Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Prémiové letadlové lodě – všechny jsou tady!

25 comments in this topic

Recommended Posts

[CS-NO]
Players
31 posts
22,474 battles
Před 46 minutami palino03 řekl/a:

Všetky lietadlové sú na H_O_V_N_O ak chce niekto lietať sú aj iné hry

Většina s tebou bude souhalsit... Ale za chvilku tu budeš mít 3-4 čučkaře ( typu lieutnant_42; TheComedian1983 ), kteří budou tyhle CV příšernosti obhajovat do morku kosti. Je jim naprosto jedno, že to kooperaci hry pokazilo, protože nyní hraje každá CV jen a jen za sebe. Osobně nechápu na co je teď k dipozici výzva ZAJISTĚTĚ PROTILETADLOVOU PODPORU, když to není možné.

• Cool 2
  • Funny 3

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles
Před 5 hodinami muDus řekl/a:

Je jim naprosto jedno, že to kooperaci hry pokazilo, protože nyní hraje každá CV jen a jen za sebe

Dovolím si za sebe nesouhlasit, hrát jen za sebe není můj styl. Čas je v této hře vzácná komodita a spolupráce znamená úspěch, nemohu si z časových důvodů dovolit 20 min. nalítávat na jednu loď uzobávat z ní HP a kašlat na ostatní hráče, bylo by to sobecké a hloupé. Například na začátku sice letím dopředu ale jen proto abych vyčmuchal enemy letadla otočil to a snažím se odhadnout koho si vybrali abych mu vykadil stíhače. Nebudu se rozepisovat, zlého o reworku se už napsalo dost ( včetně mých příspěvků - jsem jen člověk ) a dnes mám dobrou náladu povedly se 3 bitvy za sebou ( mám strach to zmáčknout po čtvrté protože mě to hodí do osmiček - to jsem jak ,,pošťák Ondra,, Re:  ZAJISTĚTĚ PROTILETADLOVOU PODPORU ....., nebo mezi nějaký bulíky co hrajou jen na sebe a dostanu záchvat a sežeru klávesnici ) nechci si pokazit před spaním dnešní příjemný zážitek ze hry a ne jako včera kdy už po několikáté proklouzly týmu enemy DDčka a poslali mě počítat škeble.

P.S. a tak nějak pocitově mi připadá že hráči se snaží víc spolupracovat jak jsou vy*raný z letadýlek.

• Cool 3

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles
Před 7 hodinami The_EURL_Guy řekl/a:

Prémiové letadlové lodě se vrací do prémiového obchodu. Pojďme se pro změnu blíže podívat na každou z nich.

No až je to s těma osmičkama hodí do desítek, ty budou čumět, to bude zase naštvanejch lidí :Smile_teethhappy:

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles

Ten, kdo obhajuje současný stav CV je stejně zkušený jako autor změny

• Cool 1

[U333]
Players
111 posts
10,183 battles
7 hours ago, muDus said:

Osobně nechápu na co je teď k dipozici výzva ZAJISTĚTĚ PROTILETADLOVOU PODPORU, když to není možné.

Vtip je v tom že spousta hráčů letadlovou podporu pořád požaduje a když jí neposkytneš tak tě nahlásí:cap_haloween:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,534 battles
Před 12 hodinami muDus řekl/a:

čučkař.. TheComedian1983... CV ..obhajovat... do... morku kosti

481173370659143690.png?v=1481173364061372416.png?v=1481173370659143690.png?v=1481173364061372416.png?v=1

Před 12 hodinami muDus řekl/a:

Osobně nechápu na co je teď k dipozici výzva ZAJISTĚTĚ PROTILETADLOVOU PODPORU, když to není možné.

Dobrá poznámka. A nevěřím, že to WG upraví/odstraní.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,628 posts
12,684 battles
15 hours ago, KapoutMan said:

AAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRHHHHHHHHHHHHHH !!!

AAAARRRRRRHHHHHHH.png

Copak se ti neliby na naprosto PRESNEM a KRASNEM modelu Ta-152C-1/R14 :Smile_trollface::cap_haloween:

Spoiler

A ano ja taky bych nejradeji dal nekomu do zubu se GZ sebrali stuky. Sice ty Ta152 jsou jedny z nejrychlejsich TB a DB pro t8 CV ale tak ty stuky meli svoje kouzlo

• Cool 1

Players
26 posts
10,763 battles

WG tie pálky za lode sú čím ďalej vyššie ... Asi nemajú ani šajn, koľo zarába priemerný človek ... Lietadlovky určite nebudem kupovať, všetky som predal, hrať s nimi je o ničom ... A v poslednom čase v každej hre min. po jednej ... Radosť hrať, keď už ani protilietadlová obrana ( ako bolo uvedené vyššie ) nie je to čo bývala ...

[IDDQD]
Privateer
3,666 posts
5,244 battles
On 4/16/2019 at 12:27 PM, Sigimundus said:

Copak se ti neliby na naprosto PRESNEM a KRASNEM modelu Ta-152C-1/R14 :Smile_trollface::cap_haloween:

Hide contents

A ano ja taky bych nejradeji dal nekomu do zubu se GZ sebrali stuky. Sice ty Ta152 jsou jedny z nejrychlejsich TB a DB pro t8 CV ale tak ty stuky meli svoje kouzlo

Trochu z dotazem meškám . Měli ty Štuky možnost zapnout i sirénu , kterou vozily ? 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,628 posts
12,684 battles
5 hours ago, Stratos_HF said:

Trochu z dotazem meškám . Měli ty Štuky možnost zapnout i sirénu , kterou vozily ? 

