Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.3 - Soutěž Victory

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

S aktualizací 0.8.3 přichází soutěž s názvem Victory! 

Dedikovaný článek najdete zde.

Kterou stranu si vyberete?

[BAF]
Players
32 posts
6,724 battles

Ahoj Žabáku.

Předpokládám, že podobný feedback už si četl někde jinde.

Proč kluci z Petrohradu už potřetí opakují stejně nefunkční schéma?
Opět to dopadá tak, že jedna strana (Honor) permanentně vyhrává jen díky většímu počtu hráčů. Nějaký bodový boost nemá vůbec význam pro prohrávající stranu.

Díky

[IDDQD]
Beta Tester
2,828 posts
4,733 battles
10 minutes ago, Cunnedda said:

Ahoj Žabáku.

Předpokládám, že podobný feedback už si četl někde jinde.

Proč kluci z Petrohradu už potřetí opakují stejně nefunkční schéma?
Opět to dopadá tak, že jedna strana (Honor) permanentně vyhrává jen díky většímu počtu hráčů. Nějaký bodový boost nemá vůbec význam pro prohrávající stranu.

Díky

A jak by jsi si to představoval ?

Hned jak ta soutěž 26  začla , tak jsem zvolil honory . A jelikož nemám ve zvyku měnit kabáty , tak je držím . Stejně jako jsem byl u žraloků , protože se mi ta vypelichaná slepice nelíbila ještě před začátkem .

Tady by snad pomohl jenom generátor náhodných čísel , který by to vždycky po ránu rozhodil 50 na 50 automaticky . A že z RNG má WG bohaté skušenosti :Smile_teethhappy:

[BAF]
Players
32 posts
6,724 battles
52 minutes ago, Stratos_HF said:

A jak by jsi si to představoval ?

Hned jak ta soutěž 26  začla , tak jsem zvolil honory . A jelikož nemám ve zvyku měnit kabáty , tak je držím . Stejně jako jsem byl u žraloků , protože se mi ta vypelichaná slepice nelíbila ještě před začátkem .

Tady by snad pomohl jenom generátor náhodných čísel , který by to vždycky po ránu rozhodil 50 na 50 automaticky . A že z RNG má WG bohaté skušenosti :Smile_teethhappy:

Představoval bych si to tak, že se vykašlou na souboj dvou týmů a bude se hrát proti nějakému časovému limitu nebo proti umělému eventu ve hře.
Pak je tu ještě možnost, že by se hráči nemohli vybrat tým, ale přiřadilo by je to automaticky k tomu slabšímu. Tím by se dosáhlo relativní vyrovnanosti.

Jen tak mimochodem, já si vybral od začátku Honor a taky nemám ve zvyku přebíhat jak se mi zlíbí. A ačkoliv vidím, že Glory je slabší, tak prostě nepřeběhnu.

[PPH]
Players
152 posts
9,174 battles

Tak nevím - poprvé mi to připadá, že to mají konečně vyvážené.. Dlouhodobé "věrnostní" odměny jsou za počet dní tj. nemusíš hrát v kuse za jeden tým ale můžeš si skákat jak chceš.. Odměna za vítězství týmu je minimální... a každý si může optimalizovat svoje hraní podle daného dne - času a nastavení. Pokud vím, že mám volný den - budu hrát na straně s nejvyšší obtížností a udělám těch 2000 bodů a získám nejvíc žetonů... Nebo naopak vím že plácnu  okolo 5ti bitev a jdu k normální obtížnosti a tím maximalizuju svůj denní zisk. Za mě konečně rozumné nastavení.

Kyž byli žraloci - orli a musel jsi být X dní v kuse v týmu aby jsi dostal lojality žetony a pak kamo... tak to bylo poněkud zásadněji nevyvážené jak dnešní stav.

• Cool 4

[CULMY]
Moderator
1,781 posts

Honor se mi už z principu líbí víc, ale jelikož máme kromě hry i reálný život, možnost výběru týmu podle aktuálních denních možností je imho velké +. Sběratelé nášivek si navíc můžou zahrát za oba týmy a zkompletovat si tak svoji sbírku :D . Jediné skutečně VELKÉ mínus je odměňování hráčů za killy. Všichni dobře víme, jak to deformuje chování hráčů ve hře a i přesto se odměny za killy vytrvale v misích objevují. Nechápu, proč odměňování není třeba podle umístění ve výsledkové tabulce (podle base XP) - nejlepším se něco přidělí, zbytek dostane méně nebo vyjde naprázdno. Dále už jen malé připomínky:

