Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Agenor_

Pancernik WŁADYWOSTOK VIII tier

4 comments in this topic

Recommended Posts

[P_M_W]
Players
1,128 posts
6,845 battles

Temat poświęcony Pancernikowi  VIII tieru

Z.S.R.R.  WŁADYWOSTOK.

World of Warships 04.05.2019 13_18_12.png

• Cool 1

Players
572 posts
16,483 battles

Udało się uzyskać ten pancernik z jednego z kontenerów, więc opiszę swoją opinię o nim.

Zrobiłem dwóch 19 pkt dowódców dla niego, jednego pod przeżywalność, drugiego stricte pod AA.

I tak naprawdę (mając 80% gier CV w bitwie) grając 19 bitew i będąc prawie nieustannie atakowany z góry nie zauważyłem większej różnicy odnośnie obrony przed samolotami. Duży wpływ miało raczej RNG aniżeli umiejętności kapitana. Większą korzyść można uzyskać na przeżywalności, a z racji tego, że ten pancernik pokazuje pazury dopiero na bliższym dystansie, jest to wręcz niezbędne! 

90% gier miałem na tierze X i Władywostok sobie świetnie radzi, nie jest to co prawda potęga, ale też nie jest "chłopcem do bicia", o nie! Gdyby dać mu przeładowanie na poziomie X tieru, a nie 33 sekundowe... 

Trzeba jednak uważać, aby nie pokazywać za często burty (jednak to samo tyczy się prawie wszystkich okrętów w grze) i odpowiednio żonglować konsumablami. 

Przyjemny okręt.

• Cool 1

[TORCH]
Players
1,072 posts
25,421 battles

Z tego co wiem na więcej hp niż Lenin i jest szybszy. Ale nie ma pasa 100mm na dziobie jak Lenin. Więc w konfrontacji z Yamato/Musashi gorzej się sprawdzi niż Lenin ale ogólnie jest całkiem ok. Tyle że jest bardzo duży i więcej torped może złapać.

[KURLA]
Alpha Tester
2,213 posts
11,522 battles

Na tle 7 i tragicznej 9, swietny naprawde fajny pancernik z wygarem. Poprzednik i nastepca nie maja zadnego podejscia do tego okretu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.