Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Zufalello

CV -pytanie

6 comments in this topic

Recommended Posts

[BASIC]
Players
8 posts
233 battles

Na wstępie powiem ze obecne zmian CV to straszne g...  zrobione przez WG .  (forum służy do wypowiadania się , także wtedy gdy nie 90% jest odmiennego zdania - ten wpis to dla TROLLI  )

Przejdę do sedna .

Gram na lotniskowcu Hermes , mogę na raz używać tylko 1 eskadre samolotów . Patrząc na przeciwników grających na lotniskowcach widzę ze używają oni 2-3 eskadr na raz .    Jak to jest możliwe ? 

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Kiedy klucz odłącza sie od eskadry aby wykonać atak, na mapce widnieją dwie ikonki samolotów. W "międzyczasie" na pokład może wracać inna eskadra, więc widnieją już trzy. 

[BASIC]
Players
8 posts
233 battles

Hmm... czyli nie ma możliwości żeby 2 eskadry torpedowców z G,Zeppelina atakowało mnie na raz ? 

[TORCH]
Players
971 posts
25,219 battles
21 minutes ago, Zufalello said:

Hmm... czyli nie ma możliwości żeby 2 eskadry torpedowców z G,Zeppelina atakowało mnie na raz ? 

Nie. Jeżeli są 2 CV i zaatakują cię w tym samym czasie (rzadko) to wtedy masz coś podobnego co było na RTS. Jak samoloty zakończą atak to widzisz te wracające i te co jeszcze mają ładunek. Ale te co wracają nie masz nad nimi wpływu. 

[HOB]
Moderator
1,430 posts
6,158 battles

W razie kolejnych pytań polecam temat:

Jeśli pytanie nie jest nadzwyczaj skomplikowane to przeważnie odpowiedź leci w dość krótkim czasie.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.