Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.3 - Hlášení chyb

44 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se od této verze mění. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpoře: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles

Ahoj. Po aktualizaci začal nějak divně fungovat Game center. 

Vedle tlačítka "hrát", je nápis "Máte spuštěnou nejnovější verzi hry 0.8.3.1.1492901. Nepodařilo se ověřit, zda je na vašem počítači nainstalovaný nezbytný software. Restartujte prosím kontrolu, nebo se obraťte na svého správce systému" za tímto je malý otazník a když na něj najedu kurzorem je tam "software potřebný pro hraní World of Warships: Microsoft Visual ++ 2015 redistributable, Microsoft Visual ++ 2015 redistributable.

Když kliknu na hrát, tak hraji. Hra nepadá, nezasekává se, jen jsou tam nějaké drobné nedostatky typu. Kliknu na námořní bitvu a vidím kdo se z klanu zúčastnil, vidím jakou kdo zdolal laťku, ale nevidím kolik kdo dal bodů z těch deseti pokusů. 

Pokud kliknu na tlačítko "Zkontrolovat a instalovat", tak kontrola proběhne, žádnou chybu nenajde a nic se nezmění.

Players
1 post
100 battles

dobry den při aktualizaci se mi to seklo na 42% a píše  1 mb do konce a proste to nejde  dal nevíte někdo?
spoluhráči to samé

Moderator
1,787 posts

Přetrvávají problémy se zvukem:

1. Zní "trhaně" (někdy, hlavně po déle trvající palbě z Atlanty)

2. Úplně vypadne (v 8.3 se mi to stalo zatím jednou)

Filtr kamufláží v přístavu sundá Space camo a loď ztrácí bonusy. Podle informací vývojářů má filtr jen odstranit vzhled kamufláže a bonusy mají zůstat aktivní.

Beta Tester
5 posts
3,389 battles

Zdravím,

problémy se zvukem zní trhavě a celkem brutální propady fps, pravděpodobná souvislost se zvukem

Beta Tester
6 posts
2,187 battles

zdravím. od nové aktualizace hra při načítání druhé/třetí bitvy přestane pracovat (spadne). do bitvy se už nedostanu ani po restartu. samozřejmě jsem za to penalizován :(

[O-S-W]
Players
277 posts
13,238 battles

Takže soudruzi, neproběhlo včera něco, co mi totálně resetovalo nastavení hry? Včera dopoledne jsem hrál a vše bylo normální... Zapnu to večer a koukám, musím znovu zadávat mail a heslo a když se mi hra načte, je to totálně přenastavené... Opět jsou zapnuté na full hlasitost všechny ty deb*lní hudební skladby ve hře i v přístavu. Jsem zvyklý hrát hru ve vokně, kde mám dole menu a hodiny a najednou to mám na celou obrazovku. Uprostřed přístavu mi stojí Mogami, s kterým jsem už půl roku nehrál a mám puštěný přístav prémiovou základnu, kterou nepoužívám... Veškeré kontakty v liště co jsem měl otevřené jsou fuč... Tak sakra co to zase je????? Všiml jsem si, že mám verzi aktualizace 0.8.3.1... Takže nebylo by na místě zmínit se o nějakém takto zásadní fixu, co tohle udělá s nastavením hry?

Players
11 posts
6,816 battles

Po poslednej aktualizácii sa neviem dostať do bitky, vždy ma to vyhodí na herného klienta, už som dostal tresty za neaktivitu, hrám niekoľko rokov a doteraz sa to nikdy nestalo...začínam mať celého WG dosť...vymažem to a bude pokoj.....

[PP-CS]
Players
37 posts
6,493 battles

Po poslednej aktualizácii náhodne nezobrazuje ukazateľ forsáže na letkách CV. Prvá letka vždy bez problémov, no ďalšie už úplne náhodne.

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles
On 4/27/2019 at 10:24 AM, Houbus said:

Ahoj. Po aktualizaci začal nějak divně fungovat Game center. 

