Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sklep premium w maju: Polowanie na Bismarcka

8 comments in this topic

Recommended Posts

[DV]
Players
11 posts

oczekiwanie od graczy za jeden okręt (albo kilka skrzynek) równowartości ceny za którą inni sprzedają nowe gry jest szczytem zdzierstwa.

• Cool 10

Players
1,829 posts
21,644 battles

Tak na marginesie dodam, że kupowanie kolekcji "kapitanic" Azur Lane całkowicie mija się z celem. Czemu:

- są to "zwykli" kapitanowie/ kapitanice, żadnych szczególnych talentów czy zdolności jak u elite kapitanów;

- przy okazji różnych drobnych misji można pozyskać 1 czy nawet kilku Azur-dowódców (za darmo!). Obecnie po zebraniu kolekcji otrzymuje się 10 pkt. Azuma kapitana, zaś po wypełnieniu krótkiej misji - Hood kapitana, też z 10 pkt. umiejętności. Swego czasu - przy okazji drobnej misji pozyskałem tak Nelson kapitana (nie mam Nelsona, to pływa na Edinburghu) oraz A. Hippera (powozi na razie Yorckiem). Nawet kota Isoroku kiedyś dostałem - pływa i mruczy (sic!) na Kumie :-))

- cała paczka jest droga (jak dla mnie - nawet bardzo), a nie zawsze aż tylu dowódców w danym momencie potrzebujemy;

- kupując kontener, dostaje się "losowego" dowódcę, niekoniecznie takiego, którego potrzebujemy w danym momencie. Na reddicie jeden z graczy zaprezentował grafikę, gdzie po kupieniu 12 kontenerów wypadło 9 takich samych kapitanów na japońskiego DD :-(((   Jeśli ktoś akurat potrzebował np. dowódcy amerykańskiego, to tylko stracił nerwy i pieniądze.

Podobnie rzecz ma się z jednostkami pływającymi. Przepis na Azure Montpellier? Sprowadź darmowego Clevelanda, pomaluj na inny kolor, sprzedaj za niezłą kasę :-))  Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w US Navy służyło 27 krążowników typu Cleveland, to... w Wargaming kolorów im zabraknie, zanim wszystkie wypuszczą :-))

• Cool 3

[E-PIK]
Players
20 posts
8,093 battles

CCki, 25 skrzynek, wszystkie 4 okrety. Do tej pory kupilem 50 i nie ma wszystkich, zaczynacie wku**** jak w WoT

[MORIA]
Players
7,787 posts
39,256 battles
15 hours ago, PallOakenbear said:

CCki, 25 skrzynek, wszystkie 4 okrety. Do tej pory kupilem 50 i nie ma wszystkich, zaczynacie wku**** jak w WoT

Chłopie szkoda kasy , 50 skrzynek?! T7 jak masz to luz.

[MSWIA]
Beta Tester
67 posts
29,856 battles

Bez sensu  to jest mam wszysko uzbierane i nic ciekawego nie dochodzi