a to že letadla CV ho nejsou schopná samostatně spotnout. ( Pokud neni už spotnutej tak jetadla z CV ho spotnou když jsou tak blízko že už na něj nemohou zautočit a to ani bombardery! a pokud provedeta nový utok tak zase zmizí a ukáže se zase až když jste moc blízko na utok! a to některý torpédoborce maj slušnou AA obranu tak že utočit na torpedoborec kterej neni spotnutej loděma je teměž nemožné ) 

Pokud je třeba neustále CV oslabovat tak to chce i upravy na druhé straně ( co zajistit aby se lodě nemohli přiblížit k sobě na méně jak 15km aby nemohli násobit AA obranu která má SCIFI přesnost min 80% ):cap_haloween:

 • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
19 posts
16,831 battles

Píšu to jsem znovu pro ,,Lieutenant_42,, zkus si vzít bitevní lod III.ranku a jet s ní proti 3 letadlovkám a vyzkoušej si sám za jak dlouho tě potopí aniž by jsi jim nějak ublížil. 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,012 posts
13,930 battles

@YabbaCoe

Dotaz na tu zmenu " prioritního sektoru AA". U ostatnich zmen je napsano ze pujdou na test 0.8.4 ale u tehle to zminene neni.

Znamena to ze to prijde az pozdeji nez na test 0.8.4?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
127 posts
10,324 battles
15 minutes ago, JsemJaJsem said:

Píšu to jsem znovu pro ,,Lieutenant_42,, zkus si vzít bitevní lod III.ranku a jet s ní proti 3 letadlovkám a vyzkoušej si sám za jak dlouho tě potopí aniž by jsi jim nějak ublížil. 

Je mi jasné prečo tu dávaš také nezmysly, 3 CV nemôžu byť lebo je to obmedzené na 2 CV, skus si zahrat s CV a zistíš ze s tým jedným torpedom CV4 v jednom nalete len tak skrabnes BB cca 3-4kdmg, s raketami dáš tak 1-2kdmg a s bombami sa v 70%ani netrafis primárne hrajes BB a s kriznikmi takže ďalší plackos co by chcel potápať všetkých.. Wr 46%hovori za vsetko a používaj okrem W aj iné klávesy a náletom CV sa úspešne vyhnes 

 • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×