Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Krucifikator

Rady do začátku

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
139 battles

Zdar,

prvně omluvte možné vytvoření toho, co už tu nejspíš bylo milionkrát. Ale věřím, že i s časem vaší odpovědi to bude méně náročné, než třeba ani nenajít co potřebuji jinde.

Proto bych někoho povolaného rád požádal o odpovědi na pár otázek, které mi mohu ušetřit zbytečný grind. Léta hraji tanky, tzn základní povědomí či ulehčený start snad mohu mít. 
Předem díky za odpovědi. Nejlépe v bodech.

Hraji třetí den a protože jsem si chtěl vyzkoušet všechny třídy, zvolil jsem USA. Motám se na III a IV.

1) Máte nějaký šikovný guide klidně v AJ na y2?

2) Jak je to s módy? U WoT používám aslain modpack (má tam jen ty povolené...doufam=)), kde si nějaké vyberu. Na y2 jsem viděl jiné zaměřovače, aslain pro WoW je má ale nenainstalují se, jsou povoleny? Pokud ano, co mohu dělat špatně? Zaměřovač vnímám jako důležitý, můžete případně doporučit, případně i jiné vychytávky.

3) Ohledně typu a národu lodí.
Bitevka- Mám S. Carolinu, nezaujala mě, pokud jsou všechny bitevky obdobné (longrange, slow rld a speed) zřejmě nic pro mě. Pojedu vše, ale tady tedy pravděpodobně zůstanu u USA.
Křižník-Velmi se mi typově libí Phoenix, nicméně zjistil jsem, že vyšší tier nemá torpeda. Přesedlal bych tedy na Němce, který je následně má. Dává to smysl?
Torpéďák- Clemson vyhovuje, zatím asi nejzábavnější. Pokud nejsou vyšši tiery úplně k ničemu klidně zůstanu u USA.
Letadlovku zkusím, ale zřejmě to bude stejné jako housky ve WoT (otravný jsou stejně, jen tady se jim ještě hůř mstí)

Obecné rady k větvím ocením, bavme se hypoteticky o tom, že mě zajímá VIII+ a zatím mě baví posílat torpéda.

4) Munice
Relevantní guide bude asi nejlepší (hledal jsem, nic pořádného nenašel). Zatím mám zkušenost že s HE nastřílím nejvíc, dost možná proto, že nevím kam střílet AP a často neprobiju. Munice funguje obecně u všech lodi stejně? Či nějaké vyloženě spamují HE a jiné AP. Čeho se držet?

5) Rozšířené informace
zapnul jsem si větší info u zaměřovače (let náboje a vzdálenost), Současně s tím i pravděpodobně čas, než dělá zamíří na pozici... humus jdou ty děla vypnout?

Klidně připojte i odpověď na otázkou, kterou jsem nepoložil, ale třeba bych měl :-)

Díky za váš čas.

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,530 posts
832 battles
Před 23 minutami Krucifikator řekl/a:

1) Máte nějaký šikovný guide klidně v AJ na y2?

2) Jak je to s módy? U WoT používám aslain modpack (má tam jen ty povolené...doufam=)), kde si nějaké vyberu. Na y2 jsem viděl jiné zaměřovače, aslain pro WoW je má ale nenainstalují se, jsou povoleny? Pokud ano, co mohu dělat špatně? Zaměřovač vnímám jako důležitý, můžete případně doporučit, případně i jiné vychytávky.

3) Ohledně typu a národu lodí.
Bitevka- Mám S. Carolinu, nezaujala mě, pokud jsou všechny bitevky obdobné (longrange, slow rld a speed) zřejmě nic pro mě. Pojedu vše, ale tady tedy pravděpodobně zůstanu u USA.
Křižník-Velmi se mi typově libí Phoenix, nicméně zjistil jsem, že vyšší tier nemá torpeda. Přesedlal bych tedy na Němce, který je následně má. Dává to smysl?
Torpéďák- Clemson vyhovuje, zatím asi nejzábavnější. Pokud nejsou vyšši tiery úplně k ničemu klidně zůstanu u USA.
Letadlovku zkusím, ale zřejmě to bude stejné jako housky ve WoT (otravný jsou stejně, jen tady se jim ještě hůř mstí)

Obecné rady k větvím ocením, bavme se hypoteticky o tom, že mě zajímá VIII+ a zatím mě baví posílat torpéda.

4) Munice
Relevantní guide bude asi nejlepší (hledal jsem, nic pořádného nenašel). Zatím mám zkušenost že s HE nastřílím nejvíc, dost možná proto, že nevím kam střílet AP a často neprobiju. Munice funguje obecně u všech lodi stejně? Či nějaké vyloženě spamují HE a jiné AP. Čeho se držet?

