Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
IDAGI

Do czego WG się posunie gdy się za bardzo lami w grze?

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,462 posts
12,078 battles

Chciałem się pochwalić sukcesem WG. ..słabo mi idzie, przegrana za przegraną i gdy zniechęcenie bierze górę, gracz z teamu na shimie zwiedzający mapę wpływa jeszcze w moją torpedę - zgadnijcie jaka jest reakcja "RNG" WG?   Cóż.. postanowili mnie NAGRODZIĆ w tej bitwie i odwrócić jej przebieg. W ciągu kilku następnych minut strzelając z dymku OSOBIŚCIE spowodowałem detonacje 2 (słowie: DWÓCH) okrętów - Chabarowsk+Alzacja! Rozumiem, dwie detonacje w bitwie po jednej stronie (to chyba norma) ale obie spowodowane przez tą samą nieudolną niszczarkę? Nawiasem mówiąc wystrzeliłem raptem 35 pocisków w całej bitwie - jak dla mnie to już totalne przegięcie! (żeby nie było, wrzucam od razu screeny z podarowanymi mi przez WG fragami)

Jak sądzicie, czy to nowy rekord ustawiania wyników przez WG? a może ktoś pochwali się bardziej bezsensownym i niezasłużonym zwycięstwem?  (porażki sobie darujmy bo każdy znajdzie setki przykładów gdy czuł się skrzywdzony "ustawką" WG)

shot-19.04.19_20.19.40-0539.jpg

shot-19.04.19_20.20.06-0706.jpg

shot-19.04.19_20.20.14-0885.jpg

shot-19.04.19_20.20.36-0836.jpg

• Boring 1

[DOREE]
Beta Tester
1,810 posts
13,519 battles
Just now, AhmedDetonujBoom said:

a gdzie ty masz 2 dewastacje?????

bo odznaczeń uderzeń u ciebie niewidze

DETONACJE. Odznaczenie w tym przypadku dostaje ofiara.

Beta Tester
5,182 posts
16,654 battles
4 minutes ago, Korsarz_87 said:

DETONACJE. Odznaczenie w tym przypadku dostaje ofiara.

dewastujące dostajesz ty jeśli wsadzisz detonacje( chociaż też nie zawsze)

• Funny 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
416 posts
10,617 battles

Tak czy inaczej. RNG rulez. Młodym graczem jestem - stażem, nie wiekiem. Więc jak to młody, zaskakiwany jestem wciąż możliwościami rng, fantastyczne. Brawo, brawo, brawo - WG - tak trzymać.

• Cool 1

Players
390 posts
24,943 battles

@IDAGI po co sobie zawracasz taką pierdołą głowę, szkoda twojego czasu, to tylko gra. Wargamingu nikt nie zrozumie bo u nich 12% jest większe o od 45% :Smile_trollface:

Też miałem dużo sytuacji w tej zajefajnej grze, ale co ja na to poradzę, no raczej nic. 

• Cool 1

[GOFER]
Players
27 posts
21,454 battles

To nie żadna ustawka. Skill w najczystszej postaci. 2 precyzyjne (chirurgiczne) strzały w magazyny amunicji. Supersymulacja od WG - czapki z głów, thx WG:cap_like:

• Cool 2
  • Funny 1

[HOB]
Moderator
1,896 posts
8,163 battles

Przy warunkach dewastującego nic się nie zmieniło - trzeba zbić min. pół HP okrętu w krótkim nieokreślonym czasie. Wysadzenie przeciwnika daje dewastujące tylko wtedy, gdy miał on co najmniej połowę HP.

Nawet ostatnimi czasy rzadziej się zdarzają dewasty z detonacjami (a przynajmniej powinny) z uwagi na wprowadzony próg 75% HP (szansa zaczyna się nabijać wraz z pociskiem/torpedą, która naruszyła próg 75%)

Tutaj raport nie zawiera odznaczeń dewastujących, a na trzeciej stronie widać nawet niewielkie łączne obrażenia zadane tym okrętom. Zapewne sojusznicy uszkodzili uprzednio magazyny amunicji, a wraz z uszkadzaniem magazynów rośnie szansa detonacji. Dwa takie zdarzenia w bitwie nie są powszechnym zjawiskiem, ale do cudu im jeszcze trochę brakuje.

• Cool 2

[QTAZ]
Players
1,260 posts
16,478 battles
1 hour ago, AhmedDetonujBoom said:

jeśli cel miałby pomiędzy <75%HP a >51%

• Cool 2

[THESO]
Players
8,777 posts
44,693 battles
2 hours ago, AhmedDetonujBoom said:

Może miały mniej niż 60% hp. Wtedy nie ma dewastacji.

Sign in to follow this