Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Soutěž: Padající hvězdy

16 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
352 posts
9,463 battles

Takze ti co maji XXX lodi maji logicky vetsi sanci nez ostatni hm hm . Kvalitka no jen co se pozna .....

Ne dekuji, nechci .

[PPH]
Players
606 posts
13,972 battles

V čem vidíte problém...? Někdo si nechává svých cca 8 ks co hraje... někdo je "sysel" a má jich 60... dostat se na 30+ bodů se dá i s pár loděmi - akce trvá pátek až úterý... tj. máte celé 4 dny na získání bodů... někdo to udělá se svými loděmi za den... někdo za celý víkend - každopádně je to superkontejner + vlajky navíc a skoro zadara... jen za běžné hraní... Za mě akce OK...

Odehrát 30+ bitev musí oba dva výše zmiňovaní hráči - jde jen o rozložení v čase...

• Cool 3

[U333]
Players
111 posts
10,179 battles

Tato soutěž je nehratelná hra má v současné době Ping 600 - 5 000 !!!!!!!!

Každej začátek takový akce mi takle blbne druhej den už to bylo v pořádku

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,431 posts
343 battles
Před 31 minutami Gremlaja řekl/a:

Tato soutěž je nehratelná hra má v současné době Ping 600 - 5 000 !!!!!!!!

Eh?

[_SK_]
Players
12 posts
11,255 battles

Ako zistím či som získal hviezdu za lod a kolko hviezd už mám?

[HUG]
Players
75 posts
16,029 battles
Před 12 hodinami beautifulbutterfly řekl/a:

Pocitadlo nebolo, nie je a ani nebude, je to velmi technicky narocna zalezitost pre programatora, preto odporucame toto....

male-drevene-pocitadlo.jpg

Oh yes!!! A pro příští kolo už by mohl být tento nepostradatelný nástroj pro každého WOW kapitána ( pro Bělorusy "Sčot") v Prémiovém obchodě za Super cenu v Jedinečném designu vytvořeném Unikátně pro WoW! ;)

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles

Udělat 30+ výher, když se nedají použít kooperace a venku je tak pěkně... to je sci-fi... Takže zase někdy, kdy nebude použito dementní pravidlo výhry...

• Cool 1

Players
99 posts
9,387 battles

Jasne ze podmienka vyhry je nanic a degraduje tymovu hru ...na buduce dajte radsej podmienku napr Top 5, .... vela hracov si vyhru predstavuje takto : zoberem DD stlacim W po 2 minutach zdochnem stlacim ESC a vyberem dalsi DD a opakujem to dookola kym mi spoluhraci nevyhraju predosle hry takto je to rychlejsie cca jedna hra 2 min max a nie cca 15 min .... vyhry su nanic podmienka 

• Funny 1
  • Bad 1

[CRYO]
Players
140 posts
21,546 battles

samozřejmě, hurá nato  60 bitev  s novými letadlovkami a bude superkontejner.....ale i tak, su zvědavej, kolik lidí nepochopí číslo 60

[U333]
Players
111 posts
10,179 battles

Ahoj já bych měl jednu technickou připomínku před chvílí jsem dostal vlajky za tuhle akci naskáče hromada vlajek a já hledám za co to bylo, nešlo by nějak informační rozhraní upravit aby tam byla informace za co to bylo?  ( alespon jedna větička ve stylu odměna za to a to ) když jsem přihlášen do dvou akcí který se překrývaj tak vim houby za co to bylo. Je to jen malinkej nápad na vylepšení :cap_like:

Já vím že jsem moc náročnej ale už to se mnou lepší nebude:cap_haloween:

• Cool 1

Sign in to follow this