Vedle tlačítka "hrát", je nápis "Máte spuštěnou nejnovější verzi hry 0.8.3.1.1492901. Nepodařilo se ověřit, zda je na vašem počítači nainstalovaný nezbytný software. Restartujte prosím kontrolu, nebo se obraťte na svého správce systému" za tímto je malý otazník a když na něj najedu kurzorem je tam "software potřebný pro hraní World of Warships: Microsoft Visual ++ 2015 redistributable, Microsoft Visual ++ 2015 redistributable.

Když kliknu na hrát, tak hraji. Hra nepadá, nezasekává se, jen jsou tam nějaké drobné nedostatky typu. Kliknu na námořní bitvu a vidím kdo se z klanu zúčastnil, vidím jakou kdo zdolal laťku, ale nevidím kolik kdo dal bodů z těch deseti pokusů. 

Pokud kliknu na tlačítko "Zkontrolovat a instalovat", tak kontrola proběhne, žádnou chybu nenajde a nic se nezmění.

Zkus prosímtě udělat screenshot této hlášky a udělej tiket na podporu: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/

Vždycky dělejte screenshoty!

On 4/27/2019 at 2:04 PM, Gnomisek96 said:

dobry den při aktualizaci se mi to seklo na 42% a píše  1 mb do konce a proste to nejde  dal nevíte někdo?
spoluhráči to samé

2 hours ago, Artilery666 said:

Po poslednej aktualizácii sa neviem dostať do bitky, vždy ma to vyhodí na herného klienta, už som dostal tresty za neaktivitu, hrám niekoľko rokov a doteraz sa to nikdy nestalo...začínam mať celého WG dosť...vymažem to a bude pokoj.....

1 hour ago, Tomihre said:

Po poslednej aktualizácii náhodne nezobrazuje ukazateľ forsáže na letkách CV. Prvá letka vždy bez problémov, no ďalšie už úplne náhodne.

22 hours ago, OldBob said:

zdravím. od nové aktualizace hra při načítání druhé/třetí bitvy přestane pracovat (spadne). do bitvy se už nedostanu ani po restartu. samozřejmě jsem za to penalizován :(

On 4/28/2019 at 10:18 AM, hoggarr said:

Zdravím,

problémy se zvukem zní trhavě a celkem brutální propady fps, pravděpodobná souvislost se zvukem

Pánové, díky za reportování bugu. Mohl bych vás poprosit, abyste udělali screenshoty (bude-li to možné). Pokud mluvíte o bugu ve hře (forsáž), prosím o replay (posledních 30 automaticky se ukládá do složky se hrou). Také bych chtěl poprosit o WGCheck report, který také najdete ve složce s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

A pak prosím všichni udělejte tiket na Hráčskou podporu https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/, kam připojte všechny tyto soubory. Čím více, tím lépe!

Děkuji

Players
11 posts
6,816 battles

Tak dostal som 19 hier penalizáciu v kooperatývnych bitkách za to, že sa po aktualizácii neviem dostať do bitky...Tak vážení majstri, [Editováno] WG zaplatil som vám kopu prachov, mám stále prémiový účet, ale teraz ste ma fakt [Editováno]..počkám do zajtra ak to neopravíte a nezrušíte trest mažem hru a už nikdy ani korunu...s pozdravom slušný, aktívny dlhoročný hráč

Edited by Haatra
Vulgarizmy

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,896 posts
13,501 battles
2 hours ago, Artilery666 said:

Tak dostal som 19 hier penalizáciu v kooperatývnych bitkách za to, že sa po aktualizácii neviem dostať do bitky...Tak vážení majstri, [Editováno] WG zaplatil som vám kopu prachov, mám stále prémiový účet, ale teraz ste ma fakt [Editováno]..počkám do zajtra ak to neopravíte a nezrušíte trest mažem hru a už nikdy ani korunu...s pozdravom slušný, aktívny dlhoročný hráč

Mas nainstalovane nejake mody?

Edited by Haatra
Editace citace

Beta Tester
5 posts
3,389 battles
6 hours ago, Artilery666 said:

dej opravu hry mě to pomohlo se stejným problémem a bylo jednu jestli šlo o čistou hru nebo s mody

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles
On 4/29/2019 at 12:09 PM, Artilery666 said:

Jakým způsobem ti nejde se dostat do bitvy? Co ti to píše? Co ti to dělá? Zkoušel jsi opravit hru ve WGC? Zkoušel jsi udělal WGCheck a poslat to na podporu?

