Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Československá nášivka a vlajka

30 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles

Kapitáni! :cap_book:

Jelikož velká hromada z vás se mě neustále ptá, jak a kde půjde získat československá nášivka a vlajka, tak jsme se rozhodl, že nyní, když jsou ty Velikonoce, přišel ten správný čas.

Proto jsem vytvořil dotazník, který najdete zde: https://checkbox.wargaming.net/ceskoslovenska-vlajka-a-nasivka.survey

Dotazník bude otevřený po dobu jednoho týdne, jelikož to je přesně doba, kdy budu na dovolené :dance_turtle:

Poté pak všem zapsaným doručíme nášivku a vlajku do jejich přístavu.

Stejně tak bych chtěl poprosit všechny, kteří už tyto věci mají, aby NEVYPLŇOVALI tento dotazník. Pak mi to udělá čurbes a pak bych byl na vás zlý a to nechcete :etc_red_button:

• Cool 12

Players
14 posts
6,318 battles
8 hours ago, YabbaCoe said:

Kapitáni! :cap_book:

Jelikož velká hromada z vás se mě neustále ptá, jak a kde půjde získat československá nášivka a vlajka, tak jsme se rozhodl, že nyní, když jsou ty Velikonoce, přišel ten správný čas.

Proto jsem vytvořil dotazník, který najdete zde: https://checkbox.wargaming.net/ceskoslovenska-vlajka-a-nasivka.survey

Dotazník bude otevřený po dobu jednoho týdne, jelikož to je přesně doba, kdy budu na dovolené :dance_turtle:

Poté pak všem zapsaným doručíme nášivku a vlajku do jejich přístavu.

Stejně tak bych chtěl poprosit všechny, kteří už tyto věci mají, aby NEVYPLŇOVALI tento dotazník. Pak mi to udělá čurbes a pak bych byl na vás zlý a to nechcete :etc_red_button:

Díky moc, budu se těšit :)

[CSP]
Players
23 posts
7,925 battles
Citace

Stejně tak bych chtěl poprosit všechny, kteří už tyto věci mají, aby NEVYPLŇOVALI tento dotazník. Pak mi to udělá čurbes a pak bych byl na vás zlý a to nechcete

Sakra, už jsem měl skoro vyplněno... :Smile_trollface: ale jinak super Díky! :cap_like:

Players
6 posts
2,249 battles

Konečne som to aj ja stihol =) Teším sa Kurfurst s touto vlajkou bude prekrásny =P

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles

Odesláno právě teď!

Tak a někteří z vás dostanou asi po čuni ode mě. Takže prvně odpovědi. Myslím, že otázka nemohla být snažší. Patrně nějaký troll si neodpustil jiné odpovědi:

chart.jpeg

Následně přesně 40 z vás vyplnilo tento dotazník a svým způsobem zažádalo o vlajku a nášivku, i když už je na svém účtě mají! Drobná část z těchto čtyřiceti možná byli ti, kteří vyplnili dotazník po nějaké době podruhé. 

Následně zde mám jména, které jsem podle nicku nedokázal najít, tyto jména najdete ve spoileru. Pokud někoho z nich znáte, dejte mu/jí vědět, ať se na mě obrátí.

Spoiler

honzik1969

_Kraftverk_

shelley0411

soukal69

lubomi99sk

csrjancsr

damoya

metixekcz

Tak teď doufám, že už je máte snad všichni. Přece jenom si tyto vlajky a nášivky našly své nové místo u přibližně 160 z vás, z čehož mám radost :cap_like:

• Cool 1
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
22 minutes ago, HonibkrMaty said:

Sakra, vyplnil jsme to až teď, ups, stihl jsem to ještě včas nebo si budu muset počkat na jindy? :Smile_amazed:

máš to tam

[CSFT]
Players
3 posts
4,358 battles

Ahoj, pred dvema dny jsem si zmenil nick. Jinak jsem puvodne psal uz davno. Puvodni nick Soukal69. Slo by to dodatecne pridat? Prosiiiim ;)

[CSFT]
Players
3 posts
4,358 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Odesláno právě teď!

Tak a někteří z vás dostanou asi po čuni ode mě. Takže prvně odpovědi. Myslím, že otázka nemohla být snažší. Patrně nějaký troll si neodpustil jiné odpovědi:

chart.jpeg

Následně přesně 40 z vás vyplnilo tento dotazník a svým způsobem zažádalo o vlajku a nášivku, i když už je na svém účtě mají! Drobná část z těchto čtyřiceti možná byli ti, kteří vyplnili dotazník po nějaké době podruhé. 

Následně zde mám jména, které jsem podle nicku nedokázal najít, tyto jména najdete ve spoileru. Pokud někoho z nich znáte, dejte mu/jí vědět, ať se na mě obrátí.

Skrýt obsah

honzik1969

_Kraftverk_

shelley0411

soukal69

lubomi99sk

csrjancsr

damoya

metixekcz

Tak teď doufám, že už je máte snad všichni. Přece jenom si tyto vlajky a nášivky našly své nové místo u přibližně 160 z vás, z čehož mám radost :cap_like:

Ja jsem ten soukal69, pred dvema dny jsme si zmenil za zlataky nick. 

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
6 minutes ago, Pikador_cze said:

Ahoj, pred dvema dny jsem si zmenil nick. Jinak jsem puvodne psal uz davno. Puvodni nick Soukal69. Slo by to dodatecne pridat? Prosiiiim ;)

Máš to tam, díky že ses ozval :cap_like:

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
8 minutes ago, ims21 said:

Jeste to jde vyplnit, tak jsem vyplnil...

Zvláštní, už to jít nemělo. Pro jistotu jsem to už úplně zavřel.

Ale tobě jsem ji tam ještě připsal, ať neřekneš :cap_like:

[-MS-]
Players
8 posts
4,537 battles

Nestihl :-(
Mám ještě šanci? Bude repete?

Edited by Nindae
doplnění

[CRYO]
Players
140 posts
21,603 battles

ahoj, já už ji mám, ale přimlouvám se za  hráče lkoudy a mismen442, teď nevědí, kde jim hlava stojí (děti), ale vím, že ji chtějí 

• Funny 1

[WH1TE]
Players
140 posts
9,482 battles

Moc děkujeme za vlajku. Vypadá na lodi parádně. Nebude ještě možnost objednání?  Dva moji kamarádi by ještě měli zájem.

Moc díky.

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
On 4/26/2019 at 8:38 PM, Nindae said:

Nestihl :-(
Mám ještě šanci? Bude repete?

On 4/28/2019 at 1:27 PM, lubomi99 said:

ahoj  YabbaCoe,  

ja som niku urobil chybu správne je:  lubomi99

poprosím o tu vlajku a nášivku

ďakujem

Máte to tam hoši

On 4/27/2019 at 7:44 AM, 8ka said:

ahoj, já už ji mám, ale přimlouvám se za  hráče lkoudy a mismen442, teď nevědí, kde jim hlava stojí (děti), ale vím, že ji chtějí 

mají to tam :cap_like:

Tak a už asi končím... dal jsem vám celý týden a stejně hromada chodí pozdě...

[-MS-]
Players
8 posts
4,537 battles

Díky moc.
Přišel jsem pozdě, protože o akci jsem se dozvěděl tak, že jsem viděl vlajku ve hře na cizí lodi a zeptal jsem se hráče, kde k ní přišel.

Šlo by třeba příště podobnou akci hodit i do novinek ve hře? Fórum nesleduju moc pravidelně.