Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
grzybcio95

Lotniskowce amerykańskie - perki

13 comments in this topic

Question

Players
7 posts
9,097 battles

Cześć,

po ostatniej aktualizacji i reworku lotniskowców,  zacząłem z nimi przygodę. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak inwestować w perki kapitańskie, żeby wyciągnąć jak najwięcej z tego typu okrętów. Przygodę zacząłem z amerykańską linią lotniskowców, ale otrzymałem z kontenera również Graf Zeppelin, także prosiłbym doświadczonych graczy o radę jak rozdawać perki dla kapitana na Midway i Graf Zeppelin. Z góry dziękuję!

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles

To jak chcesz na maxa wycisnąć. Ja zamiast adrenaliny i szybkości samolotów biorę niewidkę bo Midway ma ogromnego spota. Ale jak się dobrze schowasz to taki build jest dobry choć nie na każdą mapę jest dobry. Adrenalina jeszcze bardziej przyspiesza samoloty jak AA zabiera im hp. Więc mogą szybkiej zrobić zrzut i uciec.

Taka sama sprawa jest z Zeppelinem. Niestety przez to że AA jest mocna to każdy CV ma taki build, nie ważne amerykański, japonski czy brytyjski. No chyba że Indomitable który nie ma torped, ma dobry spot więc niewidka nie potrzebna, więc na nim brać wyburzanie zamiast przyspieszenia torped bo ma bomby i rakiety tylko.

Screenshot_20190421-143213.png

• 0
Players
7 posts
9,097 battles

Dziękuję Ci bardzo za pomoc MacArthur92! Rozważałem coś podobnego, tylko zamiast stabilizacji celownika wziąć kamuflaż. No ale niestety gry na Grafie sprawiły, że w przeciwieństwie do gry Langley na IV tierze, dostrzegłem potrzebę zastosowania stabilizacji celownika :)

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
22 hours ago, MacArthur92 said:

Niestety przez to że AA jest mocna

No tak, macie nielimitowany hangar, wbudowane automatyczne niezniszcalium, na wypadek -nie daj losie- nawiązania bezpośredniej walki, ale jeszcze i nadal uwiera, że normalny okręt jest sie w stanie odgryźć.

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles
2 minutes ago, Korsarz_87 said:

No tak, macie nielimitowany hangar, wbudowane automatyczne niezniszcalium, na wypadek -nie daj losie- nawiązania bezpośredniej walki, ale jeszcze i nadal uwiera, że normalny okręt jest sie w stanie odgryźć.

pograj na cv bez buildu na hp i przeżycie, zobaczymy czy po 5 minutach bitwy będziesz miał czym wystartować. bo w tym czasie przeładuje się 4-5 samolotów. Nie radzę tym leciec na cokolwiek co ma lepsze AA niż Ashitaka. A jak masz pecha mimo tego buildu na Saipanie to jesteś nieużytkiem. 2.5 min na reload jednego bombowca. Nielimitowany. Ta, może tylko Kaga ma dobrze ale reszta średnio. Z tym buildem cv jest grywalny.

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
14 minutes ago, MacArthur92 said:

pograj na cv bez buildu na hp i przeżycie, zobaczymy czy po 5 minutach bitwy będziesz miał czym wystartować. bo w tym czasie przeładuje się 4-5 samolotów. Nie radzę tym leciec na cokolwiek co ma lepsze AA niż Ashitaka. A jak masz pecha mimo tego buildu na Saipanie to jesteś nieużytkiem. 2.5 min na reload jednego bombowca. Nielimitowany. Ta, może tylko Kaga ma dobrze ale reszta średnio. Z tym buildem cv jest grywalny.

Czyli z CV zrobili to, czym jest arta w wot. Właściciela bardziej frustruje, niż bawi, a operatorom normalnych jednostek, o których traktuje "gra w statki(czołgi)" mimo wszystko zatruwa życie. Wniosek- wywalić te nie-okręty i wprowadzić chociażby okręty podwodne, które na dobrą sprawe, były by troche przerobionymi DD- założenia taktyczne te same. 

