Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Lotniskowce premium już czekają!

20 comments in this topic

Recommended Posts

[CSMW]
Players
133 posts
7,698 battles

Tak. Sprzedajcie jak najwięcej tego ścierwa, żeby całkiem nie dało się grać niszczycielami (i nie tylko) w tą grę. Nie ma to jak fun dla graczy chowających się w rogu mapy i frustracja dla pozostałych. Dziękujemy.

Spoiler

• Cool 4
  • Boring 1

[WEED_]
Beta Tester
4 posts
7,227 battles

Hello,

Ja wlasnie sprzedalem swoje lotniskowce premium z zloto ... bo do niczego sie nie nadawaly. Losowanie T8 na T10 to po prostu GENIALNY pomysl.

Ciekawe czy jakis biedak da sie nabrac ... i kupi lotniskowca/e Premium. Od razu Gratuluje i życze udanej zabawy  !

Ave,

• Funny 2
  • Bad 1

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,322 battles

Na oko wydaje się ze frajerów nie brakuje....

• Cool 1

Beta Tester
8 posts
2,023 battles

A kiedy będzie brytyjski Indomitable ?

Jeśli chodzi o te co już są, to samoloty Grafa spadają jak kaczki na IX X tierze - nawet przy ataku na malutkiego, bezbronnego niszczyciela...

Inne aż tak bardzo nie mają.

• Funny 1

[G3NTZ]
Players
24 posts
15,062 battles

Nie uszykujmy się gra nie zarabia na dobrych grac zach bo oni sobie radzą, tylko na tych słabszych dlatego wprowadzono rng itp. Lotnie czekają na dzieci nemo bo WG jeszcze mało zarobiło trzeba wpychać wszystko za golda ;D

A spokojnie jak zarobią to znerfia wszystko ;D tak działa polityka

Players
3 posts
1,637 battles
1 hour ago, pirat328 said:

Co myślicie o grafie von zeppelin? 

Szczerze nie warto wydawać kasy na lotniskowce premium teraz po tym reworku cv są niegrywalne tylko wg może tak rozwalić całą klasę lotniskowców. No chyba że jesteś masochistą to zagraj sobie na 4 tierze dla testu i wtedy zdecyduj :)

• Funny 1
  • Bad 1

[ADB]
Players
123 posts
2,950 battles

Dziękuję za odpowiedź. Jestem natomiast ciekaw właśnie dokładnie tylko tego jednego tj. Graf von zeppelin 

Beta Tester
8 posts
2,023 battles
8 hours ago, pirat328 said:

Dziękuję za odpowiedź. Jestem natomiast ciekaw właśnie dokładnie tylko tego jednego tj. Graf von zeppelin 

Mam wszystkie 4 premki.

Graf jest dobry jak wylądujesz na tierach do 8.

Wg mnie tam jest jakis error z samolotami, bo duzo szybciej spdają na wyzszych tierach niz z innych lotniskowcow.

Graf tez ma fajną rzecz na DD z niewielką ilością HP - ma dosyć mozną artylerie, ktora potrafi dobić takiego delikwenta.

Najlepsza zabawe jak do tej pory mam na Saipanie.

Ma mocne samoloty, ale nieliczne klucze.

Torpedowce maja jednak po 2 torpedy na łebka, co przy ataku daje jedną torpede wiecej, niż przy innych na tym tierze.

Generalnie ja juz tylko na lotniskowcach gram, bo to fajna zabawa...

• Cool 3

[MORIA]
Players
7,350 posts
36,697 battles
On 4/15/2019 at 11:22 PM, JuJuEU said:

Hello,

Ja wlasnie sprzedalem swoje lotniskowce premium z zloto ... bo do niczego sie nie nadawaly. Losowanie T8 na T10 to po prostu GENIALNY pomysl.

Ciekawe czy jakis biedak da sie nabrac ... i kupi lotniskowca/e Premium. Od razu Gratuluje i życze udanej zabawy  !