• V Armory (ve Zbrojnici?) by mohla být při nákupu 5 ks sovětských kontejnerů nějaká "množstevní" sleva (aktuálně 1 ks = 30 tokenů, 5 ks = 150 tokenů), stejně tak i u kamufláží Victory.
  • Chybí možnost koupit víc, než jen 3 dny prémiového účtu (např. 7 dní PÚ, ale levněji za 1 den).
  • Cool 2

[BAF]
Players
32 posts
6,724 battles
6 hours ago, mortas_invader said:

Tak nevím - poprvé mi to připadá, že to mají konečně vyvážené.. Dlouhodobé "věrnostní" odměny jsou za počet dní tj. nemusíš hrát v kuse za jeden tým ale můžeš si skákat jak chceš.. Odměna za vítězství týmu je minimální... a každý si může optimalizovat svoje hraní podle daného dne - času a nastavení. Pokud vím, že mám volný den - budu hrát na straně s nejvyšší obtížností a udělám těch 2000 bodů a získám nejvíc žetonů... Nebo naopak vím že plácnu  okolo 5ti bitev a jdu k normální obtížnosti a tím maximalizuju svůj denní zisk. Za mě konečně rozumné nastavení.

Kyž byli žraloci - orli a musel jsi být X dní v kuse v týmu aby jsi dostal lojality žetony a pak kamo... tak to bylo poněkud zásadněji nevyvážené jak dnešní stav.

Ok uznávám tvůj argument. Asi sem nezaznamenal pocitově takový rozdíl oproti předchozím soutěžím.

3 hours ago, Haatra said:

Jediné skutečně VELKÉ mínus je odměňování hráčů za killy. Všichni dobře víme, jak to deformuje chování hráčů ve hře a i přesto se odměny za killy vytrvale v misích objevují. Nechápu, proč odměňování není třeba podle umístění ve výsledkové tabulce (podle base XP) - nejlepším se něco přidělí, zbytek dostane méně nebo vyjde naprázdno. Dále už jen malé připomínky:

K tomuhle jsou bohužel vývojáři stále hluší a už sem to slyšel opakovat mnoho CC a influencerů. Docela by mě zajímalo, jestli mají všechny servery úkoly řešené stejným způsobem nebo jestli jsou upravené na míru. Sem si skoro jistý že by se znatelně zvedla úroveň hraní.

Beta Tester
1 post
19,867 battles

Vždyť ta soutěž Viktory je na co?Za 20 dní mě odměnili vlajkou.Mám jich asi50sát,na co jsou?Vyvěšuji vlajku sběratel.Ale mám víc jak 50lodí.AletadlovkyX dám do sběru,protože jsem běhemasi 500bitev potkal Midway která dokonce 2lodě potopila.Jinak jsou k ničemu.Nejsem pilot F1 taže moje reakce jsu pomalé.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
On 5/12/2019 at 9:18 PM, tatka43 said:

Vždyť ta soutěž Viktory je na co?Za 20 dní mě odměnili vlajkou.Mám jich asi50sát,na co jsou?Vyvěšuji vlajku sběratel.Ale mám víc jak 50lodí.AletadlovkyX dám do sběru,protože jsem běhemasi 500bitev potkal Midway která dokonce 2lodě potopila.Jinak jsou k ničemu.Nejsem pilot F1 taže moje reakce jsu pomalé.

Prosímtě, poněkud mi uniká smysl tvého příspěvku. Můžeš to zkusit trochu vysvětlit, kam tím míříš?

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,472 posts
11,920 battles
Před 43 minutami YabbaCoe řekl/a:

Prosímtě, poněkud mi uniká smysl tvého příspěvku. Můžeš to zkusit trochu vysvětlit, kam tím míříš?

Ty neznáš legendu Houmerova streamu? Taťka nelze pochopit, Taťka je vodjinud. 

• Funny 4

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
19 minutes ago, Wolffnstein said:

Ty neznáš legendu Houmerova streamu? Taťka nelze pochopit, Taťka je vodjinud. 

Tato legenda mi asi unikla... čí je to pak taťka? 

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,472 posts
11,920 battles
Před 16 minutami YabbaCoe řekl/a:

čí je to pak taťka? 

No samotného Houmera! :Smile_honoring:

• Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
159 posts
8,859 battles
14 hours ago, YabbaCoe said:

Vlajky jsou k ničemu. Máš mu poslat flašku.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.