No vzhledem k tomu ze ji meli napevno primontovanou tak ji naopak ani nemohli vypnout 

• Cool 1

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles

Saipan je po reworku fakt dobrej, kupte si raději basu Rumu než drahé letadlovky, vyhozené peníze, budete mít akorát nervy. Dneska je mi líto že jsem je neprodal.

premium.png

Players
3 posts
11,026 battles

No nic, já jsem se vrátil k Tier II, kde žádné letadlovky nekazí hru. A jestli je začnete strkat i tady, tak končím.

Letadlovky udělali z lodí stejný "zážitek", jako "koridorové mapy" z tanků. Žádná taktika, stále odhalen, stále ozobáván, prostě jen maso bum bum bum, naprosto nic zajímavého.

Ale já to chápu, dnes se dá něco dělat jen křížníky s solnou protiletadlovou obranou - což jsou ty placené.

Letadklovky jsou v dnešní podobě kazišuci. Gratuluji, taková malá změna, a jak lze lehce udělat celou hru nudnou.

Players
49 posts
7,730 battles
20 hours ago, lieutenant_42 said:

Saipan je po reworku fakt dobrej, kupte si raději basu Rumu než drahé letadlovky, vyhozené peníze, budete mít akorát nervy. Dneska je mi líto že jsem je neprodal.

premium.png

Naprosta pravda. Kdo normalni da pres 4000 za ctyry nehratelne CV, kdyz za tu cenu si muze koupit napriklad Diplomatico Single Vintage 2004 nebo jeden z limitnich Silver Seal? 😁

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles

Má někdo Enterprise? Zajímalo by mě jestli střemhlavé bombardéry mají jen AP bomby a nebo je na výběr? Jinak si myslím, že osmičkové letadlovky budou vždy nejvíce v desítkových bitvách a o to fakt nikdo nestojí. Pokud by ale WG přišel s CV za volné XP, nebo ocel na tieru X, tak to by mohlo být zajímavé...

• Funny 1

Players
5,011 posts
30,207 battles
V 15. 4. 2019 v 17:43 muDus řekl/a:

za chvilku tu budeš mít 3-4 čučkaře

Dement má slovník dementa ... čemu se divit.

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles
Před 20 hodinami Saqen řekl/a:

Naprosta pravda. Kdo normalni da pres 4000 za ctyry nehratelne CV, kdyz za tu cenu si muze koupit napriklad Diplomatico Single Vintage 2004 nebo jeden z limitnich Silver Seal? 😁

já jsem prodal, po dlouhé době váhání jsem se rozhodl jim 500 dát a v pátým kontyšu ...hádej

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles
Před 20 hodinami MarfyArt řekl/a:

Má někdo Enterprise? Zajímalo by mě jestli střemhlavé bombardéry mají jen AP bomby a nebo je na výběr? Jinak si myslím, že osmičkové letadlovky budou vždy nejvíce v desítkových bitvách a o to fakt nikdo nestojí. Pokud by ale WG přišel s CV za volné XP, nebo ocel na tieru X, tak to by mohlo být zajímavé...

přijdem tím o možná dobrou lod, nakonec je dobře, že je vnucují za koupené kontejnery, vypadáto, že někdo z majitelů vystřízlivěl a zajímá se co se děje

[IDDQD]
Privateer
3,666 posts
5,244 battles
12 minutes ago, 8ka said:

já jsem prodal, po dlouhé době váhání jsem se rozhodl jim 500 dát a v pátým kontyšu ...hádej

Už jsem to psal do vtípků . Celkem jsem přitekl z chalupy a z pěti kontíků mi padl Graf a Enter . V případě prodání mám 20M , ale premiaky se neprodávají i kdyby měli reznout v rohu přístavu kde straší :Smile_teethhappy:

• Cool 2

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles
Před 20 hodinami MarfyArt řekl/a:

rozhodně za ocel, jsem všemi deseti pro

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles
Před 3 minutami Stratos_HF řekl/a:

Už jsem to psal do vtípků . Celkem jsem přitekl z chalupy a z pěti kontíků mi padl Graf a Enter . V případě prodání mám 20M , ale premiaky se neprodávají i kdyby měli reznout v rohu přístavu kde straší :Smile_teethhappy:

ty v akci rozhodně ne

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles
5 hours ago, 8ka said:

přijdem tím o možná dobrou lod, nakonec je dobře, že je vnucují za koupené kontejnery, vypadáto, že někdo z majitelů vystřízlivěl a zajímá se co se děje

Na jakou část mého příspěvku v tomto případě reaguješ... nějak to nechápu... Mimochodem, majitelem prémiových CV nejsem, protože nevlastním ani jednu... 

[CRYO]
Players
140 posts
21,577 battles
Před 5 hodinami MarfyArt řekl/a:

Na jakou část mého příspěvku v tomto případě reaguješ... nějak to nechápu... Mimochodem, majitelem prémiových CV nejsem, protože nevlastním ani jednu... 

pokud je dají za uhlí, nějakou dobu potrvá, než přijde další, právě ta na kterou čekáme