Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bert69

Stary gracz powrócił i szuka klanu.

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,528 battles

Witam,

Po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić do WOWS. Byłem graczem jeszcze na becie i tam właśnie wbijałem kolejne statki i statystyki, które mówią same za siebie.

Poszukuję klanu który ma dużą ilość członków z własnym TS-em lub discordem, ponadto klan musi mieć ambicje grania turniejów w których moglibyśmy stworzyć skuteczną drużynę.

Najbardziej zależy mi na możliwości grania z klanowiczami w plutonie, w bitwach losowych i rankingowych. Dodatkowym atutem byłoby gdyby w klanie byli wyłącznie gracze 18+.

Moje wymagania mogą wydawać się spore, ale sam również wymagam dużo od siebie podczas gry. Na pewno moja wiedza wymaga aktualizacji, ale mechanikę znam bardzo dobrze.

Spamerom którzy wklejają tą samą formułkę serdecznie podziękuje, od razu da mi to obraz jakiej marnej jakości musi być klan. Preferuję wiadomości prywatne.

Pozdrawiam,

Franciszek.

[YERBA]
Players
269 posts
28,734 battles

Hmm... faktycznie... wymagania spore :)

U nas też sporo ludzi z bety

Własny discord jest

Turnieje gramy

Plutony, losówki, rankedy, operacje i co tam jeszcze można grać - gramy

18+ - spełniamy warunek

Mamy 43 członków w tym jedną samicę (bez obrazy)

No jesteśmy po prostu idealni ;)

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,958 battles
3 hours ago, Bert69 said:

Witam,

Po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić do WOWS. Byłem graczem jeszcze na becie i tam właśnie wbijałem kolejne statki i statystyki, które mówią same za siebie.

Poszukuję klanu który ma dużą ilość członków z własnym TS-em lub discordem, ponadto klan musi mieć ambicje grania turniejów w których moglibyśmy stworzyć skuteczną drużynę.

Najbardziej zależy mi na możliwości grania z klanowiczami w plutonie, w bitwach losowych i rankingowych. Dodatkowym atutem byłoby gdyby w klanie byli wyłącznie gracze 18+.

Moje wymagania mogą wydawać się spore, ale sam również wymagam dużo od siebie podczas gry. Na pewno moja wiedza wymaga aktualizacji, ale mechanikę znam bardzo dobrze.

Spamerom którzy wklejają tą samą formułkę serdecznie podziękuje, od razu da mi to obraz jakiej marnej jakości musi być klan. Preferuję wiadomości prywatne.

Pozdrawiam,

Franciszek.

Jak jesteś w miarę aktywny i masz ochotę poznać nowe mechaniki, okręty itd. to zapraszamy. Nie nazwałbym tego ambicją, ale lubimy wygrywać, robimy to bez spinki i oczekujemy dużego dystansu od klanowiczów do żartów sarkazmu itd.

Wpadnij na discorda (https://discord.gg/g7sfuEQ), pyknij kilka dywizjonów i jak Ci się spodoba, to kto wie, może zagościsz na dłużej. Discord jest obowiązkowy, jako że po prostu jesteśmy bardziej społecznością(średnia ok 30-40 lat), niż proeloklanem. Przyjemniej się tak gra.

Pozdro

• Cool 1

Players
200 posts
10,235 battles
2 godziny temu, baxowaty napisał:

Jak jesteś w miarę aktywny i masz ochotę poznać nowe mechaniki, okręty itd. to zapraszamy. Nie nazwałbym tego ambicją, ale lubimy wygrywać, robimy to bez spinki i oczekujemy dużego dystansu od klanowiczów do żartów sarkazmu itd.

Wpadnij na discorda (https://discord.gg/g7sfuEQ), pyknij kilka dywizjonów i jak Ci się spodoba, to kto wie, może zagościsz na dłużej. Discord jest obowiązkowy, jako że po prostu jesteśmy bardziej społecznością(średnia ok 30-40 lat), niż proeloklanem. Przyjemniej się tak gra.

Pozdro

baxowaty w takim razie chyba znowu bierzesz relanium , czy inne zioła:) skoro niby jestes spokojny:)

[TF16]
[TF16]
Players
1,607 posts
22,218 battles
8 hours ago, Bert69 said:

Witam,

Pozdrawiam,

Franciszek.

Zapraszam do nas do TF16. Jestem pewien, że znajdziesz u nas to czego szukasz w tej grze.....

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,958 battles
19 hours ago, Dondamianoo said:

baxowaty w takim razie chyba znowu bierzesz relanium , czy inne zioła:) skoro niby jestes spokojny:)

Jedyna szansa to wpaść i się przekonać:)

Players
2 posts
1,528 battles

Dobry wieczór,

Dziękuje za zwrócenie uwagi na mój wątek. Fajnie, że jest tak wiele aktywnych i ambitnych klanów, na pewno odwiedzę każdy z waszych Team speak-ów / discord-ów i sobie pogadamy.

Potrzebuję kilka dni na rozegranie i zapoznanie się z aktualną flotą. Jeśli ma ktoś ochotę pograć dywizjony to pozwole sobię poprosić was o to abyście  mnie zapraszali do znajomych w grze, ponieważ dostałem również sporo propozycji w prywatnych wiadomościach.

Pozdrawiam

Franciszek

Sign in to follow this