Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Kontenery "Lotnictwo morskie"

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,501 battles

Kapitanowie,
 

Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację - w opisie kontenerów „Lotnictwo morskie” w sklepie Premium wystąpił błąd.
Można uzyskać rekompensatę w dublonach równą kosztowi okrętu, ale tylko w przypadku zakupu kontenerów, nie otwieraj ich i zakup lotniskowce. Następnie, jeśli otworzysz kontenery, otrzymasz odszkodowanie w dublonach za duplikaty. Ale jeśli posiadałeś wszystkie 4 lotniskowce przy zakupie kontenerów, nie otrzymasz okrętów z kontenerów.
Gdybyś miał wszystkie 4 lotniskowce przy zakupie kontenerów, nie otrzymałbyś odszkodowania w dublonach, ale 20 kamuflażów Sci-Fi Space. Jest to cecha mechanizmu przetwarzania duplikatów i nie została właściwie opisana. Korzystanie z takiego mechanizmu opiera się na chęci uzyskania dużej szansy na otrzymanie lotniskowca i niewielkiej ceny kontenera. Gdyby każdy duplikat okrętu został zrekompensowany pełnym kosztem dublonu, to biorąc pod uwagę dość duże szanse na otrzymanie lotniskowca, cena kontenerów byłaby znacznie wyższa.
Rozumiemy, że opis mógł wpłynąć na decyzję o zakupie kontenerów, dlatego jesteśmy gotowi do zwrotu pieniędzy za te pakiety, które kupiłeś, mając już wszystkie 4 premium lotniskowce w Porcie. Np. Jeśli miałeś 3 z nich, kupiłeś 5 kontenerów, otworzyłeś je i odebrałeś ostatni lotniskowiec. Po tym zakupiłeś 10 kolejnych kontenerów. Możesz cofnąć ten ostatni zakup, wydane pieniądze zostaną zwrócone, a posiadane dobra zostaną cofnięte z Twojego konta gry. 

Prosimy skontaktuj się ze wsparciem gracza, aby uzyskać zwrot pieniędzy.

 

Jeszcze raz przepraszamy za ten błąd i dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości się to nie powtórzyło. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WIDMA]
[WIDMA]
Players
254 posts
7,065 battles

Błąd błędem błąd pogania...  Ot i całe prześwietne studio.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×