Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Sehales

Oznámení: Kontejnery „Námořní letectvo“

1 comment in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff, Alpha Tester
7,062 posts
2,461 battles

Chtěli bychom se omluvit za tuto situaci – v popisu kontejnerů “námořní letectvo” v prémiovém obchodě byla chyba.
Kompenzace v dublonech rovnající se ceně lodi může být získána pouze pokud si zakoupíte kontejnery, neotevřete je a následně si zakoupíte letadlové lodě. Pokud poté otevřete kontejnery, dostanete kompenzaci v dublonech za duplikáty. Pokud však už vlastníte všechny čtyři letadlové lodě v době nákupu kontejnerů, neobdržíte lodě z kontejnerů.

Pokud už máte všechny čtyři letadlové lodě v době nákupu kontejnerů, neobdržíte kompenzaci v dublonech ,ale 20 Sci-Fi Vesmírných kamufláží. Toto je vlastnost mechanismu nahrazování duplikátů, který však předtím nebyl adekvátně popsán. Použití takového mechanismu je postaven na snaze mít větší šanci zisku letadlových lodí za cenu malého kontejneru. Pokud by každý duplikát byl v plné výši nahrazen dublony, poté by s přihlédnutí k faktu, že tam existuje velká šance na zisk lodi, cena těchto kontejnerů by musela být znatelně vyšší.

Rozumíme tomu, že předchozí popis patrně ovlivnil vaše rozhodování o nákupu těchto kontejnerů, tím pádem jsme připraveni vám nabídnout návrat peněz za tyto balíčky zakoupené v době, kdy už jste měli všechny čtyři letadlové lodě ve vašem přístavu. Například jste měli pouze tři z nich a koupili jste pět kontejnerů, ve kterých jste získali tu čtvrtou letadlovou loď. Poté jste si nakoupili dalších 10 kontejnerů. Můžete tak vrátit nákup těchto desíti kontejnerů, peníze vám budou vráceny a věci, které jste otevřeli v těchto kontejnerech vám budou odebrány.

V takovém případě prosíme kontaktujte Hráčskou podporu.

Ještě jednou bychom se chtěli omluvit za tuto chybu a budeme dělat vše možné, aby se v budoucnu tato situace neopakovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×