A samozřejmě módy jsou často příčinou problémů

Players
5,246 posts
31,615 battles

Proč, když bych se chtěl podívat do zbrojnice, bych musel odkliknout "SKVĚLÉ", i když si o té rusofilní akci myslím ale úplně něco jiného ? Dokdy to tam bude ?

[IDDQD]
Players
211 posts
5,872 battles

Čau @YabbaCoe

Nevím jestli to bylo i dřív, nevšiml jsem si, ale teď se mi dost často stává, že najedu s lodí k ostrovu a vystřelím po lodi co je blízko. Místo aby granáty vybouchly o ostrov tak proletí skrz ostrov a následně proletí bez zásahů i lodí po který střílíš. Replay nemám, ale pokud ho chcete tak se podívejte na youtube k Houmerovi. Ve videu "Čas sestřelit pár skycancerů" v čase 08:57 je to krásně vidět a je to i s komentářem.

Players
210 posts
18,313 battles

Nazdárek.

Dnes se mi podruhé stala taková hezká věc.

Spustím hru, přístav jede (uf:cap_cool:), chci pozdravit online lidi v klanu a ejhle ......................... kde jsou ikonky s chatem?!:cap_wander:  Nikde nejsou. Dám si teda bitvičku. Vše opět v pohodě, myslím FPS a tak. Návrat do přístavu a ono stále nic.:cap_fainting:

WG nechce abych komunikoval? To už Vám opravdu tak piju krev? :fish_haloween:

Screenek přidávám :cap_tea:

shot-19.05.02_18.41.12-0877.jpg

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár
2,527 posts
819 battles

1. Chyba -> V článkukvětnové bojové mise máte "Pokud vám účast v soutěži „Victory“ vynesla za odměnu křižník flag_Russia_6ce701e1c2f2ac3909a68a0a7b23premium_7ca1d32231aa1e03cc8c292ae268c631 VII Lazo, nebo jste ho již získali z prémiového obchodu, dostanete přístup ke speciální bojové misi. Vstupte s touto lodí do operací, náhodných, kooperativních a hodnocených bitev a sbírejte každodenní kontejnery sovětské éry."

Lazio není v prémiovém obchodě..

2. Když si dám v lodích vlastní hudbu, tak když v nastavení zapnu, aby mi hrála v přístavu, tak mi nehraje. Musím zakliknout, aby hrála i v bitvě. Jinak nic nehraje. Bodlo by to opravit, protože že chci hubu poslouchat v přístavu je jedna věc, ale nechci ji poslouchat v bitvě. 

• Cool 1

[BL4CK]
Beta Tester
22 posts
12,313 battles

Dnes hrát klanovky je fakt těžce o nervy. Po každé bitvě minimálně jeden člověk musí resetnou hru protože mu to furt píše že je v bitvě i když je v přístavu, dalším neustále mizí chat. Sekání v přístavu radši už ani nekomentuju. Nevím co tam WG dělá, ale měli by si sednou na zadnici a konečně tu hru zprovoznit.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,117 posts
14,516 battles

Vypadaval server na chat a komunikaci - sry jako :Smile_trollface:

Alpha Tester
89 posts
12,461 battles

PROBLÉMY:

1) Brutální pokles fps při obratu letadla po útoku. Mám standardně 45-60 fps, při zahájení útoku fps klesnou na 30-40, to ještě jde, ale jakmile se začnu s letadly otáčet a do toho spustí AA, začne slaid show, fps <10!!!

Má celkem slušnou grafiku GeForce GTX 1060. Zkoušel jsem snížit detaily na nízkou kvalitu a je to stále stejné, vůbec to nemá vliv. Když si pustím replay, tak fps neklesnou pod 35! Připojením to také není ping <20 ms. Je jedno jestli je to CV VI nebo X tier. Je jedno jestli je to na začátku bitvy nebo na konci, kde je málo lodí. 64-bit klient to také nevyřešil... Problém na serveru? nejspíš nestíhá... 

