Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Agenor_

Pancernik WŁADYWOSTOK VIII tier

19 comments in this topic

Recommended Posts

[P_M_W]
Players
1,404 posts
8,721 battles

Temat poświęcony Pancernikowi  VIII tieru

Z.S.R.R.  WŁADYWOSTOK.

World of Warships 04.05.2019 13_18_12.png

• Cool 1

Players
634 posts
20,995 battles

Udało się uzyskać ten pancernik z jednego z kontenerów, więc opiszę swoją opinię o nim.

Zrobiłem dwóch 19 pkt dowódców dla niego, jednego pod przeżywalność, drugiego stricte pod AA.

I tak naprawdę (mając 80% gier CV w bitwie) grając 19 bitew i będąc prawie nieustannie atakowany z góry nie zauważyłem większej różnicy odnośnie obrony przed samolotami. Duży wpływ miało raczej RNG aniżeli umiejętności kapitana. Większą korzyść można uzyskać na przeżywalności, a z racji tego, że ten pancernik pokazuje pazury dopiero na bliższym dystansie, jest to wręcz niezbędne! 

90% gier miałem na tierze X i Władywostok sobie świetnie radzi, nie jest to co prawda potęga, ale też nie jest "chłopcem do bicia", o nie! Gdyby dać mu przeładowanie na poziomie X tieru, a nie 33 sekundowe... 

Trzeba jednak uważać, aby nie pokazywać za często burty (jednak to samo tyczy się prawie wszystkich okrętów w grze) i odpowiednio żonglować konsumablami. 

Przyjemny okręt.

• Cool 1

[MORIA]
Players
6,800 posts
32,703 battles

Z tego co wiem na więcej hp niż Lenin i jest szybszy. Ale nie ma pasa 100mm na dziobie jak Lenin. Więc w konfrontacji z Yamato/Musashi gorzej się sprawdzi niż Lenin ale ogólnie jest całkiem ok. Tyle że jest bardzo duży i więcej torped może złapać.

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,667 battles

Na tle 7 i tragicznej 9, swietny naprawde fajny pancernik z wygarem. Poprzednik i nastepca nie maja zadnego podejscia do tego okretu.

[OFF2]
Players
16 posts
3,587 battles

Po fajnej 5,6 i 7 dostajemy to #$%@#% .  Na wcześniejszych okrętach każda salwa robiła masakrę z przeciwnika a tu krążownik z 4km idacy  bokiem dostaje magiczne 5tys^^

[K-W-M]
Players
1,349 posts
16,622 battles
8.07.2019 o 12:59, E4r0r_999 napisał:

6

Izmail nie jest fajny. Władek z Wostoka Moim zdaniem jest lepszy.

Players
7 posts
8,231 battles

Zgadzam się z E4r0r_999, okręt jest po prostu tragiczny, fatalny i nie nadaje się do niczego innego jak tankowanie. Rozrzut dział jest jak z Warszawy go Glasgow nieważne czy dystans 10, 15 czy 17 km... Iowa bokiem salwa za 7k bez cytadeli i powtórzyło się to kilkakrotnie, nie wspominam już o krążkach... Mam już trochę rozegranych bitew i mniej więcej wiem jak celować, żeby weszła cytadela, ale tym gównem się nie da... Typowy okręt do zbierania wpier...olu którego niestety RNG nie kocha... Sinop w porównaniu z tym shitem to niebo a ziemia. Mam nadzieję, że IX będzie znacznie celniejsza. Ot to tyle moich żalów wylanych po przemęczonych bitwach tym okrętem :) 

[MORIA]
Players
6,800 posts
32,703 battles
10 minutes ago, grzybcio95 said:

Zgadzam się z E4r0r_999, okręt jest po prostu tragiczny, fatalny i nie nadaje się do niczego innego jak tankowanie. Rozrzut dział jest jak z Warszawy go Glasgow nieważne czy dystans 10, 15 czy 17 km... Iowa bokiem salwa za 7k bez cytadeli i powtórzyło się to kilkakrotnie, nie wspominam już o krążkach... Mam już trochę rozegranych bitew i mniej więcej wiem jak celować, żeby weszła cytadela, ale tym gównem się nie da... Typowy okręt do zbierania wpier...olu którego niestety RNG nie kocha... Sinop w porównaniu z tym shitem to niebo a ziemia. Mam nadzieję, że IX będzie znacznie celniejsza. Ot to tyle moich żalów wylanych po przemęczonych bitwach tym okrętem :) 

Mam takie wrażenie że Lenin jest od niego lepszy.

[OFF2]
Players
16 posts
3,587 battles
20 godzin temu, grzybcio95 napisał:

tylko grając innymi bb i jak spotykam t9 ruski to się cieszę, zawsze ładnie wyłapuje:)

Players
235 posts
12,872 battles
On 7/21/2019 at 9:30 PM, grzybcio95 said:

W pełni podzielam. Poprzednikiem dawało się grać i czasami wpadał na VII tier. Tym gów...m zawsze jestem na dole. 

I do tego przednie wieże padają co bitwa od byle strzału.

[PLO]
Players
319 posts
6,408 battles
3 hours ago, ThomAS661 said:

Tym gów...m zawsze jestem na dole. 

To niestety minus każdego okrętu T8. 

3 hours ago, ThomAS661 said:

Poprzednikiem dawało się grać

Władek z Wostoku jest dużo mocniejszy niż Sinop. 

Działa biją podobnie, może trochę lepiej na średnich dystansach, natomiast w kwestii przeżywalności to niebo a ziemia. 

2 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Mnie się Władkiem lepiej grało niż Sojuzem.

Sojuz to taka katastrofa, że go w połowie fXPem przeskakiwałem.

Tego się właśnie obawiam, bo taką opinię słyszę już kolejny raz.

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,667 battles

Wladek a Sojuz to przepasc, mimo ze ten pierwszy to 8, to i tak lepiej sie gra niz 9. Bardzo przyjemne 8 łatwa fajna i przyjemna. Sojuza dokonczylem z free...

[TF16]
[TF16]
Players
1,560 posts
20,683 battles

Ja mam bardzo podobne odczucia. Władywostok - super ósemka. I na X daje radę. Sowiecki sojuz - tragos. Zagrałem kilkanaście bitew i reszta to FXP.

[P-W-C]
Community Contributor
479 posts
4,405 battles

Kończę powoli Władka i zostaje w porcie na 100% bo mega fajnie mi się nim gra. Trochę się boję Sojuza po tym co o nim piszą i mówią  :/

Players
194 posts
2,901 battles

ja władka zostawiłem, bo świetnie mi się nim grało! a Sojuzem zamierzam grać rankedy :) wg mnie jedna z lepszych IX aczkolwiek jeszcze go nie ograłem (musi być dobry, przecież to ruski okret...)

[MORSA]
Players
3 posts
2,519 battles

Witam, nie posiadam Władka, ale wczoraj w starciu z nim zniszczyłem  jemu z łatwością przednie wieże przy pomocy amagi i wyłączyłem go ze  starcia. Wieże chyba szybciej padają od JB.

[TF16]
Players
71 posts
12,129 battles

20 bitew już za mną na Władziu i całkiem fajny pancernik. Czasem kapryśny z rozrzutem, ale jak już przywali to klękajcie narody :p.  W końcu mam solidną konkurencję w porcie dla Amagi.  Z tymi wieżami to prawda, w co drugiej bitwie mi padają a dwa razy miałem permanentnie zepsutą jedną wieżę

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.