Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sovětské bitevní lodě: historie a vlastnosti modelů lodí ve hře

13 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,393 battles

In short: Všetky lode od tier V vyššie boli len papierové... tzv. Papierové loďstvo ZSSR dostalo prednosť pred všetkými úžasnými existujúci lodičkami čo stále niesu v hre. Klobúk dole. Nezabudnite potom nerfovať Japonské lode podľa skutočných ukazovateľov. :D Ináč kľudne podľa tejto schémy môžte pridať President Masaryk... existovali plány, že ho v lodeniciach prerobia na Yamato... ostalo však bohužiaľ pri plánoch. Prišla 2. svetová vojna. Mám to z overených zdrojov povedala mi to jedna teta čo kedysi pracovala v Ryba Košice.

• Cool 1
  • Funny 8

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
322 posts
11,925 battles

Nemozem si pomoct, ale Vladivostok vyzera ako kombinacia japonskej nastavby, americkeho trupu a talianskych vezi :-)

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles
22 hours ago, Eraser_SK said:

In short: Všetky lode od tier V vyššie boli len papierové... tzv. Papierové loďstvo ZSSR dostalo prednosť pred všetkými úžasnými existujúci lodičkami čo stále niesu v hre. Klobúk dole. Nezabudnite potom nerfovať Japonské lode podľa skutočných ukazovateľov. :D Ináč kľudne podľa tejto schémy môžte pridať President Masaryk... existovali plány, že ho v lodeniciach prerobia na Yamato... ostalo však bohužiaľ pri plánoch. Prišla 2. svetová vojna. Mám to z overených zdrojov povedala mi to jedna teta čo kedysi pracovala v Ryba Košice.

Můžeš mi prosímtě ukázat ty plány? Rád je přepošlu vývojářům...

• Funny 2

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,393 battles
17 hours ago, YabbaCoe said:

na té palubě je vyobrazeno více ledatel, než je kompletní součet našeho letectva :Smile_veryhappy:

To už je aj so Slovenskými F-16 a vrtuľníkmi Black Hawk.. miesto umiestnenia bude v Pule alebo v Hamburgu kde má ČR prenajatú časť prístavu. Informáciu potvrdilo Ruské ministerstvo pre lži a dezinformácie Nikagda s odvolaním sa na hovorcu čínskej lodenice Čchang-sing pána Chči - Je.

• Funny 4

Modder
1,691 posts
3,667 battles
On 4/29/2019 at 6:44 PM, Eraser_SK said:

In short: Všetky lode od tier V vyššie boli len papierové...

In short: Papírové jsou všechny krom T4, T6 a T9 (poslední dvě ale nebyly nikdy dokončené)

...a třeba francouzi na tom nejsou o moc líp: reálné bitevky jsou jen T4,T5 a T8 (a kdo chce může počítat i T6 Normadii, ovšem to, co s ní WG udělal by bylo v reálu neproveditelné, takže za mě spíš fantasy)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,240 posts
14,000 battles
11 hours ago, MilanMico said:

Písomné údaje hovoria o plánovanej rýchlosti 35 uzlov. 3 veže s 3 delami, 588mm. 14 stanovišť dvojúčelového delostrelectva 100mm. Bryndzomety nie sú videtelné, lebo sú za vysúvatelnými panelmi z boku. Bohužial sa nezachovali plán flotily križnikov. Velitelská lod Ovca, sesterské lode Borovička, Štefánik. Vedúca lod torpedobercov Čobol.

Spoiler

906254039_JanoikBB.thumb.png.e16435650ef99d6a2d97bdfbf1eb1c01.png

Made my day :Smile_teethhappy:

Players
2 posts
12,162 battles

Koukam ze to tu dopadne jak u WOT. Rusko a po te Sovetsky svaz meli co do kvality nejhorsi lodstvo z velmoci.

Rusko-Japonska valka ,1. i 2. svetova jsou toho jasnym dukazem ! Ale belorusky vyvojovy tym vytvori urcite nejsilnejsi ,nejlepe strilejici a nejvic vydelavajici lode v celem WOW. Yamato bude proti Kremlu jak z papiru ! To uz zname z tanku ,kde Tigr ci Ferdinand byli proti ruznym ruskym neexistujicim projektum jak pojizdne terce bez moznosti je prostrelit.  Skoda ,ze jde hra timto smerem . Je tolik krasnych a hlavne opravdovych lodi z Anglie,Italie,Francie a dalsich statu nez tyhle vymyslene projekty ktere nikdy nevideli jediny ocean :(

• Cool 2

Beta Tester
33 posts
3,145 battles

V čem sovětské bitevní lodě vynikají? Rychlostí? Poškozením? Rudou vlajkou?

Alpha Tester
89 posts
12,483 battles
On 4/30/2019 at 5:48 PM, Smil_Flek_z_Nohavic said:

MUHEHE Maďaři a WG:

"Apríl LN o letadlové lodi Masaryk vzala vážně maďarská televize. Zařadila ho do zpráv"
https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/kachnu-ln-o-letadlove-lodi-masaryk-neprokoukla-madarska-televize-vyvolala-posmech...

Jinak je pěkná, já bych ji chtěl spolu s pražským přístavem, postavil bych ji mezi most Legií a Karlův most... že nevyjede? to z Londýna taky ne...

11 hours ago, Metal_Duck said:

V čem sovětské bitevní lodě vynikají? Rychlostí? Poškozením? Rudou vlajkou?

Jsou nezničitelné....

Hele 2x raketový útok letadel z Midway do boku Vladivostoka a ani škrábnutí... prostě geroj

• Cool 1