WG on tu hru nikdo z vás nehraje? No možná na LAN to nedělá, zkuste to z domova... 

2) U všech lodí s rychlou palbou příšerná rezonance zvuků nebo když je ta loď poblíž. Ze začátku je to dobrý a v půlce bitvy to začne, palba do toho AA, ozvěny - zvuk začne rezonovat a chrčet sluchátka trhám z hlavy, děs běs...

3) Střelba skrz kopec, také se mi stává, děje se to většinou, když je to na hraně

4) Proč se při každé aktualizaci v souboru engine_config.xml přepisuje hodnota <maxReplaysToSave> na 30? Slibovali jste, že se přepisovat nebude...

PŘEOPTIMALIZOVÁNO:

Vraťte zobrazení zkušeností s lodí na záložce "VNĚJŠÍ VZHLED", jak byl vpravo pod názvem lodě - je to důležitý údaj pro volbu signálů a kamufláže, takhle se musí překlikávat na záložku PŘÍSTAV, aby se to zjistilo, je to blbost skrývat, ničemu to tam nevadí, tahle optimalizace se nepovedla.

OPTIMALIZACE:

1) Prodloužil bych dobu o 1-2 sec pro shození pum u střemhlavých bombardérů u US CV. U Jap i UK trvá skoro dvojnásobně a dost často je zkrátka ten čas nedostatečný i při forsáži a ani na to není žádný perk, který by ho prodloužil...

2) Mise pro klanové bitvy by si zasloužily svoji záložku - osobní přeci nejsou, když jsou klanové :-) a navíc jsou furt první a pletou se tam 2 měsíce, je otravné stále rolovat na konec, když se chci juknout na osobní mise pro X

3) Ve výsledcích bitvy se dole zobrazují plněné mise a když se na ní najede myší, zobrazí se náhled. Bylo by fajn, když se na ní klikne, aby se přilepila a najetím na ikonu odměny se zobrazily, najetím na teploměr plnění se zobrazila číselná hodnota stejně, jak se zobrazují na záložce v přístavu...

4) O nesmyslu hrát 9/10 bitev na VIII tieru proti X už ani nemám sílu psát a CV proti +2t jakbysmet... chápal bych to, když ve frontě je 5 hráčů, ale ve špičce, kdy na bitvu čeká 30 hráčů... Jasně machři tady budou psát, že lamy brečí a že se to dá a že je to supr zábava - jednou pro vždy, NENÍ!

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,399 battles

@YabbaCoe máte to rozbité :cap_cool:
Namořní bitvy jsou po lognutí automaticky aktivní což je docela provar. Ale asi se to děje náhodně co jsem pochopil.

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles
18 minutes ago, TheComedian1983 said:

@YabbaCoe máte to rozbité :cap_cool:
Namořní bitvy jsou po lognutí automaticky aktivní což je docela provar. Ale asi se to děje náhodně co jsem pochopil.

Náhodně? Jakože některým jo, ale některým ne?

Nicméně můžu potvrdit, že nyní jsou pokusy automaticky zapnuty!

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,399 battles

No já je měl puštěné, Ufun z Bl4cku také (upozornil na to na volné diskuzi, poté co všechny pokusy nevědomky spláchl v coopu, když si tam cosi plnil), ale Lucy je prý měla vyplé. Víc nevím.
Každopádně je to zase jednou epická chyba :Smile_sad:
Na druhou stranu.... namořní bitvy jsou aktuálně o ničem. V porovnání s první polosoukromou verzí (která byla naprosto skvělá!) je tohle jen další nedůležitá námořní verze soap opery bez konce a pointy

Beta Tester
6 posts
2,187 battles

zdravím. problém s padáním hry a nemožnost vrátit se do bitvy, zřejmě opravdu vyřešila oprava hry, jak radil hoggar. díky moc!  nevěděl jsem, že tu tato funkce je (vrátil jsem se k lodím po roce). tak jen si teď odjezdit 26 trestnejch kooperaček :(

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.