Ave,

Dziś GZ i Enterprise grałem i oba na T10 rzuciło. 2100 i 2400 bazowego expa top tabeli, przestań chrzanić i l2p

@pirat328 GZ ma dobre torpedowce (szybkie samoloty) torpedy ok, samoloty rakietowe niezbyt szybkie ale potrafią w miejscu zawrócić , same rakiety pomiędzy Tiny Tim a japońskimi czyli Ok. Bomby to tylko na BB albo na większe krążki jak hindenburg czy Moskwa, w lekkie wchodzą overpeny i w mniejsze krążki nic nie wpada bo tylko 2 bomby. Są tez dość ślamazarne i zwykle po ataku wszystko spada. Wiec używam je bardziej jako kamikaze i zrzucam w wodę 1-2 razy żeby nie tracić samolotow . Spot GZ jest okropny, bez niewidki na kapitanie jest mega cieżko (14km z niewidka) , AA średnie . Mi sie nim przyjemnie gra ale szkoda że bombowce nie zachowują sie jak torpedowce - mimo to że praktycznie to te same samoloty . No i szkoda że nie ma sztukasów , dźwięk jak robią zrzut bomb ten sam jak kiedyś na RTS i tez okrągły zrzut. W amerykańskie BB rzadko wchodzą cytadele, czasem w brytyjski BB wejdzie. Zobaczymy jak bedzie kiedy Monarch i Conqueror bedą miały wyżej cytadele. 

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

Players
277 posts
14,419 battles
On 4/17/2019 at 1:07 AM, Michaelsama said:

Szczerze nie warto wydawać kasy na lotniskowce premium teraz po tym reworku cv są niegrywalne tylko wg może tak rozwalić całą klasę lotniskowców. No chyba że jesteś masochistą to zagraj sobie na 4 tierze dla testu i wtedy zdecyduj :)

Może i są dla Ciebie ale masa tobie podobnych czeka w kolejce aby nimi zagrać. Takie kolesie od zręcznościówek wiesz? Generalnie psują grę i niewiele z tego mają ale lata się fajnie. Jednak jak trafi się dobry to rozwala system swoim cv z nieskończonymi zasobami samolotów. Ty się topisz a on się cieszy stojąc za ostatnią wysepką na mapie. Taki żart WG....

Tak WG dawaj więcej lotniskowców. I te samoloty na nich tak wolno się odnawiają - zróbcie coś z tym żeby nie trzeba było czekać.

Aaaa i jeszcze te torpedy to powinny się same nakierowywać.

• Cool 1
  • Bad 1

[MORIA]
Players
7,350 posts
36,697 battles
1 hour ago, ThomAS661 said:

Może i są dla Ciebie ale masa tobie podobnych czeka w kolejce aby nimi zagrać. Takie kolesie od zręcznościówek wiesz? Generalnie psują grę i niewiele z tego mają ale lata się fajnie. Jednak jak trafi się dobry to rozwala system swoim cv z nieskończonymi zasobami samolotów. Ty się topisz a on się cieszy stojąc za ostatnią wysepką na mapie. Taki żart WG....

Tak WG dawaj więcej lotniskowców. I te samoloty na nich tak wolno się odnawiają - zróbcie coś z tym żeby nie trzeba było czekać.

Aaaa i jeszcze te torpedy to powinny się same nakierowywać.

Na RTS przecież było to samo. Tyle że taki Konig pograł sobie 2 minuty i dewast do portu. zestrzeliwując 1-2 samoloty. Ech stare czasy.

Players
2,094 posts
13,463 battles
2 hours ago, MacArthur92 said:

Na RTS przecież było to samo. Tyle że taki Konig pograł sobie 2 minuty i dewast do portu. zestrzeliwując 1-2 samoloty. Ech stare czasy.

No i wlaśnie widać, jak im ten rework (nie)wyszedł, nic z założeń (oprócz wzrostu liczby CVkow do obecnie przegiętego 4 na prawie każdą grę poniżej TX) się nie powiodło, plus nowe problemy. 

Chcecie, to kupujcie premium CV, ja już grosza na tą grę nie wydam po tym, jak połowa moich okrętów straciła sens i frajdę z gry. 

Nie jest to tylko moje zdanie, przy ilości płacz tematów  w:etc_swear:ch graczy na tym forum i reddicie, polecą zbiorowe nerfy lotni takie, że będzie to kasa wywalona w błoto.

• Cool 1

Players
16 posts
2,293 battles

Okręty ładne ale to co na nich stoi parodia spada jak by było z papieru, znerfić chyba niema już co.

[MORIA]
Players
7,350 posts
36,697 battles
On 4/22/2019 at 9:47 PM, call710 said:

Okręty ładne ale to co na nich stoi parodia spada jak by było z papieru, znerfić chyba niema już co.

Jak się nie umie omijać flaku i atakuje się grupy okrętów do tego T10 to takie coś się dzieje. Nie lataj po linii prostej jak wchodzisz w strefę flaku przeciwnika.