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles
6 minutes ago, Korsarz_87 said:

Czyli z CV zrobili to, czym jest arta w wot. Właściciela bardziej frustruje, niż bawi, a operatorom normalnych jednostek, o których traktuje "gra w statki(czołgi)" mimo wszystko zatruwa życie. Wniosek- wywalić te nie-okręty i wprowadzić chociażby okręty podwodne, które na dobrą sprawe, były by troche przerobionymi DD- założenia taktyczne te same. 

Mnie nie wrustruje gra na CV. Chodzi mi o build. Tak jak na DD w 100% trzeba brać ostatni bastion. Spróbuj bez tego pograć jakie to frustrujące, nawet Ujea odpuścił i ma to na każdym DD. Atlanta bez IFHE też jest nieużytkiem, to samo Daring. Dla CV kluczowe jest mieć perki na hp i tyle.

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles

Dobra, przyznam, ze jestem nubem na nowych cv, ale z jednej strony- nie chce mi sie kultywować zakażenia, z drugiej strony "to tylko gra" i nie ma co popadac w ideologie, poza tym mam Kage i mimo wszystko próbuję z niej coś wyciągnąć po reworku. No dobra, dzięki za porady, zobaczymy...

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles
4 hours ago, Korsarz_87 said:

Dobra, przyznam, ze jestem nubem na nowych cv, ale z jednej strony- nie chce mi sie kultywować zakażenia, z drugiej strony "to tylko gra" i nie ma co popadac w ideologie, poza tym mam Kage i mimo wszystko próbuję z niej coś wyciągnąć po reworku. No dobra, dzięki za porady, zobaczymy...

Wracając do "mocnego AA" chodziło mi o teamu które składają się z samych AA okrętów. Przylatując obok takiego bez buildu AA tracisz wszystko . Z tym buildem możesz je odwołać na CV żeby się naprawiły. Worcester ma 7km AA i jak taki siedzi w dymie to nawet nie wiesz co się dzieje. Ja nie narzekam na moc AA u innych okrętów, tylko o takie no fly zone teamy. Jesteś zależny od twoich BB , a że to random to wiadomo... 

• 0
[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
22.04.2019 o 18:19, MacArthur92 napisał:

Wracając do "mocnego AA" chodziło mi o teamu które składają się z samych AA okrętów. Przylatując obok takiego bez buildu AA tracisz wszystko . Z tym buildem możesz je odwołać na CV żeby się naprawiły. Worcester ma 7km AA i jak taki siedzi w dymie to nawet nie wiesz co się dzieje. Ja nie narzekam na moc AA u innych okrętów, tylko o takie no fly zone teamy. Jesteś zależny od twoich BB , a że to random to wiadomo... 

Moim noobowo/pomidorowym zdaniem RNG zbyt mocno miesza się teraz w AA.

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles
1 minute ago, wib_wojtek said:

Moim noobowo/pomidorowym zdaniem RNG zbyt mocno miesza się teraz w AA.

To jest oczywiste. Czasem khaba zestrzeli wszystko a raz to na 3 ataki 2 samoloty . 

• 0
[-T3C-]
Beta Tester
731 posts
7,278 battles
On ‎4‎/‎21‎/‎2019 at 2:34 PM, MacArthur92 said:

Screenshot_20190421-143213.png

Gram z podobnym buildem - jedynie zamiast AR i perku resetującego doładowanie silnika ostatniej fali (wg mnie mało przydatny - zwykle ta ostatnia fala i tak zdycha) mam DE - ciężko ocenić wpływ perka, ale pożarów wbijam bardzo dużo. 

• 0
[MORIA]
Players
7,344 posts
36,590 battles
1 hour ago, Bruner_PL said:

Gram z podobnym buildem - jedynie zamiast AR i perku resetującego doładowanie silnika ostatniej fali (wg mnie mało przydatny - zwykle ta ostatnia fala i tak zdycha) mam DE - ciężko ocenić wpływ perka, ale pożarów wbijam bardzo dużo. 

Na Amerykańcach poza Enterprise jest ok. Jak ktoś chce kupić Indomitable który nie ma torped to musi mieć DE.

Sign in to follow this