Ahoj

1) Hele doporučuji na YT: Flamu -> ENG recenze na prakticky všechny lodě ve hře s doporučenými buildy.. z CZ/SK najdi Bl4ckSK nebo Vojcek1986, nebo HoumerhrajeWows. 

Ohledně videí o zaučení hry doporučuji IchaseGaming -> https://www.youtube.com/user/ichasegaming Pokud máš Discord, tak si najdi ProjectHelpMe.. Je i v češtině a hráči ti tam poradí či odpoví na vše, co tě bude zajímat. EDIT: jo ještě Wargaming Wikipedie, co tak pracně překládáme.. Zavítej i tam. Některé lodě jsou už přeložené a je k nim sepsaný i návod na hraní. http://wiki.wargaming.net/cs/Hlavní_strana

2) Módy nepoužívám, tedy.. používám jen imperiální japonskou vlajku a historické kamufláže z Aslain modpacku. Najdeš na internetu.

3) S. Carolina a všechny bitevky na 3. tieru jsou crap. Wyoming v TOP konfiguraci už je lahoda. Od 8. tieru jsou navíc americké bitevní lodě i rychlé a vzhledem k tomu, že se teď random hemží letaldovými loděmi, máš tam i výhodu výborných protiletadlových děl (nejlepších ve hře). Pro začátek obecně Americký tech. strom je asi nejlepší. Hodně se naučíš a hlavně.. nežeň se vysoko rychle. Chápu, že každý chce hned tier 10, ale pak si hru neužiješ, když umřeš do 2 minut. 

Obecné rady k větvím viz. ti Youtubeři. Jak jsem psal, Flamu má video na každou loď i s perky a moduly na kapitána/loď.

4) Hele.. na Youtube když si zadáš HE/AP wows ti to najde dost videí. Já doporučuji Houmera (CZ) nebo IchaseGaming (ENG). Ale asi to mají i ti ostatní.

• Cool 2

Players
4 posts
139 battles

Dík, kouknu na ně.

Tier VIII+ jsem myslel tak, abych nehrál třeba super lajnu pro lowtier ,ale na vyšších to byl odpad. Chci expit to, kde jsou nakonci sladké odměny.

Dobře znám z tančíku, že není větší pain než mít v teamu úplně marný nováčky jako top tier :D

• Cool 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
254 posts
3,193 battles

ja by som len k tým zameriavačom.. Díval si sa už v nastavení v hre? Už tam máš nejaké možnosti na výber. Takže možno sa ti z aslaina i nainštalovali len ho v nastavení musíš vybrať. akurát si musíš vybrať medzi dynamickým a statickým zameriavačom. (rozdiely, výhody a nevýhody najdeš napísané i tu na fóre-len už neviem presne kde)

[IDDQD]
Korzár
2,530 posts
832 battles
Před 5 minutami Krucifikator řekl/a:

Dík, kouknu na ně.

Tier VIII+ jsem myslel tak, abych nehrál třeba super lajnu pro lowtier ,ale na vyšších to byl odpad. Chci expit to, kde jsou nakonci sladké odměny.

Dobře znám z tančíku, že není větší pain než mít v teamu úplně marný nováčky jako top tier :D

Z tier 10 lodí mě nenapadá žádná špatná loď. Zahrát dobře se dá s každou. Stačí být lepší jak ti pleb hráči, co na desítkách hrají. I s osmičkovou lodí v desítkách můžeš týmu vyhrát bitvu. :)

Players
4 posts
139 battles
25 minutes ago, VeronikaSVK said:

ja by som len k tým zameriavačom.. Díval si sa už v nastavení v hre? Už tam máš nejaké možnosti na výber. Takže možno sa ti z aslaina i nainštalovali len ho v nastavení musíš vybrať. akurát si musíš vybrať medzi dynamickým a statickým zameriavačom. (rozdiely, výhody a nevýhody najdeš napísané i tu na fóre-len už neviem presne kde)

Koukal...ale nepořádně. Ty dva jsem objevil ale už ne ty typy...a jeden z nich je ten co jsem chtěl, tak jsem aslaina zase poslal pryč. Dík

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
254 posts
3,193 battles

Rado sa stalo :) A keď mrkneš na discord HelpMe https://discord.gg/3GQ4tm tak tam sa dá dozvedieť dosť vecí, niektoré trebárs tu na fóre nenájdeš, lebo skúsení hráči(prispievajúci sem) nepredpokladajú, že "to niekto nevie", a tak sa môže stať, že sa nejakú vec dozvieš(naučíš) až počas hrania. 

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,896 posts
13,524 battles

Doporucuju se jeste kouknout na WoWs "how it works" serii videi kde jsou popsany zakladni principy hry

Sign in to follow this