Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ORP_Dziwisz

Kupię kota w worku

11 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
[TF16]
Players
50 posts
16,872 battles

Witam,

jak na wstępie kupię kota w worku, wymiary worka 2000x3000 mm, kot nie ważny (brak preferencji).

Tak naprawdę:

- w grze jestem od ok. 3 lat, można mnie znaleźć pod nickiem ORP_Dziwisz, tutaj garść statystyk: https://wows-numbers.com/pl/player/506884221,ORP_Dziwisz/

- przeważnie gram bb/ca/cl, zagram i dd, lecz nie jest to moja mocna strona,

- lubię pogadać i pograć dywizjony,

- nie mam parcia na klanówki, jednakże mam trochę w nich doświadczenia,

- dla mnie liczy się wspólne granie, nawet czasami lubię wejść na komunikator i zwyczajnie pogadać, pośmiać się itp. (zazwyczaj jestem od 16.00, w weekendy różnie).

- ts/discord nie są mi obce.

Z uwagi na pełen port, gra zaczyna nudzić, nie mam określonego celu. Gra obecnie z uwagi na rework CV zrobiła się irytująca, jednakże dla zabicia czasu zdarza mi się zagrać parę bitewek.

Preferuję grę luźną i w dywizjonie, szukam świeżości oraz kogoś z kim można pograć.

Pozdrawiam.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
465 posts
15,059 battles
50 minutes ago, ORP_Dziwisz said:

dla mnie liczy się wspólne granie, nawet czasami lubię wejść na komunikator i zwyczajnie pogadać

50 minutes ago, ORP_Dziwisz said:

Preferuję grę luźną i w dywizjonie, szukam świeżości oraz kogoś z kim można pograć

Zatem zapraszam do klanu B-EYE. Kontakt Grzesiu, (SaulRomanoff ). Staty twoje jak i kogokolwiek z zewnątrz lub wewnątrz klanu nikogo w tym klanie nie interesują, po prostu mamy na to kompletnie wyczesane. Jedyne co dla nas się liczy to chętka do gry zarówno samemu jak i w dywizjonie. Mile widziany chociaż nie konieczny udział w klanówkach bez ciśnienia na wynik (na luzie dochodzimy do  I-II grupy ligi sztorm).  Najważniejsze w tym klanie jest wspólna zabawa razem bez obrażania się na innych, więc jeśli tego szukasz to zawsze znajdziesz kogoś chętnego do pogrania w dywizjonie.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
11 minut temu, pancernakuma napisał:

WHISKY ON BOARD zaprasza. Pozdrawiam Ewa :)

Jaka szkoda że mnie bossem zrobili, uwielbiam szkocką.

Ewy też :cap_cool:

Sorry za offtop :cap_like:

• Cool 1

[WOB]
Players
113 posts
1,547 battles
19 minut temu, wib_wojtek napisał:

Jaka szkoda że mnie bossem zrobili, uwielbiam szkocką.

Ewy też :cap_cool:

Sorry za offtop :cap_like:

Butelka dla Ciebie w WHISKY ON BOARD zawsze otwarta CHEERS. :cap_tea::cap_cool:

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,491 battles
On 4/19/2019 at 2:12 PM, ORP_Dziwisz said:

Witam,

jak na wstępie kupię kota w worku, wymiary worka 2000x3000 mm, kot nie ważny (brak preferencji).

Tak naprawdę:

- w grze jestem od ok. 3 lat, można mnie znaleźć pod nickiem ORP_Dziwisz, tutaj garść statystyk: https://wows-numbers.com/pl/player/506884221,ORP_Dziwisz/

- dla mnie liczy się wspólne granie, nawet czasami lubię wejść na komunikator i zwyczajnie pogadać, pośmiać się itp. (zazwyczaj jestem od 16.00, w weekendy różnie).

Z uwagi na pełen port, gra zaczyna nudzić, nie mam określonego celu. Gra obecnie z uwagi na rework CV zrobiła się irytująca, jednakże dla zabicia czasu zdarza mi się zagrać parę bitewek.

Preferuję grę luźną i w dywizjonie, szukam świeżości oraz kogoś z kim można pograć.

Pozdrawiam.

Zapraszam, już chyba mieliśmy przyjemność :)

[P_M_W]
Players
1,428 posts
9,026 battles
19.04.2019 o 14:12, ORP_Dziwisz napisał:

Witam,

Tak naprawdę:

Pozdrawiam.

Zapraszam do BSW-W

Sign in to follow this